Elegantní Park hotel Jolanda*** s vlastní wellness zónou a polopenzí

Užijte si odpočinku v příjemném tříhvězdičkovém hotelu blízko proslulého Lago di Garda. Moderní hotel vybudovaný na základech kláštera se pyšní předem svou strategickou polohou ve svahu. Naskytne se vám tak úchvatných výhledů na největší italské jezero. Hotel je navíc ideální polohu pro výlety do okolí, například do Verony nebo Benátek.

Po příjezdu se ubytujete v elegantních dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. V pokojích najdete vlastní koupelnu se sprchovým koutem a fénem na vlasy. Každý z pokojů dále disponuje také sejfem, televizí a telefonem. Většina z pokojů pak má i balkon, odkud si budete moci vychutnat panoramatický výhled na jezero nebo přilehlé okolí. 

Po celou dobu na vás v hotelové restauraci bude čekat bohatá polopenze. Den nastartuje vydatnou snídaní, která se servíruje formou bohatého bufetu. Na večeři si pak vyberete z tříchodového menu. Těšit se můžete především na italské speciality připravené z čerstvých lokálních surovin. 

Předností hotelu je jednoznačně vybavená wellness zóna. Relaxovat můžete v krytém bazénu, vířivce, sauně nebo v Tureckých lázních. Nezapomeňte také vyzkoušet Kneippův chodník, který pomáhá nastartovat metabolismus a zlepšuje krevní oběh. Pokud toužíte po aktivním pohybu, zajděte do hotelového fitness centra, nebo třeba na golf na přilehlé golfové hřiště. Oblíbeným sportem v malebné lokalitě je také horolezectví. Najdete tu varianty vhodné jak pro začátečníky, tak i pro zkušené lezce. Přestože se hotel nachází zhruba sedm kilometrů od proslulého jezera Lago di Garda, pyšní se strategickou výchozí pozicí pro pěší nebo cyklistické výlety do okolí. Kolo si můžete zapůjčit v městečku Garda. Pokud toužíte objevovat i další krásná místa Itálie, vyrazte autem třeba do hodinu vzdálené Verony nebo Benátek. 
 

 

Dětské ceny:
V sezoně od 1.6.2018 - 8.10.2018:

  • dítě 0 - 4,99 let - zdarma
  • dítě 5 - 11,99 let - 60% z ceny pobytu dospělé osoby dle termínu a počtu nocí
  • přistýlka 12 - 17,99 let - 80% z ceny pobytu dospělé osoby dle termínu a počtu nocí
  • přistýlka 18 a více - stejná cena jako za dospělého

Monte Baldo

Za úchvatným výhledem z hory Monte Baldo (1 700 m n. m.)  Vás vyveze jedna z nejlepších lanovek v Evropě. Její kabina v průběhu jízdy začne rotovat dokola, takže nezůstanete  ochuzení o žádnou část z dech beroucích panoramat. Nezapomeňte se ale řádně obléct, teploty na vrcholu jsou až o 10 °C nižší. Ať už na Monte Baldo vyjedete nebo cestu pojmete jako peší či cyklistický výlet, po jejím zdolání se vám naskytne ojedinělý výhled na jezero. Monte Baldo se mimo to vyznačuje významným přírodním a hlavně rostlinným bohatstvím, proto se stala cílem i mnoha badatelů a vědců.

Sirmione

Sirmione je pohádkové středověké město na jihu Lago di Garda. Poloha starého města je skutečně jedinečná, původně sem vedl pouze padací most. Město tak bylo dokonale chráněno proti útoku ze souše. Do městečka se vchází kolem hradu Scaligerů, který byl vystavěn roku 1250 a byl obrannou stavbou obklopenou vodním příkopem. Za hradem narazíte už jen na uzoučké středověké uličky plné obchůdků, restaurací a cukráren. Pohyb aut ve měste je značně omezen.

Hrad Arco

Hrad Arco je dominantou stejnojmenného městečka, který ční z horského masivu přímo nad městem. Je jedním z nejimpozantnějších hradů v okolí. Přístupová cesta je lemována krásnými olivovými háji a bezpočtem laviček se stoly, často s pitnou pramenitou vodou. Sám hradní komplex je vcelku rozsáhlý a přístupné jsou téměř všechny budovy. Návštěva vám zabere cca 2 hodiny, ale určitě za to stojí. Vrchol nabízí zajímavé výhledy do okolí řeky Sarca a na Lago di Garda. Navštívit můžete střílny, věže, ale třeba i hladomornu. Hrad je otevřen po celý rok a v létě slouží k pořádání koncertů a kulturních akcí.

Samotné jezero Lago di Garda a jeho okolí nabízí kromě uvedených typů na výlety mnoho dalšího jako třeba muzeum vína, muzeum olivového oleje, botanickou zahradu nebo zábavní park.

Načítám varianty