Garda, Hotel Marco Polo*** přímo u jezera polopenzí

Tříhvězdičkový hotel obklopený zelení rozlehlého parku zve ke krásnému pobytu jen 500m od největšího italského jezera. Do historického centra městečka Lago di Garda je to pak asi 1km daleko. Hotel je výborně umístěný, tak aby si hosté mohli vychutnat pěkný výhled na krajinu jezera.

Pobyt je nabízen v dvoulůžkových pokojích s možností až dvou přistýlek z nichž každý má terasu nebo balkon pro plné vychutnání krásné scenérie.

Stravování je zajištěno formou polopenze. Ráno jsou servírovány bufetové snídaně, na večeřa pak restaurace s pizzérií nabízejí výběr mezinárodních pokrmů a čerstvého salátového bufetu.


Během pobytu mohou hosté odpočívat u plně vybaveného venkovního bazénu, kde nechybí slunečníky a plážová lehátka. Pro rodiny s dětmi je pak oddělená dětská část u venkovního bazénu zasazeného přímo do parku u hotelu.  Nechybí ani dětský koutek. Na své si pak mohou přijít i milovníci golfu, blízko hotelu se nachází golfové hřiště, které nabízí zábavu jak pro začátečníky tak pokročilé. Stejně tak je prostředí jezera ideální na pěší výlety, kousek od hotelu vedou také cyklostezky, oblast nabízí širokou škálu pohybových i odpočinkových aktivit a možností výletů.
 

Dětské ceny:

V sezoně od 1.6.2018 - 8.10.2018:

  • dítě 0 - 4,99 let - zdarma
  • dítě 5 - 11,99 let - 60% z ceny pobytu dospělé osoby dle termínu a počtu nocí
  • přistýlka 12 - 18 let - 80% z ceny pobytu dospělé osoby dle termínu a počtu nocí
  • přistýlka 18 a více - stejná cena jako za dospělého

Monte Baldo

Za úchvatným výhledem z hory Monte Baldo (1 700 m n. m.)  Vás vyveze jedna z nejlepších lanovek v Evropě. Její kabina v průběhu jízdy začne rotovat dokola, takže nezůstanete  ochuzení o žádnou část z dech beroucích panoramat. Nezapomeňte se ale řádně obléct, teploty na vrcholu jsou až o 10 °C nižší. Ať už na Monte Baldo vyjedete nebo cestu pojmete jako peší či cyklistický výlet, po jejím zdolání se vám naskytne ojedinělý výhled na jezero. Monte Baldo se mimo to vyznačuje významným přírodním a hlavně rostlinným bohatstvím, proto se stala cílem i mnoha badatelů a vědců.

Sirmione

Sirmione je pohádkové středověké město na jihu Lago di Garda. Poloha starého města je skutečně jedinečná, původně sem vedl pouze padací most. Město tak bylo dokonale chráněno proti útoku ze souše. Do městečka se vchází kolem hradu Scaligerů, který byl vystavěn roku 1250 a byl obrannou stavbou obklopenou vodním příkopem. Za hradem narazíte už jen na uzoučké středověké uličky plné obchůdků, restaurací a cukráren. Pohyb aut ve měste je značně omezen.

Hrad Arco

Hrad Arco je dominantou stejnojmenného městečka, který ční z horského masivu přímo nad městem. Je jedním z nejimpozantnějších hradů v okolí. Přístupová cesta je lemována krásnými olivovými háji a bezpočtem laviček se stoly, často s pitnou pramenitou vodou. Sám hradní komplex je vcelku rozsáhlý a přístupné jsou téměř všechny budovy. Návštěva vám zabere cca 2 hodiny, ale určitě za to stojí. Vrchol nabízí zajímavé výhledy do okolí řeky Sarca a na Lago di Garda. Navštívit můžete střílny, věže, ale třeba i hladomornu. Hrad je otevřen po celý rok a v létě slouží k pořádání koncertů a kulturních akcí.

Samotné jezero Lago di Garda a jeho okolí nabízí kromě uvedených typů na výlety mnoho dalšího jako třeba muzeum vína, muzeum olivového oleje, botanickou zahradu nebo zábavní park.

Pavla V.:

„Trochu starší hotel a pokoje jsou malé, pokud jste v nich ve 3. Ale personál je úžasný, bazény také krásné. Jídlo je dobré a jeho spousta.“

3.9.2017

Karel H.:

„Zpočátku jsme znejistěli, protože hotel vypadá, že potřebuje nějakou tu péči. Po nějakém čase jsme si to tu ale zamilovali. Panovala zde nádherné klidná a uvolněná atmosféra a personál byl skvělý. Největším překvapením pak bylo jídlo, které jsme si užili.“

11. 8. 2017

Tina L.:
„Dobrý 3-hvězdičkový hotel. Bohužel zastaralý, ale velmi levný a ideální poloha v Gardě.“

7. 6. 2017

Načítám varianty