Relaxace v Jeseníkách v Hotelu Park Ostružná

Hotel Park Ostružná nabízí ubytování v menším hotýlku s nabídkou balíčků, které obsahují polopenzi, ubytování, vstupy do krytého a terálného bazénu, saunování, 20 minut masáže pro každého a pobytové taxy. 

Můžete využít nabídky tří denních a čtyřdenních balíčcích, v našich termínech si můžete vybrat. Pokud budete chtít jiné termíny, nebo počet dní na Váš pobyt, neváhejte nás kontaktovat a my pro Vás Vaši dovolenou rádi zařídíme.

jeďte se odreagovat do blízkých hor Jeseníky, kde můžete trávit čas jak v létě, tak i v zimě. 

Hotel Park Ostružná *** se nachází v pohoří Jeseníy na Severní Moravě. Klienti se sem jezdí ubytovávat jak v zimě zalyžovat si, tak v létě na túry po krásných horách. 

Ubytování je v moderně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením, je rozděleno do dvou budov a poskytuje výtečnou domácí kuchyni. 

Ubytování s polopenzí:

Večeře je podávána výběrem ze dvou menu - polévka, hlavní chod, dezert. Pokud si nevyberete z nabídky, můžete vybírat z další nabídky restaurace. Ceny za večeře se však liší dle druhu pobytu, balíčků a slevových akcí, resp.. skutečně uhrazené večeře v akčních balíčcích. Hodnotu večeří Vám můžeme sdělit na dotaz na mail. Klienti tento systém vítají a jedí, co jim chutná. Večeře jsou podávány od 18 - 19 hodin nebo dle dohody s obsluhujícím personálem.

Tříhvězdičkový hotel je vybaven restaurací s venkovní terasou, krytým bazénem, venkovním bazénem s mořskou vodou a teplotou okolo 30°C - 35°C, whirpool, dětský koutek, stolní tenis, dětské hřiště a další. Klienti mohou využít také nabídky masáží, termoterapie a parafínových zábalů rukou.

V blízkosti Hotelu Park Ostružná se nachází lyžařská střediska jako jsou Ramzová, Ostružná, Petříkov nebo Kouty nad Desnou. Určitě si na své přijdou i milovníci běžeckého lyžování a nebo v létě můžete využít sedačkové lanovky, které Vás vyvezou na vrcholy hor a můžete se vydat na letní túry krásnými Jeseníky. 

Poznámky: Hotel je na vyžádání a zpětné potvrzení.

V blízkosti Hotelu Park Ostružná se nachází lyžařská střediska jako jsou Ramzová, Ostružná, Petříkov nebo Kouty nad Desnou. Určitě si na své přijdou i milovníci běžeckého lyžování a nebo v létě můžete využít sedačkové lanovky, které Vás vyvezou na vrcholy hor a můžete se vydat na letní túry krásnými horami Jeseníky. 

Termín:
Délka:
Doprava: Vlastní doprava
Typ stravy: polopenze
Typ zájezdu: Wellness
Cena od:
1 999 Kč


Cena zahrnuje:
  • ubytování, polopenze, vstupy do krytého a termálního bazénu, 1x sauna za pobyt, 1x 20 minut masáž pro každého, pobytová taxa, 40 minut vířivá van (v případě 4denního balíčku)
Cena nezahrnuje:
  • pojištění