Trento, hotel Villa Emma*** v blízkosti sjezdovek s wellness a polopenzí

Tříhvězdičkový hotel Villa Emma v italských Dolomitech vám poskytne veškerý komfort, který pro svou zimní dovolenou plnou lyžování potřebujete. Hotel má strategickou polohu, nachází se totiž v blízkosti hned dvou velkých lyžařských středisek a slavného okruhu Sella Ronde Na ty vás odveze skibus, který jezdí přímo od hotelu. Ve Villa Emma nechybí ani wellness zóna, kterou po celodenním lyžování jistě rádi uvítáte.

Po celou dobu pobytu budete ubytováni v renovovaných dvoulůžkových pokojích s možností až dvou přistýlek. V pohodlných pokojích najdete koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou a fénem na vlasy. Pokoje dále disponují trezorem a televizí. Některé z pokojů mají také balkon. 

V hotelové restauraci zařízené v horském stylu na vás bude čekat bohatá polopenze formou bufetu. Během jídel jev ceně také voda. Po večeři můžete zajít na drink do hotelového baru. 

Přímo u hotelu můžete sednout na skibus, který vás dopraví na sjezdovku. V blízkosti hotelu se nachází hned dvě oblíbená lyžařská střediska – centrum Canazei a ski areál Belvedere. Z toho se můžete vydat i na populární okruh Sella Ronda. Okruh tvoří čtyři vzájemně propojená světová italská ski centra. Za jediný den tak můžete kolem dokola objet horský masív Gruppo del Sella na bezmála 250 sjezdovkách dlouhých až 400 kilometrů. Po celodenním lyžování vás na hotelu bude čekat odpočinek v podobě vířivky, páry nebo bio sauny
 

Ludvík G. 
„Hotel v blízkosti lyžařských vleků lanovky, kabinky). Velmi dobré jídlo podávané formou bufetu. Rodinné a komfortní prostředí pro rodiny s dětmi. Přátelský a profesionální personál."

 

3. srpna 2018 

 

Eliška V. 

Velmi pozitivní zkušenost. Všude pěkně čisto. Velmi přátelský a vstřícný personál. Večeře je fromou bufetu. Dobré, bohaté a pestré jídlo. Výborná poloha. Absolutní spokojenost. 

 

24. července 2018 

Aleš K. 

Velmi přátelský personál, vždy přítomný a vstřícný. Pokoje jsou trochu starší, ale čisté. Výborný a pestrý bufet předkrmů. Jednoduché, ale dobré pokrmy. Možná by to chtělo nějaké lepší vyžití pro děti. Lyžařské vleky a svahy lze snadno dosáhnout pěšky nebo skibusem. Vrátil bych se znovu. 

 

12. února 2017

Načítám varianty