Camping CA´SAVIO***

Na poloostrově Cavallino se nachází kemp Ca Savio charakteristický rodinnou atmosférou. Je vhodný zejména pro rodiny s dětmi, které si mohou užívat zábavu s rodiči, ať už na pláži nebo ve stínu borovic.

Poloha: kemp je vzdálený pouze 1 km od centra Ca Savio a 3 km od Punta Sabbione.

Pláž: přímý přístup na velkou veřejnou pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře.

Bazény: 2 bazénové komplexy pro děti i dospělé. Najdete zde skluzavky a nafukovací hřiště. Bazénové komplexy jsou ve dvou samostatných částech kempu. Jeden z těchto dvou bazénových komplexů je otevřen po celou dobu sezóny (s ohledem na počasí). Druhý bazénový komplex leží v borovicovém háji a je otevřený od 14. 5. do 10. 9.

Animační programy: mini club pro děti, dospívající i dospělé s denními i večerními programy (otevřeno od poloviny května do začátku září).

Součástí je dětské hřiště a hrad pro děti. Za příplatek si můžete zahrát minigolf, stolní tenis, stolní fotbal nebo si užít zábavu na nafukovací hrací ploše, půjčit si kolo nebo vodní šlapadlo.

Možnost stravování: součástí kempu je pizzerie/restaurace, samoobslužná restaurace, rychlé občerstvení, bar a stánek se zmrzlinou. Najdete tu také supermarket a novinový stánek.

Vybavení: nechybí tady ani bankomat a prádelna, Wi-Fi připojení (za příplatek) a lékař (ve stanovené dny v hlavní sezóně).

Mobile Home Happy Premium nabízí veškeré nezbytné vybavení nutné pro ubytování 5 dospělých osob a jednoho dítěte. Součástí vybavení je obývací prostor a kuchyň s lednicí včetně mrazáku a vařič se 4 plotýnkami. Sedačka může být využita jako další spací prostor pro 1 osobu. Dále je tady ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou, umyvadlo a WC. V druhé ložnici se nachází jedna samostatná a jedna patrová postel.

Ložní prádlo vlastní nebo je možné si ho půjčit za příplatek.

Příjezd je v sobotu a na minimální délku 7 nocí. Pokud si přejete delší pobyt, kontaktujte nás. Pobyty jsou možné od 5. 5. do 29. 9. 2018.

Termín:
Délka: 8 dnů (Sobota - Sobota)
Doprava: Vlastní doprava
Typ stravy: bez stravy
Typ zájezdu: Pobytový, u moře
Cena od:
3 699 Kč


Cena zahrnuje:
  • 7x ubytování v mobilehomu, spotřeba energií (plyn, elektřina, voda), pobytová taxa, zákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje:
  • cestovní pojištění, doprava, závěrečný úklid, klimatizace - 5 € / den