Budapešť, Danubius Health Spa Resort Margitsziget**** s polopenzí a termálním wellness

Hotel obehnán zelení, japonskou zahradou, růžovou zahradou a dostatkem sportovních a relaxačních aktivit. Blízko historických památek a všech nákupních možností, které Budapešť nabízí. Disponující vlastním wellness centrem s vodou z termálních pramenů Markétina ostrova.

Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek jsou vybavené klimatizací, sprchou, WC, SAT TV, internetovým připojením, minibarem, telefonem, županem, soupravou na přípravu čaje a kávy. Pokoje jsou zařízeny moderně, s apelem na příjemné a vkusné prostory v přírodních tónech. Ve stejném duchu je dekorován celý hotel.

Během pobytu nabízí hotel pro hosty stravování formou polopenze. Bufetové snídaně i večeře jsou podávány v hotelové restauraci. Nechybí také speciální nabídka healthy choice menu připravovaných z BIO potravin. V teplých letních měsících je možné občerstvení na vnější terase s výhledem na okolní parky.

Kromě potěchy pro oko hotel nabízí odpočinek také tělu a mysli ve vlastním wellness a spa centru. Wellness disponuje termálními bazény, kam je přiváděna ozdravná voda z termálních pramenů z Markétina ostrova. Termální voda z Markétina ostrova je zvlášť účinná při léčbě onemocnění pohybového ústrojí, svalů a některých onemocnění nervového systému, jakož i při léčbě poruch periferního oběhového systému.

Wellness centrum nabízí:
- Termální bazén (8 x 8 m, 37 °C)
- Krytý (17,5 x 8,5 m, 28 °C) a nekrytý plavecký bazén (12,5 x 6,5 m, 28 °C)
- Rekreační bazén (8 x 4.5 m, 33 až 34 °C)
- Bazén na tělocvik (4 x 6.5 m, 35 °C)
- Trakční léčba (4 x 6.5 m, 35 °C)
- Sauna, infrasauna, parní a aromatická kabina
- Solárium, terasa na slunění

Dále jsou za poplatek nabízeny služby zkušených masérů, salón krásy a jeho kosmetické služby a fitness centrum.

  • V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
  • Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.

Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.
 

Dětské ceny:

V sezoně od 17.4.2018 - 28.12.2018:

  • dítě 0 - 5,99 let - zdarma 
  • dítě 6 - 11,99let - 290 Kč/noc (pouze za cenu stravy)
  • dítě 12let a více - 1690 Kč/noc

Markétin ostrov:
Markétin ostrov nebo chcete-li maďarsky Margit sziget je jeden ze dvou velkých ostrovů na Dunaji, které se nachází v centru Budapešti. Právě Markétin ostrov je výjimečný tím, že je situován nejblíže k centru města. Navíc je posazen téměř přesně doprostřed řeky.

Budapešť:
Celé město si nejlépe prohlédnete z Géllertova vrchu (Gellert Hegy), který je 235 metrů vysoký a je z něho krásný panoramatický výhled na Budapešť.

- Budova Parlamentu
Že je Westminsterský palác nejkrásnější parlamentní budovou v Evropě? Zajeďte si do Budapešti a přesvědčte se, že místní budova parlamentu se jí přinejmenším vyrovná. Patří mezi národní symboly Maďarska a svou polohou na nábřeží Dunaje dává tvář celé metropoli. V exteriéru i interiéru se prolíná několik zajímavých architektonických stylů.

- Rybářská bašta
Ten nejkrásnější výhled na Dunaj a Pešť si užijete z Rybářské bašty, neorománského památníku na Hradním vrchu v Budapešti. Na místě se dřív prodávaly ryby, památník tu vznikl v letech 1895 - 1902 a jde o dílo Frigyese Schuleka. Před baštou stojí socha sv. Štěpána, pokud jste v hlavním městě Maďarska, rozhodně si tento zážitek nenechte ujít.

Valerie V.:
„Krásný výhled na Dunaj. Velmi dobré snídaně a pohodlné lázně.“

30.3.2018

Jiří M.:
„Obsluha pozorná a vstřícná. Snaží se okamžitě vyhovět. Termální bazény jsou pohodové, koncem října nebyl problém si zajít na venkovní sluneční terasy. Venkovní bazén už nebyl v provozu.“

10.2. 2018

Tereza M.:
„Zajímavá lokalita - na ostrově. Má velké spa a je tak vhodný třeba pro rodiny s dětmi nebo pro ty, co mají volný čas si to užít. Kdo nevyužije spa, tak ať raději volí lepší hotel v centru.“

27. 6. 2017

Načítám varianty