4denní Silvestr v Benátkách a městě lásky Verona + sekt do páru

Znáte jiné město pro zakončení roku než Benátky? My ne. Benátky jsou místo splněných přání. Nechte se uchvátit kouzlem Vánoc. Poslední vánoční atmosféra na Vás bude dýchat z romantických Benátek. Toto město je protkáno uměním, známými osobnostmi  a samozřejmě typickými gondolami. Historie na vás bude sálat z každé ulice propojením umělců i pouličních prodavačů. Vůně špaget a kávy je typické pro benátské ulice. Neradi bychom zapomněli i na místo plné romantiky a lásky města Verona. To vše a více prožijete navštívením těchto dvou kouzelných míst.

Přejeme Vám šťastný Nový Rok

 

Benešov, Bratislava, Brno, České Budějovice, Dolní Dvořiště, Modřice, Praha, Tábor

Věž - náměstí sv. Marka - 6 €, Academia cca 7 € (studenti 4 €), Dóžecí palác + Museo Correale cca 13 € (studenti 6 €), Námořní muzeum cca 2 €; Gondola: 50 € - 80 € - ceny plavby se liší podle vybrané lokality a trasy. Doporučené kapesné 30 – 50 €.

Odjezdy bez příplatku: Modřice, Nádražní 674 (15:15); Brno, Janáčkovo divadlo (16:00), Bratislava, autobusová zastávka - Lamačská cesta (18:00)

Odjezdy s příplatkem 200 Kč: Jihlava, čerpací stanice OMV Pávov (17:15); Humpolec, Benzina Vystrkov (18:05); Praha, kruhový objezd u Kongresového centra tzv. Pankrácké náměstí (19:00); České Budějovice, čerpací stanice MOL na Dlouhé louce  (21:15); Dolní Dvořiště, čerpací stanice ONO (22:00).

Přesný čas odjezdu a místo odjezdu bude upřesněno vždy 5 dní před odjezdem v pokynech na cestu. Děkujeme za pochopení!

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách

V časných ranních hodinách příjezd do Verony – nádherného starobylého města, jehož dějiny sahají až do keltských a etruských dob. Poté bude následovat prohlídka historické části – velká římská aréna z 1. století po Kristu, náměstí Piazza Bra, románský kostel San Zeno Maggiore, náměstí Piazza delle Erbe, které se nachází na místě římského fóra, kde se pořádaly závody koňských spřežení. Na náměstí můžete vidět Fontanu di Madonna Verona s římskou sochou a sloup sv. Marka. Dále uvidíte náměstí Piazza dei Signori, kde uprostřed stojí socha Danta z 19. století, a v okolí je bazilika San Zeno, dvoukostel San Fermo Maggiore – hrad rodu Scaligerů. Individuální volno, odjezd na ubytování.

V ranních hodinách příjezd do přístavu Punta Sabione. Odtud se přeplavíme lodí přes Benátskou lagunu přímo na náměstí Sv. Marka, kde začne náš program. Přestože máme na prohlídku Benátek pouze jeden den, vynasnažíme se ukázat Vám pokud možno nejvíce z tohoto města na lagunách. Navštívíme hlavní benátskou dopravní tepnu Canal Grande, zastavíme se na mostě Ponte di Rialto, posedíme na nám. Sv. Marka, navštívíme baziliku, Dóžecí palác. Především však vychutnáme jedinečnou atmosféru tohoto výjimečného města. Večer prožijete dle vlastních představ – bujarou oslavou na Náměstí sv. Marka nebo v některé z místních restaurací. O půlnoci nás čeká nezapomenutelný ohňostroj nad Náměstím Sv. Marca a benátskou Lagunou.

Termín:
Délka: 4 dny (Sobota - Úterý)
Doprava: Autobus
Typ stravy: snídaně
Typ zájezdu: Adventní, Silvestr
Cena od:
2 299 Kč


Cena zahrnuje:
  • doprava autobusem
  • 1x ubytování v hotelu***
  • 1x bufetová snídaně
  • sekt do páru
  • služby průvodce
  • zákonné pojištění CK proti úpadku
  • Vjezd do Verony vč.parkování - 12euro/os.(300,-kč)
Cena nezahrnuje:
  • vstupy v rámci programu
  • pobytová taxa vč.parkování 5 euro/os./noc.
  • poplatek za vjezd do Benátské laguny a plavba lodí - 25 € / os.