Dobbiaco, Hotel Casa Alpina*** s rodinnou atmosférou v blízkosti sjezdovek s polopenzí

Hotel Casa Alpina s rodinnou atmosférou, který se nachází v malebném horském městečku Dobbiaco, je ideální místem pro dovolenou všech milovníků hor a sportu. Hotel je skvělým výchozím bodem pro objevování krásných výhledů i pro výlety na lyže. Jen kousek od hotelu se nachází menší lyžařské středisko, celá oblast pak může nabídnout přes 200 kilometrů upravovaných sjezdovek pro začátečníky i pokročilé

Po celou dobu vašeho pobytu budete ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností až dvou přistýlek v podobě palandy. Každý z pokojů disponuje koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem a fénem na vlasy. V pokoji najdete také televizi. 

V příjemné hotelové restauraci se můžete těšit na bohatou polopenzi. Ráno se posilníte snídaní ve formě kontinentálního bufetu a den zakončíte servírovanou večeří s výběrem ze třech menu. Těšit se můžete především na místní italské speciality. V ceně je také voda a víno během celé večeře. 

Rodinný hotel Casa Alpina dělí od lyžařských vleků jen dva kilometry. Menší lyžařské centrum Dobiacci Rienza je ideálním cílem pro všechny rodiny s dětmi nebo začátečníky. Najdete tu červenou a modrou upravovanou sjezdovku. Ale i pokročilý a milovníci adrenalinu si tu přijdou na své. Nachází se zde totiž skokánek s obrovským vzduchovým polštářem, kde své triky může trénovat jak pokročilý skokan i naprostý začáteční. Vždy totiž dopadne tak měkce jako do peřin. Celá oblast Tre Cime Dolomity pak nabízí více než 200 kilometrů upravovaných sjezdovek se 450 vleky, kde si každý najde tu svou úroveň. Příznivci klasického běžeckého lyžování si zde také přijdou na své, v okolí najdete 200 kilometrů propojených tras, které patří k nejvyhledávanějším v celých Dolomitech. 
Zhruba 400 metrů od hotelu se nachází menší sjezdovka, další jsou pak dostupné z Monte Elmo, kam se pohodlně za deset minut dostanete vlakem. Přesuny na sjezdovky zpříjemní i karta, kterou hosté zdarma obdrží na recepci a díky které mohou využívat dopravu zdarma. 
 

Ida B. 
„Hotel se nachází v blízkosti nádraží ve městě Dobbiaco a vedle Grand'hotel (kdysi letní sídlo rakouských šlechticů). Jedná se o klidné místo, obklopené velkým parkem. Dobrá kuchyně a příjemný personál.“


12. října 2018 

František P. 
„Dobrý, pohodlný hotel. V blízkosti vlakové stanice, vzdálené jen tři minuty chůze. Dobré jídlo, přátelský personál a přijatelné ceny.“


23. června 2018 

Alexandra C.
„Strávili jsme zde příjmenou dovolenou, Dobbiaco a Dolomity jsou krásným místem. Hotel není špatný, všude bylo čisto a přátelský personál, ale trochu starší. Bylo by potřeba renovovat. Strava byla bohatá, ale při snídani jen balené výrobky. Zároveň musím dodat, že hotel je nejvhodnější volbou pro rodinu s běžným rozpočtem"


5. února 2017
 

Načítám varianty