Falcade, Hotel Molino**** v srdci Dolomit s bazénem a polopenzí

V srdci Dolomit, nedaleko centra malebného horského městečka Falcade najdete čtyřhvězdičkový hotel Molino obklopen zalesněným parkem. Hotel je ideálním výchozím bodem pro milovníky lyžování nebo procházek zasněženou krajinou. Přímo před hotelem se nově nachází osmimístná lanovka

Po celou dobu budete ubytováni ve dvoulůžkových pokojích s možností až dvou přistýlek. Příjemné pokoje v horském stylu jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a fénem. V pokojích dále najdete televizi a trezor

Po celou dobu vašeho pobytu na vás bude čekat bohatá polopenze. Ráno se posilníte vydatnou snídaní ve formě bufetu. Po celodenním lyžování si pak vychutnáte italskou servírovanou večeři s bufetem předkrmů. 

Přímo před hotelem byla nedávno otevřen nový osmimístný vlek. Nemusíte se tak složitě nikam přesunovat a na svah můžete vyrazit na lyžích už od hotelu. Menší lyžařský areál San Pellegrino Falcade je obklopen fascinujícími scenériemi a výhledy. Lyžaři si mohou užít lyžování z městečka Falcade až po průsmyk San Pellegrino díky čtyřem moderním spojovacím lanovkám. Milovníci hor v areálu najdou na 70 kilometrů upravených sjezdovek, které jsou vhodné především pro začátečníky a středně pokročilé. Skvělým tipem pro zdatnější lyžaře je oblíbená sjezdovka zamilovaných Innamorati, které je dlouhá celých 11,5 kilometrů. Pro milovníky freestylu je připraven Sampe snowpark. 
Pro nadšence běžeckého lyžování je připraveno na 26 kilometrů upravovaných tratí. 
 

Roman M. 


„Velmi dobrá poloha, pouhých 100 metrů od lyžařského vleku. V hotelu skvělá kuchyně a pěkné pokoje."


21. dubna 2018

Natálie E. 


Jídlo je tu dobré. Skiareál je taky pěkný. Lyžování je tu nejlepší hlavně od pondělí do pátku, protože v tu dobu je tu nejmíň lidí. Jsou tu docela lehké sjezdovky, takže vhodné i pro začátečníky. Je tu malý bazén a vířivka. Můžete si tu koupit masáž, jít do solária atd.


13. března 2018 


Alexandr F. 


„Fantastická a strategická poloha, je před gondolou, která vede ke sjezdovkám. Zaměstnanci, kteří jsou mimořádně vstřícní a milí, vždy vykazují velkou profesionalitu. Budu také v příštím roce."


6. února 2018
 

Načítám varianty