Budapešť, Aquaworld Resort**** s polopenzí, wellness a přímým vstupem do aquaparku

Aquaworld Resort Budapest **** v severní část Budapešti (Praha: 530 km Brno: 330 km). Od centra Budapešti cca 8 km. Pro klienty zdarma kyvadlová doprava mezi hotelem a centrem města. Luxusní hotel je největším hotelovým komplexem propojeným s aqua-parkem ve střední Evropě. Hosté mají přímý vstup do Aquaworldu samozřejmě již v ceně.Pokoje jsou moderně a komfortně zařízené. Každý má vlastní koupelnu, WC, SAT TV, telefon, trezor, připojení k internetu. Zapůjčení županu pro dospělou osobu v ceně.

Stravování je formou polopenze, podávání jídel formou bufetu, součástí je kavárna a také bar v orientálních lázních.

Rodiče nemusejí spěchat s jídlem, protože děti brzy objeví hrací koutek nebo se vrhnou do dobrodružné říše hraček Bongo Kids Club! Zde naleznou batolata hrad a větší děti hernu na dvou podlažích, stoly s Legem a kreativními hrami. K tomu všemu je tu k dispozici školený personál, který se o děti postará, takže dospělí hosté Aquaworldu a hotelu Aquaworld Resort se mohou věnovat vlastní zábavě a jeden druhému. Rodiče menších dětí mohou vyzkoušet skluzavky, sauny nebo se věnovat plavání, kromě toho mohou navštívit Oriental Spa anebo posilovnu. Klub je pro hotelové hosty zdarma.

Hosté mohou využívat orientální lázně, wellness a fitness centrum hotelu (vnitřní a venkovní relaxační bazén, mandalový bazén, turecká parní lázeň hamam, finská sauna a parní kabina). Hosté mají přímý vstup do Aquaworldu (17 vnitřních a venkovních bazénů, 180 m dlouhá horská řeka, 11 skluzavek různých délek, bazén s umělým vlnobitím, bazén pro milovníky surfování, skokanská věž, svět sauny za poplatek a mnoho dalších atrakcí.

  • Speciální akce (např. 6=7, 3=4 apod.) jsou množstevně omezeny.
  • V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
  • Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.

Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

Dětské ceny a příplatky:

SEZÓNA v termínu  3. 4. 2018 - 20. 12. 2018: dítě 7 - 13,99let - 990 Kč / noc, 14let a starší - 1.690 Kč / noc.

V případě obsazení 2 dospělých osob a 2 dětí (2 přistýlky) - příplatek za pokoj SUITE: 990 Kč / noc.

Lázně Császár
Navštivte jedny z nejstarších tureckých lázní v Maďarsku. Lázně Császár (také Veli Bej) jsou nově zrekonstruované, přesto si uchovaly původní atmosféru a léčivou termální vodu. Relaxujte v osmihranném bazénu, který je obklopen dalšími čtyřmi menšími bazény. Nechybí zde ani vířivky, nespočet saun, Kneippův chodník a další lázeňská lákadla. Vstup do lázní pro dospělého stojí cca 7 - 9 €, otevřeno je každý den od 6:00 do 12:00 hodin a od 15:00 do 21:00 hodin. Lázně jsou velmi doporučované pro klidnou atmosféru a příznivé ceny.

Budova Parlamentu
Že je Westminsterský palác nejkrásnější parlamentní budovou v Evropě? Zajeďte si do Budapešti a přesvědčte se, že místní budova parlamentu se jí přinejmenším vyrovná. Patří mezi národní symboly Maďarska a svou polohou na nábřeží Dunaje dává tvář celé metropoli. V exteriéru i interiéru se prolíná několik zajímavých architektonických stylů.

Rybářská bašta
Ten nejkrásnější výhled na Dunaj a Pešť si užijete z Rybářské bašty, neorománského památníku na Hradním vrchu v Budapešti. Na místě se dřív prodávaly ryby, památník tu vznikl v letech 1895 - 1902 a jde o dílo Frigyese Schuleka. Před baštou stojí socha sv. Štěpána, pokud jste v hlavním městě Maďarska, rozhodně si tento zážitek nenechte ujít.

Jitka D.:
„Skvělý přístup zaměstnanců, všem našim přáním bylo takřka okamžitě vyhověno (od recepce, restaurace, plavčíků či pokojských) a nic nebyl problém a o to více potěší, když se vše týkalo dětí. Byli jsme již po třetí a rádi se vrátíme zase. Maličko nás zklamalo složení jídel pro děti, ale dalo se vybrat v sektoru pro dospělé a jídelníček jim tak upravit. Dezerty byly luxusní.“

5.4.2018

Romana H.:
„Vhodné pro malé děti, možnost zajet kočárkem až k bazénu, dostatek lehátek. I občerstvení atd. Zabaví se celá rodina.“

12.3.2018

Libor R.:
„Aqupark se vším co k tomu patří. Hotel léta stejný, jídlo výborné, hotelový termální bazén, aqupark, sauny, posilovna.... jídlo výborné, hotelový servis také.“

25.8.2017
 

Načítám varianty