Budapešť, Danubius Grand Hotel Margitsziget **** s wellness s termálními prameny a polopenzí

Budova hotelu umístěná v překrásném zeleném prostředí ostrova sv. Markéty zve k odpočinku naplněného stylem, harmonií a elegancí minulého století. Z noblesně zařízených interiéru se můžete kochat výhledem na Dunaj. Zelené parky Markétina ostrova nabízejí jak místa pro příjemné procházky, tak příležitosti pro aktivní pohyb v podobě tenisu, jízd na kole či běhu.


V tomto hotelu na Vás čekají stylově zařízené pokoje vybavené umělecky vypracovaným nábytkem. Hotel ovšem drží krok s dobou a nabízí širokou škálu služeb a v prostorných dvoulůžkových pokojích s možností až dvou přistýlek nechybí vlastní koupelna s fénem, televizor, wi-fi připojení k internetu, telefon, trezor, minibar a varná konvice na kávu nebo čaj kdykoliv budete mít chuť. Celý hotel je pak nekuřácký a všechny pokoje klimatizované.


Během pobytu nabízí hotel pro hosty stravování formou polopenze. Bufetové snídaně a bohaté večeře jsou podávány v hotelové restauraci . Nejen na speciální koktejly, originální anglické čaje, ale i na příjemné prostředí s atmosférou minulého století láká hotelový bar Viktória.


Kromě potěchy pro oko hotel nabízí odpočinek také tělu a mysli ve wellness centru hotelu, jež je ubytovaným hostům přístupné krytou chodbou přímo z hotelu. Wellness sousedního hotelu Danubius Health Spa Resort Margitsziget disponuje termálními bazény, kam je přiváděna ozdravná voda z termálních pramenů z Markétina ostrova. Termální voda z Markétina ostrova je zvlášť účinná při léčbě onemocnění pohybového ústrojí, svalů a některých onemocnění nervového systému, jakož i při léčbě poruch periferního oběhového systému.

Wellness centrum nabízí:
- Termální bazén (8 x 8 m, 37 až 38 °C)
- Krytý (17,5 x 8,5 m, 27 až 28 °C) a nekrytý plavecký bazén (12,5 x 6,5 m, 27 až 28 °C)
- Rekreační bazén (8 x 4.5 m, 33 až 34 °C)
- Bazén na tělocvik (4 x 6.5 m, 33 až 35 °C)
- Trakční léčba (4 x 6.5 m, 35 až 36 °C)
- Sauna, infrasauna, parní a aromatická kabina
- Solárium, terasa na slunění

Dále jsou za poplatek nabízeny služby zkušených masérů, salón krásy a jeho kosmetické služby a fitness centrum.

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.


Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

 

Dětské ceny:

V sezoně od 17.4.2018 - 28.12.2018:

- dítě 0 - 5,99 let - zdarma 

- dítě 6 - 11,99let - 290 Kč/noc (pouze za cenu stravy)

- dítě 12let a více - 1690 Kč/noc

 

Markétin ostrov:
Markétin ostrov nebo chcete-li maďarsky Margit sziget je jeden ze dvou velkých ostrovů na Dunaji, které se nachází v centru Budapešti. Právě Markétin ostrov je výjimečný tím, že je situován nejblíže k centru města. Navíc je posazen téměř přesně doprostřed řeky.

Budapešť:

Projděte se po hradním paláci, poznejte dominanty města v čele s majestátním parlamentem nebo se potulujte po židovské čtvrti. Celé město si nejlépe prohlédnete z Géllertova vrchu (Gellert Hegy), který je 235 metrů vysoký a je z něho krásný panoramatický výhled na Budapešť.

 - Budova Parlamentu:
Že je Westminsterský palác nejkrásnější parlamentní budovou v Evropě? Zajeďte si do Budapešti a přesvědčte se, že místní budova parlamentu se jí přinejmenším vyrovná. Patří mezi národní symboly Maďarska a svou polohou na nábřeží Dunaje dává tvář celé metropoli. V exteriéru i interiéru se prolíná několik zajímavých architektonických stylů.

- Rybářská bašta:
Ten nejkrásnější výhled na Dunaj a Pešť si užijete z Rybářské bašty, neorománského památníku na Hradním vrchu v Budapešti. Na místě se dřív prodávaly ryby, památník tu vznikl v letech 1895 - 1902 a jde o dílo Frigyese Schuleka. Před baštou stojí socha sv. Štěpána, pokud jste v hlavním městě Maďarska, rozhodně si tento zážitek nenechte ujít.

Agáta G.:
„Hotel je spárován s dalším termálním hotelem na ostrově sv. Markéty. Hotel splňuje všechny evropské standardy. Lékařská část hotelu disponuje profesionálním personálem a jsou dobře vybaveni. Samotný ostrov je krásný, ve skutečnosti je to skoro botanická zahrada a nechybí i minizoo. Skvělé místo na jogging nebo jízdu na kole. Z ostrova pak jezdí autobus do centra Budapeště každých 15 minut."

12. 2. 2018

Jan N.:
„Pokoje jsou fantastické, služby hotelu bohaté, host tady dostane opravdu to, co za své peníze očekává. Byl jsem v Evropě ve více jak 100 hotelích, ale tento se řadí mezi TOP 3.“

8. 3. 2018

Jan J.:
„Příjemný, čistý hotel. Solidní ceny. Super termální lázně. Využili jsme balíček s polopenzí a neomezeným vstupe do lázní. Nic nám nechybělo.“

20. 3. 2018

Načítám varianty