Garda, oblíbený hotel Panorama*** s výhledem na jezero a polopenzí

Hotel Panorama stojí na nádherném vyvýšeném místě pouhých 5 minut od centra Gardy a nabízí bohaté vybavení včetně bazénu a restaurace s výhledem na jezero, od kterého je hotel vzdálen asi 2,5km.

Ubytování je k dispozici ve zrenovovaných dvoulůžkových pokojích s možností až dvou přistýlek, které jsou pěkně a funkčně zařízeny. Všechny pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, Tv sat, telefonem, trezorem, fénem a balkonem

Prostory hotelu jsou centrálně klimatizovány v červenci a v srpnu, v zimě je funkční topení. Na recepci je možnost využití trezoru, wifi ve společných prostorech. Personál na recepci hovoří v angličtině, němčině, francouzštině a v italštině.

Součástí ubytování je stravování ve formě polopenze. Snídaně jsou servírovány v podobě bohatého bufetu včetně nápojů a večeře – výběr ze 3 menu, nápoje za poplatek.

Při pobytu v hotelu Panorama můžete obdivovat nádhernou scenérii z výsadní perspektivy, a také si v této strategické základně užít všeho, co oblast jezera nabízí. Malebné okolí hotelu je ideální pro příjemné toulky přírodou. Navíc odsud během 2 hodin dojedete autem k takovým světově proslulým turistickým atrakcím, jako jsou města Verona a Benátky.
 

Dětské ceny:
V sezoně od 1.6.2018 - 8.10.2018:

  • dítě 0 - 4,99 let - zdarma
  • dítě 5 - 11,99 let - 60% z ceny pobytu dospělé osoby dle termínu a počtu nocí
  • přistýlka 12 - 18 let - 80% z ceny pobytu dospělé osoby dle termínu a počtu nocí
  • přistýlka 18 a více - stejná cena jako za dospělého

Monte Baldo

Za úchvatným výhledem z hory Monte Baldo (1 700 m n. m.)  Vás vyveze jedna z nejlepších lanovek v Evropě. Její kabina v průběhu jízdy začne rotovat dokola, takže nezůstanete  ochuzení o žádnou část z dech beroucích panoramat. Nezapomeňte se ale řádně obléct, teploty na vrcholu jsou až o 10 °C nižší. Ať už na Monte Baldo vyjedete nebo cestu pojmete jako peší či cyklistický výlet, po jejím zdolání se vám naskytne ojedinělý výhled na jezero. Monte Baldo se mimo to vyznačuje významným přírodním a hlavně rostlinným bohatstvím, proto se stala cílem i mnoha badatelů a vědců.

Sirmione

Sirmione je pohádkové středověké město na jihu Lago di Garda. Poloha starého města je skutečně jedinečná, původně sem vedl pouze padací most. Město tak bylo dokonale chráněno proti útoku ze souše. Do městečka se vchází kolem hradu Scaligerů, který byl vystavěn roku 1250 a byl obrannou stavbou obklopenou vodním příkopem. Za hradem narazíte už jen na uzoučké středověké uličky plné obchůdků, restaurací a cukráren. Pohyb aut ve měste je značně omezen.

Hrad Arco

Hrad Arco je dominantou stejnojmenného městečka, který ční z horského masivu přímo nad městem. Je jedním z nejimpozantnějších hradů v okolí. Přístupová cesta je lemována krásnými olivovými háji a bezpočtem laviček se stoly, často s pitnou pramenitou vodou. Sám hradní komplex je vcelku rozsáhlý a přístupné jsou téměř všechny budovy. Návštěva vám zabere cca 2 hodiny, ale určitě za to stojí. Vrchol nabízí zajímavé výhledy do okolí řeky Sarca a na Lago di Garda. Navštívit můžete střílny, věže, ale třeba i hladomornu. Hrad je otevřen po celý rok a v létě slouží k pořádání koncertů a kulturních akcí.

Samotné jezero Lago di Garda a jeho okolí nabízí kromě uvedených typů na výlety mnoho dalšího jako třeba muzeum vína, muzeum olivového oleje, botanickou zahradu nebo zábavní park.

Marek B.:
„První dojmy – skvělý pokoj, úžasný výhled. Dají se najít mnohem levnější hotely, ale doporučuji ubytovat se tady. Skvělá polopenze a neuvěřitelný výhled."

13.5.2018

Eva U.:
„Krásný hotel, vynikající výhled na jezero a dobré jídlo.“

11.5.2018

Jana B.:
Byli jsme zde už počtvrté. Nádherný výhled z teras u hotelu. Personál vždy ochotný a milý, zavtipkujete si, je tam příjemně. Chtělo se mi plakat, když jsme odjížděli.“

12. 8. 2017
 

Načítám varianty