Falzarego, horský hotel Al Sasso di Stria**⁺ s polopenzí a saunou

Horský hotel je tou nejlepší volbou pro milovníky pobytu v samotném srdci hor. Hotel se totiž nachází u průsmyku, který tvoří hranici tří vyhlášených lyžařských oblastí – Cortina, Alta Badia a Arabba. Hotel se navíc nachází přímo u oblíbeného lyžařského okruhu The Great War ski-tour, na kterém najdete pozůstatky první světové války. 

Po celou dobu vašeho pobytu budete ubytováni ve dvoulůžkových pokojích s možností až dvou přistýlek. Pohodlné pokoje disponují vlastní koupelnou se sprchou nebo vanou a fénem na vlasy. V pokojích dále naleznete telefon a televizi. 

V hotelové restauraci na vás bude čekat bohatá polopenze ve formě bufetových stolů. Ochutnáte především italské pokrmy připravované z lokálních surovin. Po večeři se můžete těšít na animační večery v piano baru.

Hotel se nachází na pomezí hned tří lyžařských oblastí – Cortina, Alta Badia a Arabba. Poskytuje tak široké možnosti, kam na lyže vyrazit. Lyžařské středisko Cortina patří k těm nejznámějším v celé Itálii a zahrnuje hned tři lyžařské areály vhodné jak pro rodiny s dětmi a začátečníky, tak i pravé lyžařské fajnšmekry. Oblíbeným areálem je i Alta Badia, kde najdete na 130 kilometrů upravovaných sjezdovek. Naopak Arabba je o něco menším lyžařským střediskem nacházejícím se v typické alpské vesničce, ze které na vás dýchne ta pravá horská atmosféra. Hotel se rovněž nachází u oblíbeného lyžařského oruhu The Great War ski-tour. Do průsmyku Falzarega, odkud můžete varazit rovnou na sjezdovku vás zdarma přímo od hotelu zaveze shuttle bus. Po celém dni stráveném na lyžích se jistě rádi ohřejete v hotelové finské sauně. 
 

Aleš P. 
Strategicky umístěný hotel, velmi dobré jídlo a poměrně pohodlné pokoje. 


10. září 2018 

Simona S.
Skvělá lokalita, vynikající jídlo a profesionální služby. Doporučuji všem

7. listopadu 2017 

Jan H. 
Ubytování s polopenzí za cenu apartmánu. Jídlo bylo výborné, velké porce, čtyřchodové menu k večeři, snídaně stálé, ale dobré s velkým výběrem. Celkově příjemná obsluha. Lyžovat jsme jezdili do Arraby, což bylo zhruba 25 minut autem.

24. listopadu 2017 

Načítám varianty