Garda, Park hotel Oasi**** s rozlehlou zahradou, bazénem a polopenzí, přímo u jezera

Hotel je ideálním ubytováním pro milovníky aktivní dovolené a zároveň pro ty, kteří hledají ubytování nedaleko centra a jezera. Celá oblast nabízí velké množství přírodních atraktivit, které jsou cílem rodinných výletů, jak pro pěší, tak pro cyklisty.


PARK hotel OASI**** stojí na klidném místě obklopený překrásnou udržovanou zahradou. Součástí hotelu je také dětské hřiště, vnější bazén (25 x 13 m) a solární terasa s lehátky.


Ubytování je nabízeno ve dvoulůžkových pokojích s možností až dvou přistýlek. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, topení, klimatizaci (červenec-srpen), fén, minibar, trezor, TV, telefon a balkon nebo terasu. Hotel disponuje také bezbariérovými pokoji.

K pobytu náleží stravování formou polopenze, které je poskytováno přímo v hotelové restauraci.
 

Dětské ceny:
V sezoně od 1.6.2018 - 8.10.2018:

  • dítě 0 - 4,99 let - zdarma
  • dítě 5 - 11,99 let - 60% z ceny pobytu dospělé osoby dle termínu a počtu nocí
  • přistýlka 12 - 18 let - 80% z ceny pobytu dospělé osoby dle termínu a počtu nocí
  • přistýlka 18 a více - stejná cena jako za dospělého

Monte Baldo

Za úchvatným výhledem z hory Monte Baldo (1 700 m n. m.)  Vás vyveze jedna z nejlepších lanovek v Evropě. Její kabina v průběhu jízdy začne rotovat dokola, takže nezůstanete  ochuzení o žádnou část z dech beroucích panoramat. Nezapomeňte se ale řádně obléct, teploty na vrcholu jsou až o 10 °C nižší. Ať už na Monte Baldo vyjedete nebo cestu pojmete jako peší či cyklistický výlet, po jejím zdolání se vám naskytne ojedinělý výhled na jezero. Monte Baldo se mimo to vyznačuje významným přírodním a hlavně rostlinným bohatstvím, proto se stala cílem i mnoha badatelů a vědců.

Sirmione

Sirmione je pohádkové středověké město na jihu Lago di Garda. Poloha starého města je skutečně jedinečná, původně sem vedl pouze padací most. Město tak bylo dokonale chráněno proti útoku ze souše. Do městečka se vchází kolem hradu Scaligerů, který byl vystavěn roku 1250 a byl obrannou stavbou obklopenou vodním příkopem. Za hradem narazíte už jen na uzoučké středověké uličky plné obchůdků, restaurací a cukráren. Pohyb aut ve měste je značně omezen.

Hrad Arco

Hrad Arco je dominantou stejnojmenného městečka, který ční z horského masivu přímo nad městem. Je jedním z nejimpozantnějších hradů v okolí. Přístupová cesta je lemována krásnými olivovými háji a bezpočtem laviček se stoly, často s pitnou pramenitou vodou. Sám hradní komplex je vcelku rozsáhlý a přístupné jsou téměř všechny budovy. Návštěva vám zabere cca 2 hodiny, ale určitě za to stojí. Vrchol nabízí zajímavé výhledy do okolí řeky Sarca a na Lago di Garda. Navštívit můžete střílny, věže, ale třeba i hladomornu. Hrad je otevřen po celý rok a v létě slouží k pořádání koncertů a kulturních akcí.

Samotné jezero Lago di Garda a jeho okolí nabízí kromě uvedených typů na výlety mnoho dalšího jako třeba muzeum vína, muzeum olivového oleje, botanickou zahradu nebo zábavní park.

Denisa P.:
„Byli jsme velice spokojeni. Hotel je sice starší, ale fajn. Ubytování bylo super, měli jsme štěstí na pokoje s terasou přímo před velkým plaveckým bazénem, takže jsme chodili rovnou z pokoje, úplná paráda. Hotel je už starší, ale bylo denně uklizeno a vše v pořádku.

31.8.2017

Markéta K.:
„Hotel odpovídal popisu, byl přátelský, čistý, strava výborná (jedna z nejlepších, co jsme kdy poznali) a bylo jí hodně. Nevýhodou hotelu je cca 1 km (možná víc) vzdálenost do centra Gardy, ale dá se to ujít. Dále nevýhodou hotelu je, že není vhodný pro malé děti - nefunkční hřiště, v restauraci chybí dětské židličky a bazén má pouze jednotnou hloubku 1,7 m. Ale ve finále jsme byli spokojeni.“

15.7.2017

Sylva Š.
Vydařená dovolená, Lago di Garda znamená krásnou krajinu. Počasí přálo. Pokoje čisté, uklizené. Krásná byla zahrada s bazénem kolem hotelu. Strava dobrá a pestrá, personál příjemný, nápoje drahé, ale to už patří k Itálii.“

16.9.2016
 

Načítám varianty