Passo Tonale, Horský hotel Cielo Blu***přímo u vleků s wellness a polopenzí

Tříhvězdičkový hotel zařízený v horském stylu se nachází coby kamenem dohodil od sjezdovek i centra města. Zalyžovat si budete moci v oblíbeném středisku Adamello ski, který nabízí široké možnosti vyžití pro začátečníky i pokročilé. Kromě lyžování můžete vyrazit také třeba na běžky, sněžnice nebo se nechat svést psím spřežením

Moderní hotel poskytuje ubytování v pohodlných dvoulůžkových pokojích s možností až dvou přistýlek. V příjemných pokojích s dřevěným interiérem najdete vlastní koupelnu se sprchou a fénem na vlasy. Některé z pokojů mají také balkon. 

Po celou dobu pobytu se můžete těšit na na bohatou polopenzi v hotelové restauraci. Snídaně se bude podávat formou sladkého i slaného bufetu. Na večeři si pak vyberet ze třech servírovaných menu, k dispozici bude také salátový bar. Jednou týdně se bude podávat typická večeře z oblasti Trentina. Těšit se tak můžete na pravé italské i lokální speciality. 

Jen pár kroků od hotelu najdete slavný Adamello ski areál, které nabízí množství sjezdovek v údolí Vale di Sole. Blízký ski areál Passo Tonale – Ponte di Legno je jedním z nejvyhledávanějších areálů a to především díky ledovci Presena. Nejen že zde můžete lyžovat až v nadmořské výšce 3000 m.n.m., ale ledovec také zaručuje skvělé podmínky po celý rok. Resort leží na hranicích provincií Trentino a Lombardie a vznikl spojením tří lyžařských areálů. Návštěvníci si tak mohou užít 100 kilometrů upravovaných sjezdovek všech obtížností s 30 moderními lanovkami. Milovníky adrenalinu jistě nadchne zdejší snowpark nebo skvělé podmínky k freestyle lyžování
Pokud si chcete dát pauzu od lyžování, vyrazte třeba na sněžnice. Středisko Adamello pravidelně pořádá i noční výlety na sněžnicích. Dolomity za svitu měsíce jistě budou unikátním zážitkem. V Adamello ski areálu také najdete školu sibiřských psů a na den se tak můžete stát jejich vodičem a vyzkoušet si jízdu za psím spřežení. Po celodenním lyžování si můžete odpočinout ve welness zóně ve zdravotním středisku, které se nachází jen kousek od hotelu.
 

Josefína F. 
„Skvělý, přátelský a čistý hotel. Velmi příjemný a pozorný personál. Dobré jídlo a velké snídaně. Skvělá lokalita, pěšky dojdete ke všem vlekům. Vše bylo dobré! Doporučuji tento hotel."


2. února 2018 

 

Gabriela A. 
„Bydleli jsme v hotelu téměř týden. Čisté pokoje a bezvadné služby, těžké najít lepší za tuto cenu. Ale to, co nás opravdu dostalo, bylo chování zaměstnanců hotelu, vedení, zejména baru a kuchyně. Jedli jsme a pili v přátelské atmosféře a, personál nám splnil všechny naše přání a potřeby. Pokud se vrátíme do Tonale, budeme opět vaši hosté."


25. ledna 2018 

 

Radek P. 
„V blízkosti sjezdovek pro malé i velké. Dobrá hotelová restaurace, příjemný personál."


21. prosince 2017
 

Načítám varianty