Limone Sul Garda, Limonaia Hotel & Residence*** u jezera s polopenzí

Hotel umístněný v klidné části na kraji malebného městečka Limone sul Garda u největšího italského jezera Lago di Garda. Zasazen do olivového háje s přírodním vodopádem a skalní kulisou doplněný o úchvatný výhled na samotné jezero. V hotelu nechybí společenská místnost, bar, restaurace, pizzerie, kavárna a pro hosty krytý bazén a venkovní bazén s lehátky a slunečníky. Hotel nezapomíná i na dětské hosty a je vybaven dětským bazénem a hřištěm. Hotel je od pláží a jezera vzdálen 800m a do centra města se dostanete po dvaceti minutách příjemné procházky nebo autobusem přímo od hotelu.


Ubytováni budete v elegantně zařízených dvoulůžkových pokojíc s možností až dvou přistýlek. Nechybí vlastní sociální zařízení, fén, televize a trezor. Každý pokoj má balkón nebo terasu s výhledem na jezero.


Stravování probíhá formou polopenze (snídaně a večeře formou bufetu). Rodiny s dětmi mohou využít dětské židle (zdarma, na vyžádání). V restauraci hotelu si pochutnáte na italské i mezinárodní kuchyni.


Pokud by snad počasí zrovna nepřálo anebo hosté zatouží po relaxaci i v jiné formě, nechybí wellness centrum vybavené parní lázní, regenerační sprchou, Kneipp bazénkem, bio saunou, ledovým vodopádem, vyhřívanou lavicí, soláriem a fitness. Hosté je mohou využít za poplatek.
 

Dětské ceny:
V sezoně od 1.6.2018 - 8.10.2018:

  • dítě 0 - 4,99 let - zdarma
  • dítě 5 - 11,99 let - 60% z ceny pobytu dospělé osoby dle termínu a počtu nocí
  • přistýlka 12 - 18 let - 80% z ceny pobytu dospělé osoby dle termínu a počtu nocí
  • přistýlka 18 a více - stejná cena jako za dospělého

Monte Baldo

Za úchvatným výhledem z hory Monte Baldo (1 700 m n. m.)  Vás vyveze jedna z nejlepších lanovek v Evropě. Její kabina v průběhu jízdy začne rotovat dokola, takže nezůstanete  ochuzení o žádnou část z dech beroucích panoramat. Nezapomeňte se ale řádně obléct, teploty na vrcholu jsou až o 10 °C nižší. Ať už na Monte Baldo vyjedete nebo cestu pojmete jako peší či cyklistický výlet, po jejím zdolání se vám naskytne ojedinělý výhled na jezero. Monte Baldo se mimo to vyznačuje významným přírodním a hlavně rostlinným bohatstvím, proto se stala cílem i mnoha badatelů a vědců.

Sirmione

Sirmione je pohádkové středověké město na jihu Lago di Garda. Poloha starého města je skutečně jedinečná, původně sem vedl pouze padací most. Město tak bylo dokonale chráněno proti útoku ze souše. Do městečka se vchází kolem hradu Scaligerů, který byl vystavěn roku 1250 a byl obrannou stavbou obklopenou vodním příkopem. Za hradem narazíte už jen na uzoučké středověké uličky plné obchůdků, restaurací a cukráren. Pohyb aut ve měste je značně omezen.

Hrad Arco:

Hrad Arco je dominantou stejnojmenného městečka, který ční z horského masivu přímo nad městem. Je jedním z nejimpozantnějších hradů v okolí. Přístupová cesta je lemována krásnými olivovými háji a bezpočtem laviček se stoly, často s pitnou pramenitou vodou. Sám hradní komplex je vcelku rozsáhlý a přístupné jsou téměř všechny budovy. Návštěva vám zabere cca 2 hodiny, ale určitě za to stojí. Vrchol nabízí zajímavé výhledy do okolí řeky Sarca a na Lago di Garda. Navštívit můžete střílny, věže, ale třeba i hladomornu. Hrad je otevřen po celý rok a v létě slouží k pořádání koncertů a kulturních akcí.

Samotné jezero Lago di Garda a jeho okolí nabízí kromě uvedených typů na výlety mnoho dalšího jako třeba muzeum vína, muzeum olivového oleje, botanickou zahradu nebo zábavní park.

Karel S.:

„Lago di Garda je nádherná lokalita. Rozhodli jsme se strávit tam dovolenou s malými dětmi. Upřednostňují koupání v bazénu a ocení zajímavé kratší výlety. Ubytování bylo v poměru k příjemně nízké ceně zájezdu úžasné - krásný bazén, polopenze s výběrem (děti si vždy vybraly), denně výměna ručníků a úklid. Vodopád 100 metrů od pokoje, přírodní krásy na dosah. V jezeře se koupat také dá, ale jsou nutné boty do vody. Jen mi chyběl v blízkosti obchod s potravinami a ovocem. Restaurací je všude plno.“

12.7. 2017

Lenka A.:
Právě jsme se vrátili z dovolené a jsme nadšeni. Dovolená v tomto hotelu byla nádherná, hotel je nad jezerem a tak má úžasný výhled. Pokoje byly prostorné, útulně zařízené, denně uklizené a vyměněné ručníky. Velká pochvala i za stravování, které bylo pestré, výborné. Denně nabídka ovoce, zeleniny a výborných moučníků. Veškerý personál byl milý a ochotný. Hotel můžeme jen doporučit. Rádi se do tohoto hotelu vrátíme.“

10.6.2017

Martin K.:
S pobytem jsme byli spokojeni. Hotel je na krásném místě v příkrém svahu, příplatek za pokoj s výhledem na jezero se vyplatil ! Zařízení pokojů je a sociálky jsou sice již trošku starší, nicméně pro pobyt absolutně vyhovující. Strava výborná, personál hotelu velice příjemný a vstřícný. Hotel je poměrně rozsáhlý, což obnáší větší množství lidí a tak trochu boj o parkování - ale místo se nakonec našlo. Pro pobyt s dětmi doporučuji !“

14.5. 2017

Načítám varianty