Passo Tonale, Historický hotel La Mirandola*** s blízkosti vleků s polopenzí a wellness

Oblíbená historická rezidence je situovaná v lyžařské oblasti Passo del Tonale jen několik kroků od lyžařského středisko Adamella. Za dobrých sněhových podmínek se na sjezdovku dostanete na lyžích téměř od hotelu. Hotel s unikátní atmosférou leží na klidném místě v nadmořské výšce necelých 2000 m.n.m. Okolí obklopené horami vám umožní odpočinout si od každodenního shonu a stresu. 

Po celou dobu vašeho pobytu budete ubytováni ve dvoulůžkovém pokoji s možností až dvou přistýlek. V pokojích zařízených v horském stylu najdete koupelnu se sprchovým koutem a fénem na vlasy. Pokoj je dále vybaven trezorem a televizí. 

V hotelové restauraci s typickou horskou atmosférou s kamennými zdmi se můžete těšit na bohatou polopenzi. Snídaně se bude podávat formou bufetu. Večeře pak formou tříchodového menu s výběrem. K dispozici bude také salátový bufet. Jednou týdně se v hotelové restauraci podává večeře typická pro oblast Trentina. Těšit se tak můžete nejen na pravé italské, ale i lokální speciality

Kousek od hotelu najdete slavný Adamello ski areál, které nabízí množství sjezdovek v údolí Vale di Sole. Vleky se nacházejí jen 200 metrů, při dobrých sněhových podmínkách se můžete do areálu dostat na lyžích. K dispozici vám zdarma bude i kyvadlová doprava. Blízký ski areál Passo Tonale – Ponte di Legno je jedním z nejvyhledávanějších areálů a to především díky ledovci Presena. Nejen že zde můžete lyžovat až v nadmořské výšce 3000 m.n.m., ale ledovec také zaručuje skvělé podmínky po celý rok. Resort leží na hranicích provincií Trentino a Lombardie a vznikl spojením tří lyžařských areálů. Návštěvníci si tak mohou užít 100 kilometrů upravovaných sjezdovek všech obtížností s 30 moderními lanovkami. Milovníky adrenalinu jistě nadchne zdejší snowpark nebo skvělé podmínky k Freestyle lyžování. 
Pokud si chcete dát pauzu od lyžování, vyrazte třeba na sněžnice. Středisko Adamello pravidelně pořádá i noční výlety na sněžnicích. Dolomity za svitu měsíce jistě budou unikátním zážitkem. V Adamello ski areálu také najdete školu sibiřských psů a na den se tak můžete stát jejich vodičem a vyzkoušet si jízdu za psím spřežení. Po celodenním lyžování si můžete odpočinout v hotelové welness zóně s vířivkou, párou a finskou saunou
 

Sylvie C. 
"Krásná lokalita, nádherná rezidence.Prostě pohádkový pobyt. V hotelu jsme zůstali čtyři dny. Jídlo dobré, výborné večeře."


23. října 2018


Matěj S. 
"Malé, ale charakteristické pokoje, přátelský personál a především krásný výhled. Ideální pro odpočinkovou dovolenou od každodenního stresu."


3. září 2018 

 

Patrik Č. 
Skvělá lokalita a historie stavby. Velmi blízko sjezdovek. Můžete jet přímo z hotelových dveří. Pokoje jsou základní, potřebovali by nějaké vylepšení. Velmi pěkná vířivka a sauna."


15. února 2018
 

Načítám varianty