Camping Laguna Village Caorle***

Severní Itálie je velmi vyhledávanou destinací turistů. Jsou zde významná rekreační střediska jako je Bibione, Caorle, Jesolo či Rosolina Mare. Nachází se na pobřeží Jaderského moře. Zdejší pláže jsou písečné. Camping Laguna Village Caorle kemp je zasazen v nádherném prostředí laguny Caorle s klidnou a útulnou atmosférou. Kemp poskytuje prvotřídní servis. Je to skvělé místo pro rodiny, které chtějí strávit pohodovou dovolenou v přírodě.


Poloha: přibližně 2 km od centra Caorle. Benátky jsou vzdáleny asi 70km.
Pláž: velká písečná pláž s pozvolným přístupem do vody je přístupná malou cestou spojenou s kempem (na pláži není žádné vybavení).
Bazény: velký bazén se třemi odlišnými hloubkami je vhodný pro děti i dospělé. Okolo jsou slunečníky a lehátka (za extra příplatek v období 20. 6. – 31. 8.). Bazén je otevřený od 7. 5. do 18. 9. Pro vstup jsou povinné koupací čepice. 
Zábava: najdete zde mini club pro děti i dospělé s denními i večerními programy(otevřený od 7.5. do 12.9.). K dispozici je dětské hřiště vhodné pro fotbal a volejbal, plážový volejbal, bowling a stolní tenis. Za poplatek je možné vypůjčit si kola. 
Možnost stravování: součástí kempu je pizzerie/restaurace, rychlé občerstvení a stánek se zmrzlinou.
Vybavení: najdete zde také supermarket, novinový stánek, trafiku s tabákem. Mezi další zařízení patří bankomat, trezor k pronájmu, prádelna a Wi-Fi připojení.

Možnosti ubytování:

Happy Maxi Tent – pohodlně zařízené stany nabízející ubytovaní pro 6 osob (na ploše cca 25 m²). Stan nabízí dvě místnosti na spaní – v 1. místnosti naleznete manželskou postel, ve 2. místnosti naleznete třílůžkovou postel. Kuchyň je vybavena elektrickým vařičem, lednicí a kuchyňským nádobím pro 6 osob. Ve venkovní části naleznete stůl a židle, slunečník, dvě lehátka a gril.

Mobile Home Happy Standard s klimatizací (za příplatek), markýzou a grilem nabízí veškeré nezbytné vybavení pro ubytování 6 osob (5dospělých a jedno dítě). Součástí vybavení je obývací prostor a kuchyňka s lednicí včetně mrazáku a čtyřplotýnkovým vařičem. Sedačka může být využita jako další spací prostor pro 1 osobu. Dále je tady ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou, umyvadlem a WC. V druhé ložnici se nachází jedna samostatná a jedna patrová postel.

Mobile Home Happy Premium s klimatizací (za příplatek 5 €/den), částečně krytá dřevěná terasa a gril. Vybavení stejné jako v Happy Standard – rozdíl je pouze ve velikosti (o cca 5 m² větší než Happy Standard). Až pro 7 osob.

Ložní prádlo vlastní nebo je možné si ho vypůjčit za příplatek.

Možnost zakoupení ubytování na 7 nocí. Ubytování je k dispozici od 5. 5. – 22. 9. 2018 (od soboty do soboty).  

Termín:
Délka: 8 dnů (Sobota - Sobota)
Doprava: Vlastní doprava
Typ stravy: bez stravy
Typ zájezdu: Pobytový, u moře
Cena od:
1 799 Kč


Cena zahrnuje:
  • 7x ubytování, spotřeba energie (elektřina,plyn,voda),klimatizace, pobytová taxa
Cena nezahrnuje:
  • závěrečný úklid, vratná kauce, cestovní pojištění, doprava