Balatonalmádi, Hunguest Hotel Bál Resort**** přímo u Balatonu s wellness a polopenzí

Hotel Bál resort Resort**** Balaton najdete v městečku Balatonalmádi (Praha 495 km, Brno 295 km). Hotel leží uprostřed nádherného parku a jen 200 m od břehu jezera Balaton, ke kterému se dostanete procházkou přes most hned vedle hotelu.

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou s vanou, klimatizací, TV/SAT, trezorem a minibarem.

Stravování formou polopenze. V restauraci se podávají bohaté bufetové snídaně a večeře.  Bar je zase ideální na oběd či na svačinku. Jídlo je zde výběrem á la carte.. K dispozici je také terasa na grilování.

K odpočinku využijte hotelové wellness centrum (7:00 - 21:00): krytý bazén (25 m), vířivka, finská sauna, infračervená sauna, parní sauna, masáže, solárium, relaxační místnost s výhledem na jezero, fitness centrum.

Jen 200 m od hotelu leží proslulé jezero Balaton. Koupání je vhodné již od května, ale i v dřívějších měsících se sem můžete vydat alespoň na procházku. Městečko Balatonalmádi má nejlepší a nejlépe vybavené pláže na celém severním pobřeží Balatonu. Ve volném čase vyzkoušejte plachtění, kajak, kanoi, vodní lyže nebo golf. Kopcovité okolí je ideální k výletům i cykloturistice. Vrcholky vám poskytnou úžasný výhled na celou oblast. Jako zapálení cyklisté si Balaton zamilujete. Celé jezero totiž obtáčí cyklistická trasa o délce 230 km. Nenechte se však tímto číslem odradit. Na okruhu je snadné naplánovat i kratší trasu, obzvlášť díky vysoké hustotě odpočinkových míst, obchodů a vlakových stanic. Trasa většinou vede po rovině, odděleně od hlavní silnice a cestou po ní se podíváte i do okolních obcí. Kolo k jezeru dopravíte vlakem, které mají často právě přípoje pro kola, stačí nastudovat jízdní řád
 

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.


Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal

Dětské ceny:
V sezoně od 2.4. 2018 - 21.12.2018:
•    0 - 5,99 let - zdarma
•    6 - 11,99 let - 890 Kč/noc
•    12 let a více – 1190 Kč/noc

Příplatky:

V případě obsazení 2 dospělých osob a 2 dětí (2 přistýlky) - příplatek za pokoj SUITE 990 Kč/noc.

 

Siófok

Městečko Siófok u Balatonu není jen domovem známých termálních lázní, ale také místem plným života a zajímavostí. Navštívit můžete například muzeum hudebního skladatele Emmericha Kalmana, muzeum rádia a televize plné přístrojů ze 20. a 30. let nebo známou Vodní věž s různými interaktivními exponáty.

ZOO a Dinosaur Park Veszprém

Vypravte se za tvory současnými i pravěkými do jedinečného parku. Najdete tu divoké šelmy, roztomilé terarijní tvory i makety vyhynulých dinosaurů. Děti se dozví spoustu nových věcí díky zábavně-naučným prvkům, celá rodina se posilní v místních občerstvovacích zařízeních a pak už jen zbývá vybrat toho správného plyšového kamaráda na památku v místních obchůdcích se suvenýry. ZOO má také dětské hřiště a lanový park.

Tihany

Poloostrov na jezeře Balaton zaujme nejen krásnou přírodou, ale také množstvím historických památek v městečku Tihany a jeho okolí. Doporučujeme si prohlédnout místní benediktínské opatství z 11. století, v jehož kryptě je hrobka krále Ondřeje I. V Tihany naleznete také muzeum panenek nebo poustevnickou kolonii.

Tapolca

Národní park Balaton-felvidéki není jediné zajímavé místo, na které můžete zavítat při návštěvě Tapolcy. Malé město nedaleko Balatonu stojí na velkém jeskynním systému, kde můžete zažít unikátní plavbu v loďce po jeskynním jezeře. Pokud na své dovolené hledáte něco netradičního, jde o tu nejlepší volbu.


 

Stanislav B.
„Výborné jídlo, čistota, ochotný personál, příjemné ubytování. Pouze v daném místě není žádná promenáda ani noční život, jako v okolních městech. Kdo však hledá klid k odpočinku, tak ho v daném městečku najde.“


20. března 2018


Sylvie P.
„V ceně jsme měli snídani a večeři formou bufetu. Jídlo bylo skvělé, obzvlášť bufet u večeře byl pestrý a každý večer jiný. Hotelový personál na recepci, i uklízečky, byl nápomocný a profesionální. Rádi bychom poděkovali především paním na pláži. Pláž nebyla přelidněná, čistá, prostě perfektní místo k odpočinku. Vlaková zastávka, obchody i restaurace v docházkové vzdálenosti.“


25. srpna 2018


Tomáš M.
„Byli jsme v hotelu Bal Resort se 2 dětmi a vše bylo jak má být. Pokoj s krásným výhledem na Balaton. Pokoj čistý a upravený, drobné nedostatky okamžitě vyřešeny velmi přátelským personálem. Vlastní pláž cca 200m od hotelu, součástí hotel je i yužili jsme jen bazén a ten také perfektní. Velkou pochvalu zaslouží jídlo, snídaně i večeře formou bufetu, velký výběr a jídlo velmi chutné. Rádi se znovu vrátíme.“


7. července 2017

 

Načítám varianty