Balaton, Echo Residence - All Suite Hotel**** s neomezeným wellness a polopenzí

Luxusní Echo Residence Hotel nabízí svým hostům neomezené wellness a polopenzi. Moderní hotel leží pouhé 2 minuty chůze od pláží jezera Balaton, na Tihanyském poloostrově, přímo uprostřed přírodního parku. Dovolená zde splní očekávání jak aktivních turistů, tak i milovníků odpočinku a wellness.

Hosté jsou zde ubytovaní v tzv. suitách, moderních apartmánech, kde se budete cítit jako doma. Vybaveny jsou klimatizací, LCD televizí, mini barem a koupelnou s župany. Deluxe suite se skládá z ložnice a obývacího pokoje a poskytuje krásný výhled na jezero. Některé větší pokoje mají i svou vlastní finskou saunu. WiFi je k dispozici v lobby.

Součástí balíčku je strava formou polopenze. Čekají na vás snídaně formou bufetu a čtyřchodové romantické večeře při svíčkách. Vybírat můžete jak z maďarské, tak mezinárodní kuchyně. Restaurace Karolina doplňuje nabídku pokrmů o široký výběr místních vín a exkluzivních čajů. Svou nabídkou splňuje všechny trendy moderní gastronomie.

Cílem hotelu je dopřát svým zákazníkům co největší relax a pohodlí. To si užijete v přilehlém wellness centru, kde najdete plavecký bazén, vířivku, sauny, parní lázeň a další. K dispozici je vám i několik druhů masáží, zábalů a dalších procedur.

• V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
• Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.

Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.

Dětské ceny:
SEZÓNA od 18.5.2018 - 10.11.2018

  • dítě 0 - 5,99 let - zdarma
  • dítě 6 – 11,99 let – 50% z ceny pobytu dospělé osoby v daném termínu dle počtu nocí
  • dítě 12 a více let – 80% z ceny pobytu dospělé osoby v daném termínu dle počtu noci

Příplatky:

U vybraných termínů je v případě pobytu během víkendových dnů účtován příplatek 1.000 Kč/pobyt.

Tihany

Poloostrov na jezeře Balaton zaujme nejen krásnou přírodou, ale také množstvím historických památek v městečku Tihany a jeho okolí. Doporučujeme si prohlédnout místní benediktínské opatství z 11. století, v jehož kryptě je hrobka krále Ondřeje I. V Tihany naleznete také muzeum panenek nebo poustevnickou kolonii.

Siófok

Městečko Siófok u Balatonu není jen domovem známých termálních lázní, ale také místem plným života a zajímavostí. Navštívit můžete například muzeum hudebního skladatele Emmericha Kalmana, muzeum rádia a televize plné přístrojů ze 20. a 30. let nebo známou Vodní věž s různými interaktivními exponáty.

ZOO a Dinosaur Park Veszprém

Vypravte se za tvory současnými i pravěkými do jedinečného parku. Najdete tu divoké šelmy, roztomilé terarijní tvory i makety vyhynulých dinosaurů. Děti se dozví spoustu nových věcí díky zábavně-naučným prvkům, celá rodina se posilní v místních občerstvovacích zařízeních a pak už jen zbývá vybrat toho správného plyšového kamaráda na památku v místních obchůdcích se suvenýry. ZOO má také dětské hřiště a lanový park.

Tapolca

Národní park Balaton-felvidéki není jediné zajímavé místo, na které můžete zavítat při návštěvě Tapolcy. Malé město nedaleko Balatonu stojí na velkém jeskynním systému, kde můžete zažít unikátní plavbu v loďce po jeskynním jezeře. Pokud na své dovolené hledáte něco netradičního, jde o tu nejlepší volbu.

Ivo K.:

Nádherný výhled na Balaton, útulné a prostorné apartmány, čtyřchodová večeře, ochotný personál, městečko Tihany nádhera. Strmé schodiště k jezeru, méně efektivní klimatizace, většina personálu nemá ani základy angličtiny.

2.srpna 2017

Načítám varianty