Garda, Sport hotel Olimpo**** s bazénem, tenisovými kurty a polopenzí přímo u jezera

Čtyřhvězdičkový hotel obklopený rozlehlým parkem se nachází na východním břehu populárního italského jezera Lago di Garda. Okolí nabízí mnoho atrakcí pro aktivní i odpočinkovou dovolenou. Milovníci sportu budou jistě nadšeny pěti přilehlými tenisovými kurty a hotelovou posilovnou. Pokud se vám nebude chtít jít k jezeru, můžete se vykoupat ve velkém hotelovém venkovním bazénu, u kterého jsou pro hosty k dispozici slunečníky a lehátka.

Hotel leží v malém, ale velmi oblíbeném městečku Garda, v jehož úzkých uličkách si obzvlášť večer můžete užít pravou italskou atmosféru.
Ubytování budete během vašeho pobytu ve dvoulůžkových pokojích s možností až dvou přistýlek. Prostorné pokoje jsou vybaveny klimatizací, televizí a trezory a vlastní koupelnou. Každý pokoj také disponuje balkonem nebo terasou, ze které si můžete vychutnat krásný výhled, zejména při západu slunce.

Stravování bude zajištěno formou polopenze. Snídaně budou podávány formou kontinentálního bufetu, k večeři bude servírováno tříchodové menu. V hotelové restauraci s terasou s výhledem do zahrady budete moci ochutnat pravou italskou kuchyni i mezinárodní pokrmy. V hotelu je také připraven bar, kam si můžete zajít na sklenku nebo drobné pohoštění.

 

•    V případě pobytu během státních svátků se ceny mohou lišit.
•    Pro skupiny Vám rádi připravíme individuální nabídku.


Více informací na telefonu nebo e-mailu CK Metal.


Dětské ceny:
V sezoně od 1.6. 2018 - 8.10.2018:
•    0 - 4,99 let - zdarma
•    5 - 11,99 let – 60% z ceny
•    12 let -18 – 80% z ceny
•    18 let a více na přistýlce – stejná cena jako za dospělého

 

Monte Baldo

Za úchvatným výhledem z hory Monte Baldo (1 700 m n. m.)  Vás vyveze jedna z nejlepších lanovek v Evropě. Její kabina v průběhu jízdy začne rotovat dokola, takže nezůstanete  ochuzení o žádnou část z dech beroucích panoramat. Nezapomeňte se ale řádně obléct, teploty na vrcholu jsou až o 10 °C nižší. Ať už na Monte Baldo vyjedete nebo cestu pojmete jako peší či cyklistický výlet, po jejím zdolání se vám naskytne ojedinělý výhled na jezero. Monte Baldo se mimo to vyznačuje významným přírodním a hlavně rostlinným bohatstvím, proto se stala cílem i mnoha badatelů a vědců.

Sirmione

Sirmione je pohádkové středověké město na jihu Lago di Garda. Poloha starého města je skutečně jedinečná, původně sem vedl pouze padací most. Město tak bylo dokonale chráněno proti útoku ze souše. Do městečka se vchází kolem hradu Scaligerů, který byl vystavěn roku 1250 a byl obrannou stavbou obklopenou vodním příkopem. Za hradem narazíte už jen na uzoučké středověké uličky plné obchůdků, restaurací a cukráren. Pohyb aut ve měste je značně omezen.

Hrad Arco

Hrad Arco je dominantou stejnojmenného městečka, který ční z horského masivu přímo nad městem. Je jedním z nejimpozantnějších hradů v okolí. Přístupová cesta je lemována krásnými olivovými háji a bezpočtem laviček se stoly, často s pitnou pramenitou vodou. Sám hradní komplex je vcelku rozsáhlý a přístupné jsou téměř všechny budovy. Návštěva vám zabere cca 2 hodiny, ale určitě za to stojí. Vrchol nabízí zajímavé výhledy do okolí řeky Sarca a na Lago di Garda. Navštívit můžete střílny, věže, ale třeba i hladomornu. Hrad je otevřen po celý rok a v létě slouží k pořádání koncertů a kulturních akcí.

Samotné jezero Lago di Garda a jeho okolí nabízí kromě uvedených typů na výlety mnoho dalšího jako třeba muzeum vína, muzeum olivového oleje, botanickou zahradu nebo zábavní park.

 

Stefan K.


Příjemná atmosféra, vyškolený personál a velmi dobrá kuchyně. Řekl bych, že to pto mě byla jedna z nejlepších zkušeností za posledních pár let.


8. května 2018


Matyáš B.
Chtěl bych ohodnotit venkovní prostory hotelu, využil jsem především tenisových kurtů. Hotel je dobře umístěn, se zahradou. Hotel je ideální pro sportovce.

 

15. dubna 2018


Lenka B.
„Hotel je umístěn ve velmi pěkné lokalitě, v krásné zahradě s bazénem. Vybavení pokoje je dostačující, ale vypadá to, že se nic neopravuje. Čistota je dobrá, denně se uklízí. Snídaně jsou pestré a dostačující.“

18. Září 2017

 

Načítám varianty