Garda, Hotel Palme & Suite*** blízko historického centra s polopenzí, přímo u jezera

Hotel situovaný blízko centra města Garda, které Vás okouzlí téměř až středověkými zákoutími, kde je možné si vychutnat víno, kávu a příjemnou atmosféru. Do historického centra městečka Garda to hosté mají pouhých 400m, k plážím pak necelý 1km. Součástí hotelu je recepce (otevřená 24 hod./den), restaurace, bar, venkovní bazén se slunečníky a lehátky, dětský bazén a parkoviště. Vnitřní prostory hotelu mají centrální klimatizaci (v provozu červenec-srpen), na jaře a na podzim je funkční topení. Personál na recepci hovoří anglicky, německy a italsky.

Ubytování je nabízeno ve dvoulůžkových pokojích s možností až dvou přistýlek. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a koupelnu s fénem, klimatizaci, satelitní TV, telefon, trezor a balkon nebo terasu.

Stravování je poskytováno formou polopenze. Snídaně jsou servírovaný v podobě bufetu přímo v hotelu, večeře jsou pak podávány jako menu a nechybí ani salátový bar.

Hosté si během pobytu mohou odpočinout u dvou venkovních hotelových bazénů, kde nechybí lehátka a slunečníky. Hotelový komplex rozdělený do 3 budov je svou polohou ideálním výchozím bodem pro milovníky horské turistiky, jízdy na kole, rybolovu a vodních sportů.
 

Dětské ceny:
V sezoně od 1.6.2018 - 8.10.2018:

  • dítě 0 - 4,99 let - zdarma
  • dítě 5 - 11,99 let - 60% z ceny pobytu dospělé osoby dle termínu a počtu nocí
  • přistýlka 12 - 18 let - 80% z ceny pobytu dospělé osoby dle termínu a počtu nocí
  • přistýlka 18 a více - stejná cena jako za dospělého

Monte Baldo

Za úchvatným výhledem z hory Monte Baldo (1 700 m n. m.)  Vás vyveze jedna z nejlepších lanovek v Evropě. Její kabina v průběhu jízdy začne rotovat dokola, takže nezůstanete  ochuzení o žádnou část z dech beroucích panoramat. Nezapomeňte se ale řádně obléct, teploty na vrcholu jsou až o 10 °C nižší. Ať už na Monte Baldo vyjedete nebo cestu pojmete jako peší či cyklistický výlet, po jejím zdolání se vám naskytne ojedinělý výhled na jezero. Monte Baldo se mimo to vyznačuje významným přírodním a hlavně rostlinným bohatstvím, proto se stala cílem i mnoha badatelů a vědců.

Sirmione

Sirmione je pohádkové středověké město na jihu Lago di Garda. Poloha starého města je skutečně jedinečná, původně sem vedl pouze padací most. Město tak bylo dokonale chráněno proti útoku ze souše. Do městečka se vchází kolem hradu Scaligerů, který byl vystavěn roku 1250 a byl obrannou stavbou obklopenou vodním příkopem. Za hradem narazíte už jen na uzoučké středověké uličky plné obchůdků, restaurací a cukráren. Pohyb aut ve měste je značně omezen.

Hrad Arco

Hrad Arco je dominantou stejnojmenného městečka, který ční z horského masivu přímo nad městem. Je jedním z nejimpozantnějších hradů v okolí. Přístupová cesta je lemována krásnými olivovými háji a bezpočtem laviček se stoly, často s pitnou pramenitou vodou. Sám hradní komplex je vcelku rozsáhlý a přístupné jsou téměř všechny budovy. Návštěva vám zabere cca 2 hodiny, ale určitě za to stojí. Vrchol nabízí zajímavé výhledy do okolí řeky Sarca a na Lago di Garda. Navštívit můžete střílny, věže, ale třeba i hladomornu. Hrad je otevřen po celý rok a v létě slouží k pořádání koncertů a kulturních akcí.

Samotné jezero Lago di Garda a jeho okolí nabízí kromě uvedených typů na výlety mnoho dalšího jako třeba muzeum vína, muzeum olivového oleje, botanickou zahradu nebo zábavní park.

Tomáš E.:

„Jídlo je neuvěřitelně chutné a personál velmi přátelský. Pokoje jsou staré, ale málokde jsem našel čistší pokoj, než byl tady.“

12.5.2018

Radek D.:

„Za ty peníze dobrý pobyt. Hotel i pokoje jsou trochu staré, ale hotel má dva bazény s dětskými bazény, které jsou čisté, stejně jako malá dětská hřiště. Stravu jsme měli polopenzi a byli jsme velmi spokojeni s výběrem jak na snídaně tak večeře.“

9. 6. 2017

Rudolf S.:

„Příjemné prostředí. V areálu venkovní bazén, samoobsluha s pekárnou, restaurace, dětská hřiště. Do města pěkná procházka po pobřeží jezera. Skvělé výchozí místo pro turistiku. Pokoje čisté a dobře vybavené.“

21. 5. 2017
 

Načítám varianty