Marilleva, Hotel Sole Alto*** u lyžařského komplexu s polopenzí

Pro všechny příznivce lyžování nebo procházek na čerstvém horském vzduchu bude tříhvězdičkový hotel Sole Alto obklopený lesem ideální volbou. Hotel se totiž nachází přímo uprostřed dvou hlavních svahů oblíbeného střediska Folgarida – Marivella. K vlekům se od hotelu dostanete přímo na lyžích

Po celou dobu vašeho pobytu budete ubytováni ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. V jednoduchých pokojích najdete vlastní koupelnu se sprchou a fénem na vlasy. Pokoje dále disponují televizí a trezorem.  

V hotelové restauraci na vás bude čekat bohatá polopenze. Den začnete bohatou snídaní ve formě kontinentálního bufetu. Na večeři budete mít na výběr ze třech variant menu s vínem a vodou zdarma. Jednou týdně hotel pořádá večeře při svíčkách, při kterých ochutnáte místní speciality.
 
Populární skiareál Folgarida – Marivella v italských Dolomitech nabízí 53 kilometrů upravovaných sjezdovek různé obtížnosti, od modrých po černé sjezdovky. Lyžařské centrum je tak vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé lyžaře. Najdete zde na sedmadvacet sedačkových i kabinových lanovek. Pro ty nejmenší je ve středisku připravený Family Park. Vyrazit můžete také na oblíbené noční lyžování. 
Po celodenním lyžování si nezapomeňte odpočinout v hotelovém bazénu nebo soláriu. Vaše ratolesti si mezitím mohou pohrát v dětské herně. Po večeři se můžete těšit na večerní zábavu nebo diskotéku

Dětské ceny:
V sezoně od 5.1.2019 - 30.3.2019:

  • dítě 0 - 2,99 let - zdarma
  • dítě 3 - 7,99 let - 60% z ceny pobytu dospělé osoby dle termínu a počtu nocí
  • přistýlka 8 - 13,99 let - 70% z ceny pobytu dospělé osoby dle termínu a počtu nocí
  • přistýlka 18 a více - stejná cena jako za dospělého

Ema D. 
Strávili jsme zde jeden týden v červenci. Pobyt jsme si velmi užili. Byly zde pěkné a částé pokoje. Doporučuji. V zimě musí být pozice hotelu opravdu dobrá. 

 

23. srpna 2018 


František M. 
Skvělá lokalita obklopená přírodou. Hotel se nachízí nejen u sjezdovky, ale také na začátku nejlepších turistických stezek. V údolí najdete mnoho kulturních i sportovních příležitostí. Určitě se vrátíme. 

 


2. března 2018 


Alexandra K. 
„Skvělá poloha hotelu na sjezdovce. Vynikající snídaně a večeře s polévkou, předkrmem, hlavních chodem a velkým výběrem příloh. Neustálé doplňování bufeti. Víno a voda také součástí večeře. Mínusem je fakt, že hotel i vybavení už jsou starší. Pokoj byl menší a špatně se v něm otevírala okna."


12. ledna 2019 


 

Načítám varianty