Torri del Benaco, hotel Internazionale*** přímo u proslulého jezera Lago di Garda s polopenzí

Ve stínu olivového háje blízko pláží u proslulého jezera Lago di Garda se nachází hotel tříhvězdičkový hotel Internazionale, ideální místo pro dovolenou plnou relaxu i aktivního odpočinku. Okolí hotelu láká k rodinným pěším nebo cyklo výletům. Součástí hotelu je také bazén a velká udržovaná zahrada.

Pár kroků pěšky od hotelu se nachází centra romantického městečka s hradbami Torri del Benaco, které dříve bývalo středověkým přístavem. Klidné město, doposud příliš nepoznamenané turismem, má ideální polohu pro výlety třeba do proslulé Verony nebo k majestátnému pohoří Mont Baldo. V letní sezoně se do centra dostanete i minibusem, který staví u hotelu. V blízkém okolí hotelu Internazional si můžete také zahrát minigolf, podívat se k vinicím nebo přímo do muzea vína.

Během vašeho pobytu budete ubytování v dvoulůžkovém pokoji s možností až dvou přistýlek. Útulné pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, televizí a minibarem. Z balkonu si pak můžete užít panoramatického výhledu na okolí.

Stravování bude zajištěno formou polopenze. Den začnete snídaní formou bufetu a zakončíte ho tříchodovou večeří v hotelové restauraci.

 

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.


Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.


Dětské ceny:
V sezoně od 1.6. 2018 - 8.10.2018:
•    0 - 4,99 let - zdarma
•    5 - 11,99 let – 60% z ceny
•    12 let -18 – 80% z ceny
•    18 let a více na přistýlce – stejná cena jako za dospělého

 

Monte Baldo

Za úchvatným výhledem z hory Monte Baldo (1 700 m n. m.)  Vás vyveze jedna z nejlepších lanovek v Evropě. Její kabina v průběhu jízdy začne rotovat dokola, takže nezůstanete  ochuzení o žádnou část z dech beroucích panoramat. Nezapomeňte se ale řádně obléct, teploty na vrcholu jsou až o 10 °C nižší. Ať už na Monte Baldo vyjedete nebo cestu pojmete jako peší či cyklistický výlet, po jejím zdolání se vám naskytne ojedinělý výhled na jezero. Monte Baldo se mimo to vyznačuje významným přírodním a hlavně rostlinným bohatstvím, proto se stala cílem i mnoha badatelů a vědců.

Sirmione

Sirmione je pohádkové středověké město na jihu Lago di Garda. Poloha starého města je skutečně jedinečná, původně sem vedl pouze padací most. Město tak bylo dokonale chráněno proti útoku ze souše. Do městečka se vchází kolem hradu Scaligerů, který byl vystavěn roku 1250 a byl obrannou stavbou obklopenou vodním příkopem. Za hradem narazíte už jen na uzoučké středověké uličky plné obchůdků, restaurací a cukráren. Pohyb aut ve měste je značně omezen.

Hrad Arco

Hrad Arco je dominantou stejnojmenného městečka, který ční z horského masivu přímo nad městem. Je jedním z nejimpozantnějších hradů v okolí. Přístupová cesta je lemována krásnými olivovými háji a bezpočtem laviček se stoly, často s pitnou pramenitou vodou. Sám hradní komplex je vcelku rozsáhlý a přístupné jsou téměř všechny budovy. Návštěva vám zabere cca 2 hodiny, ale určitě za to stojí. Vrchol nabízí zajímavé výhledy do okolí řeky Sarca a na Lago di Garda. Navštívit můžete střílny, věže, ale třeba i hladomornu. Hrad je otevřen po celý rok a v létě slouží k pořádání koncertů a kulturních akcí.

Samotné jezero Lago di Garda a jeho okolí nabízí kromě uvedených typů na výlety mnoho dalšího jako třeba muzeum vína, muzeum olivového oleje, botanickou zahradu nebo zábavní park.

 

Andrea G.

Fantastická poloha, krásné nové pokoje. Restaurace vhodná pro zahraniční zákazníky.


1.  Května 2018


Florian B.

Hotel se nachází přímo u jezera. Večeře a snídaně byly podávané formou bohatého bufetu. V hotelu je také malé, ale pěkné SPA. Při procházce kolem jezera dorazíte do centra městečka.“


13. listopadu 2017


Vašek L.

Bydleli jsme v novém pokoji. Všechno bylo super. Vynikající jídlo a krásný výhled ze čtvrtého patra na jezero Lago di Garda. Příští rok se zase rádi vrátíme.

 

29. září 2017

 

Načítám varianty