Camping SERENELLA***

Kemp se nachází v klidném prostředí obklopeným nádhernou přírodou Lago di Garda. 

Gardské jezero, které je známější pod italským názvem Lago di Garda, se nachází na severu Itálie mezi Pádskou nížinou a Alpami. Právě u tohoto největšího jezera Itálie (délka dosahuje téměř 52 km) se rozkládá Happy Camp Serenella Lago. Hosté kempu se tak mohou těšit na přírodu, kterou utvářel v poslední době ledové Etschský ledovec. Jeho stopy jsou v krajině stále patrny, především v podlouhlém tvaru jezera a ostrými zářezy okolo tyčících se hor, které zdánlivě připomínají norské fjordy.

Poloha: Bardolino – 1 km, Garda – 2 km, Gardaland – 13 km (v hlavní sezóně autobus zdarma), Verona – 37 km

Pláž: Travnatá pláž s oblázky dostupná přes pěší zónu.

Bazény: Vyhřívaný dětský bazén s vodními atrakcemi a bazén pro dospělé s vířivkou. Lehátka, slunečníky, dětské hřiště a fitness zóna jsou součástí areálu. Bazény jsou v provozu od 1. května do cca 20. září.

Zábava: Denní a večerní animační programy pro děti i dospělé od poloviny května do začátku září. Za příplatek: vodní lyžování, wakeboard, paraflying nebo zapůjčení kol. 

Vybavení: Restaurace/pizzerie s bazénem a terasou s výhledem na jezero, rychlé občerstvení, svačinový bar, zmrzlinový stánek, supermarket, zelenina, trafika, tabák, herní a plážové vybavení, pračky na žetony, myčka aut, Wi-fi připojení, herna, lékař (v hlavní sezóně).

Možnosti ubytování:

Mobile Home Happy standard nabízí veškeré nezbytné vybavení nutné pro ubytování 5 dospělých osob a jednoho dítěte. Součástí vybavení je obývací prostor, kuchyň s lednicí včetně mrazáku a vařič se čtyřmi plotýnkami. Sedačka může být využita jako další spací prostor pro 1 osobu. Dále je tady ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou, umyvadlem a WC, druhá ložnice s jednou samostatnou a jednou patrovou postelí.

Mobil Home Happy premium s klimatizací (za příplatek 5 €/den), částečně krytá dřevěná terasa a gril. Vybavení je stejné jako v Happy Standard – rozdíl je pouze ve velikosti (o cca 5 m² větší než Happy Standard). Až pro 7 osob.

Ložní prádlo vlastní nebo možné půjčit za příplatek.

Příjezd a odjezd připadá na sobotu. Pobyt je 8 denní. 

Termín:
Délka:
Doprava: Vlastní doprava
Typ stravy: bez stravy
Typ zájezdu: Pobytový, u moře
Cena od:
999 Kč