Budapešť, luxusní hotel Danubius Helia Resort**** u centra města s termálními bazény a polopenzí

Ubytování kousek od centra Budapeště, polopenze nebo luxusní wellness se dvěma termálními bazény. Přesně takovou dovolenou můžete zažít ve čtyřhvězdičkovém hotelu Danubius Health Spa Resort Helia.

Budapešťský Danubius Health Spa Resort Helia**** leží na břehu Dunaje a zároveň naproti Margaretině ostrovu. Luxusní pokoje jsou komfortně vybaveny a odpovídají čtyřhvězdičkovému standardu. Z větčiny pokojí si můžete užít výhledu na Dunaj nebo právě Margaretin ostrov. 
Do historického centra maďarské metropole se dostanete během patnácti minut, nebo vás tam pohodlně zaveze městská doprava - metro leží cca 300 metrů od hotelu, zastávka autobusu asi 50 metrů. Komplex se nachází na klidné ulici, kde vás určitě nebudou rušit hlučná auta.


V restauraci hotelu se těšte na samé dobroty - švédské stoly s maďarskými specialitami, ovocem, rybami, zeleninou a ovocnými šťávami.

Dokonalého odpočinku si užijete přímo v hotelu, kde můžete v klidu relaxovat v bazénech s termální vodou.  V krásném wellness centru je k dispozici vířivka a tři bazény, jeden z nich je plavecký, zbylé dva mají mají termální vodu, která proudí ze spa rezortu Margitsziget ležícím na protilehlém ostrově. Ve wellness je dále k dispozici solná jeskyně, sauna a infra sauna.
 

Dětské ceny:

SEZÓNA celý rok v termínu 7. 1. 2018 - 28. 12. 2018 - dítě 6 - 11,99let -  390 Kč / noc, 12 -  18let  - 1.590 Kč / noc.
 

Budova Parlamentu
Že je Westminsterský palác nejkrásnější parlamentní budovou v Evropě? Zajeďte si do Budapešti a přesvědčte se, že místní budova parlamentu se jí přinejmenším vyrovná. Patří mezi národní symboly Maďarska a svou polohou na nábřeží Dunaje dává tvář celé metropoli. V exteriéru i interiéru se prolíná několik zajímavých architektonických stylů.


Rybářská bašta
Ten nejkrásnější výhled na Dunaj a Pešť si užijete z Rybářské bašty, neorománského památníku na Hradním vrchu v Budapešti. Na místě se dřív prodávaly ryby, památník tu vznikl v letech 1895 - 1902 a jde o dílo Frigyese Schuleka. Před baštou stojí socha sv. Štěpána, pokud jste v hlavním městě Maďarska, rozhodně si tento zážitek nenechte ujít.


Lázně Császár
Navštivte jedny z nejstarších tureckých lázní v Maďarsku. Lázně Császár (také Veli Bej) jsou nově zrekonstruované, přesto si uchovaly původní atmosféru a léčivou termální vodu. Relaxujte v osmihranném bazénu, který je obklopen dalšími čtyřmi menšími bazény. Nechybí zde ani vířivky, nespočet saun, Kneippův chodník a další lázeňská lákadla. Vstup do lázní pro dospělého stojí cca 7 - 9 €, otevřeno je každý den od 6:00 do 12:00 hodin a od 15:00 do 21:00 hodin. Lázně jsou velmi doporučované pro klidnou atmosféru a příznivé ceny.
 

Kamil C.:

Hotel jsme využili jako zázemí pro toulky po adventní Budapešti, a byla to skvělá volba. Hotel je příjemně zařízený a udržovaný. Personál vstřícný, ochotný a komunikativní. Velmi nám chutnala nabídka švédských stolů (snídaně i večeře). V nabídce byla i zdravá výživa a čerstvé ovocné i zeleninové šťávy. Termální bazény po celodenních procházkách přišly vhod. Centrum města je z hotelu dobře dostupné autobusy, metrem, nebo se dá dojít i pěšky. Pokud se budeme v budoucnu do Budapešti vracet, rádi pobyt v hotelu zopakujeme.

22.12.2017

Jana K.:

Hotel na klidném pěkném místě, na břehu Dunaje. Skvělé na procházky kolem řeky v kteroukoliv hodinu (ranní běh, večerní procházky,...) Welnes v hotelu je velmi dobře vybavené, předčilo očekávání. Dostupnost centra města výborna - pěšky nebo busem (zastávka u hotelu) nebo metro. Snídaně i večeře skvělé!

12.11.2017

Vladimír H.:

Vybrali jsme si tento hotel hlavně kvůli možnosti využít wellness centrum s termálními bazény. Po celodenním poznávání Budapešti to byl skvělý relax. Uvítali bychom ale delší otevírací dobu večer. Pokoje jsou dobře odhlučněny, postele měkké tak akorát, snídaně vynikající. Hotel je na dobrém místě, blízko stanice metra a autobusu, do centra se dá i dojít. V případě další návštěvy Budapešti je tento hotel pro nás jednoznačná volba.

12.5.2017

Načítám varianty