Za památkami Říma, Florencie, Verony a Benátek

Tentokrát se za italskou kulturou podíváte do romantických měst, která jsou plná ohromujících památek, pestré gastronomie a úžasné atmosféry.

Beroun, Brno, Humpolec, Jihlava, Modřice, Plzeň, Praha, Rozvadov, Velké Meziříčí

Colosseum - vstup zahrnuje: Forum Romanum + Colosseum + Palatinum: 12€ /dospělý; 7,50 €/os. 18-25 let; do 18 let vstup zdarma. Individuálně  Andělský hrad: 14 €, Kupole sv. Petra výtahem 10 €, pěšky 8 €.

Metro Řím 3 €, vlak do Florencie 5 €, poplatek za vjezd do Benátské Laguny a jízdenku lodí z Punta Sabbioni 25 €, Dóm včetně kampanily a baptisteria 18 €, Galleria Uffizi 20 €, Galerie moderního umění v paláci Pitti za 16 €. Doporučené kapesné: 130-150 €.

Modřice, Nádražní 674 (08:15); Brno, Janáčkovo divadlo (09:00); Velké Meziříčí (09:45); Jihlava, OMV Pávov (10:45); Praha, kruhový objezd u Kongresového centra tzv. Pankrácké náměstí (12:00); Plzeň - zastávka trolejbusu NC Černice, ulice Písecká (u Olympie) (13:30); Rozvadov, Svatá Kateřina (14:30).

Ve všech termínech je také možný odjezd z Bratislavy s příplatkem - 399 Kč (15 €), ale trasa je následující: Bratislava - Brno - Praha - Plzeň - Německo - Rakousko - Itálie.

Přesný čas odjezdu a místo odjezdu bude upřesněno vždy 5 dní před odjezdem v pokynech na cestu. Děkujeme za pochopení.

Odjezd z ČR v dopoledních hodinách.

V ranních hodinách příjezd do Říma, prohlídku začnete ve Vatikánu. Zde budete mít v rámci osobního volna čas k návštěvě baziliky sv. Petra. Můžete vystoupat na Michelangelovu kopuli, odkud je nádherný výhled do okolí. Poté se vydáte po stopách antiky, renesance i baroka - uvidíte náměstí Navona, Pantheon, Fontánu di Trevi. V rámci individuálního programu můžete navštívit i Španělské schody (zde možnost občerstvení a nákupů). Na závěr spatříte Koloseum, v jehož blízkosti leží Forum Romanum. Ve večerních hodinách odjezd na ubytování.

Po snídani odjezd do Sesto Fiorentino, odkud se vlakem dopravíte do centra Florencie. Následuje prohlídka města s průvodcem. Uvidíte nádhernou stavbu florentského Dómu, kampanily a baptisteria, slavnou Michelangelovu sochu Davida na náměstí Signoria, projdete se kolem Palazzo Vecchio a po mostě Ponte Vecchio. V druhé části dne můžete v rámci individuálního programu navštívit některou z florentských galerií (Uffizi, Palazzo Pitti se zahradami Boboli aj.). Ve večerních hodinách odjezd na hotel.

Po snídani dojezd do Punta Sabbioni, odkud bude plavba lodí do Benátek, kde uvidíte hlavní památky města - Dóžecí palác, Piazza San Marco, baziliku San Marco a Ponte Rialto. Budete mít jedinečnou příležitost se projet na gondole. Odpoledne přejedete na ostrov Lido, kde si můžete odpočinout a vykoupat se nebo se projít po promenádě a jít si posedět na výbornou italskou kávu. Ve večerních hodinách přejezd do Verony, města lásky, kde navštívíte antickou arénu. Následuje odjezd do ČR.

Příjezd zpět do ČR v odpoledních hodinách.

Termín:
Délka: 5 dnů (Středa - Neděle)
Doprava: Autobus
Typ stravy: snídaně
Typ zájezdu: Poznávací
Původní cena: 3 999 Kč
Cena od:
Akce
SLEVA 9%
3 629 Kč


Cena zahrnuje:
 • Doprava autobusem
 • 2x ubytování v hotelu***, sociální zařízení na pokoji (toaleta, sprcha, umyvadlo)
 • 2x snídaně
 • Služby průvodce
 • Informační materiály
 • Vjezd do Verony včetně parkování - 300 Kč/os (12€ / os.)
 • Zákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje:
 • Pobytová taxa 5 € /os./noc (celkem 10€)
 • Poplatek za lodní lístek z Punta Sabioni – ostrov Burano – Benátky nám. sv. Marka včetně poplatku za vjezd a parking autobusu 25€ / os.
 • Doprava po městech - 8 € /os.
 • Vstupy v rámci programu
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj 790,-/noc