Park Hotel Continental***, s odletem z Prahy

Hotelový komplex Park Hotel Continental ***je situován v jižní části letoviska Sunny Beach a je obklopen rozsáhlým parkem. Pláž je od hotelu vzdálena 250 m. V blízkosti hotelu začínají dvě promenády plné obchůdků, restaurací, kaváren, barů a atrakcí pro děti i dospělé.

V hotelu na vás čekají klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Snídaně formou bohatých švédských stolů, za příplatek možnost i polopenze, nebo plné penze. Hotel svým návštěvníkům nabízí mnoho druhů vyžití - velký venkovní bazén s pool barem, lobby bar; možnost hry stolního tenisu, šipek, nebo vodního volejbalu. Pro děti je připraven bohatý animační program, dětský klub, hřiště a dětský bazén.

V základní ceně zájezdu je zahrnuté stravování formou bufetové snídaně. Za příplatek je možné dokoupit na celý pobyt (7 nocí / 8 dní): polopenze+ (včetně nápojů) za 1.799 Kč nebo plnápenze+ za 2.699 Kč.

 

CENÍK - dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky: 

Odlety z Prahy každý týden v pondělí. Ubytování v hotelu od pondělí do pondělí - 7 nocí (8 dní).

18.06. - 02. 07. 2018 (7 nocí / 8 dní): 10.999 Kč / dosp. osoba | 2. dítě do 11,99let - 9.499 Kč | 3 dosp. osoba na přistýlce - 9.999 Kč  
09.07. - 27. 08. 2018 (7 nocí / 8 dní): 11.999 Kč / dosp. osoba | 2. dítě do 11,99let - 9.999 Kč | 3 dosp. osoba na přistýlce - 10.999 Kč  
27.08. - 10. 09. 2018 (7 nocí / 8 dní): 10.999 Kč / dosp. osoba | 2. dítě do 11,99let - 9.499 Kč | 3 dosp. osoba na přistýlce - 9.999 Kč  
10.09. - 17. 09. 2018 (7 nocí / 8 dní): 9.999 Kč / dosp. osoba | 2. dítě do 11,99let - 8.999 Kč | 3 dosp. osoba na přistýlce - 9.499 Kč  

Infant do 1,99 let zcela zdarma. 1. dítě na přistýlce do 11,99 let  za 6.999 Kč.Výše uvedené ceny jsou po uplatnění všech možných slev.

Praha

Odlety z Prahy jsou každý týden od 11.6.2018 do 10.9.2018 v pondělí. Linku obsluhuje společnost TRAVEL SERVICE, a.s., a to letadlem BOEING 737-800. Níže uvedené časy odletů jsou informační a budou upřesněny v pokynech na cestu. Na letiště je nutné se dostavit 2 hod před plánovaným odletem. Podmínky zavazadel: 15kg odbavené zavazadlo a 8kg příruční zavazadlo, v případě že cestujete ve dvou nebo více lidech, váhy se sčítají. Občerstvení během letu není zahrnuto v ceně, je možné si koupit z nabídky TRAVEL SERVICE na palubě letadla - tzv.: "BUY ON BOARD". 

Odlet z  Prahy do Burgasu: QS1178 / 12:40 - 15:45. Odlet z Burgasu do Prahy: QS1179 / 16:30 - 17:45. Pouze odlet z Prahy 11.9.2018 bude linkou: QS1180 / 05:20 - 08:25.

Hotelový komplex Park Hotel Continental*** je situován v jižní části letoviska Sunny Beach a je obklopen rozsáhlým parkem. Pláž je od hotelu vzdálena 250 m. V blízkosti hotelu začínají dvě promenády plné obchůdků, restaurací, kaváren, barů a atrakcí pro děti i dospělé.

Klimatizované útulné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna se sprchou, WC a fénem, lednička, telefon s přímou volbou, rádio, televize, balkon. WiFi na pokoji za poplatek. Pokoje personál hotelu uklízí každý den, dvakrát do týdne výměna povlečení.

Snídaně, polopenze či plná penze v hotelové restauraci - formou bohatých švédských stolů. Je zde i možnost vegetariánské stravy.

Hotel svým návštěvníkům nabízí mnoho druhů vyžití - velký venkovní bazén s pool barem, lobby bar; možnost hry stolního tenisu, šipek, nebo vodního volejbalu. Za příplatek možnost pronájmu tenisového kurtu, vč. lekcí tenisu; fotbal, basketbal, masáže, sauna a další. Pro děti je připraven bohatý animační program, dětský klub, hřiště a dětský bazén.

Široká, několik kilometrů dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 250 m. Na pláži jsou lehátka, slunečníky za poplatek, pestrá nabídka vodních atrakcí, plážové bary, WC.

Bulharsko se nachází na jihovýchodě Evropy na Balkánském poloostrově. Velká část povrchu země je hornatá a jihozápad vyplňuje mohutný horský masiv s pohořími Rila, Pirin a Rodopy. Bulharsko v posledních letech získává na oblíbenosti mezi turisty. Pravděpodobnou příčinou stoupajícího zájmu jsou bezpečnost, kratší doba letu (ale do Bulharska se již dostanete pohodlně i autobusem), písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, nízké ceny a také výborná kuchyně. Bulharsko je laciné, ale veškeré služby jsou na podobné úrovni jako ty "západní". Navíc Černé moře zůstává teplým až do konce října! Největším letoviskem je Slunečné pobřeží (Sunny Beach). Leží přibližně 35km od Burgasu a necelých 5km od Nesebaru, starobylého města s netypickými dřevěnými domy, úzkými uličkami, pravoslavnými kostely s unikátním větrným mlýnem. Dalšími turisty oblíbenými letovisky jsou například Sozopol, Zlaté písky, Primorsko, Albena, Varna, Burgas, Kranevo a Balčík. 

Bulharsko skrývá hned několik tajemství, o kterých se příliš neví. Věděli jste například, že zakladatel Facebooku Mark Zuckenberg je původem Bulhar? Nebo fakt, že bulharské vojsko nikdy neprohrálo v žádné válce? Pokud obdivujete úžasné přírodní scenérie a rádi poznáváte krásná historická místa, je pro vás Bulharsko jasnou volbou! Nechybí ani vynikající bulharská kuchyně a pohostinnost místních. Bulharsko je místem, kde si vychutnáte dovolenou se vším všudy! Jen si dejte pozor na to, že když Bulhar vrtí hlavou na zápor, tak u nich to znamená souhlas. 

ČASOVÝ ROZDÍL: V Bulharsku je oproti našemu letnímu času posun +1 hodina, oproti středoevropskému (zimnímu) času +2 hodiny..

ELEKTRICKÉ NAPĚTÍ: Elektrické napětí je podle evropské normy 220 V. V některých starších hotelích mohou turisté narazit  na jiný typ zásuvek, ale adaptér je k dostání běžně v obchodě s domácími potřebami. Klienti na to budou dopředu upozorněni. 

CESTOVNÍ PAS A VÍZUM: V Bulharsku je uplatňován volný pohyb občanů EU. Do této destinace se cestuje na cestovní pas ČR, jehož platnost by měla pokrýt minimálně pobyt a cestu zpět do ČR. Je možné cestovat i na občanský průkaz ČR, který obsahuje strojově čitelnou zónu (tyto průkazy byly vydávány od druhé poloviny roku 2000).

CELNÍ A DEVIZOVÉ PŘEDPISY: Volný pohyb zboží v rámci EU platí i pro tuto destinaci. Vyjímkou je zboží podléhající spotřební dani, které je možné převážet v rámci EU v limitovaném množství pro osobní potřebu. Byly stanoveny limity 800 ks cigaret, 400 ks krátkých doutníků, 200 ks doutníků, 1 kg tabáku, 10 l tvrdého alkoholu, 20 l produktů se středním obsahem alkoholu, 90 l vína, z toho max. 60 l vína šumivého, a 110 l piva. 

ORIENTAČNÍ CENOVÉ RELACE: Ceny jsou v této destinaci podobné cenám v České republice, většinou i nižší. Pouze v turisticky vyhledávaných oblastech v letní sezóně mohou být ceny vyšší. 1 bulharský lev (BGN) si můžete přepočítat přibližně 13 českými korunami. 

Lehátka a slunečníky ( 2 lehátka + slunečník) 16 BGN / SET
Voda 2l 1,50 BGN
Pizza 1/4 2,50 BGN
Jednoduché menu 5 - 6 BGN 
Káva 2 BGN
Coca-cola 2l 2,50 BGN
Salát 4 - 7 BGN
Sendvič/Subway 4 BGN / 7 - 10 BGN
Gyros 4 BGN
Pokrm z ryby (v taverně či restauraci) 5 - 25 BGN
Víno v restauraci (0,75l) 15 - 25 BGN
Pivo v restauraci 2 - 4 BGN
Ouzo v restauraci 3 BGN
Pivo v obchodě 0,80 BGN
Ouzo v obchodě (láhev) 0,5 - 7 BGN
Zmrzlina 0,5 - 3 BGN
Opalovací krém 10 BGN
Dětské pleny (40ks) 30 - 40 BGN
Chléb 1,50 BGN
Sluneční brýle 10 BGN
Pohled 0,5 - 1 BGN

Istanbul
Pondělí a čtvrtek
Návštěva 16-milionového Istanbulu je nezapomenutelným zážitkem pro každého turistu. Návštěvník má možnost poznat atmosféru tohoto unikátního velkoměsta, jeho památky (např. Modrá mešita, Hagia Sofia, sultánský palác Topkapi a další), pestrý život obyvatel, multikulturní a náboženskou historii města, ale i jeho dnešní moderní tvař.
Výlet je s českým průvodcem.

Prohlídka Nessebaru s degustací vína
Pondělí a čtvrtek
Procházka jedinečným historickým městem Nessebar, který je součástí chráněných památek UNESCO. Přejezd do vinného sklípku a ochutnávka místních vín.
Výlet je s českým průvodcem.

Bulharský večer
Čtvrtek a neděle
Tradiční bulharské tance, živá hudba a tanec na žhavém uhlí, kulturní večer spojený s bulharskou večeří, neomezeným množstvím vína, tancem a zábavou do pozdních hodin.
Výlet je s českým průvodcem.

Jeep Safari
Užijte si panoramatickou jízdu pohořím Stará Planina. Ukázka tradičních řemesel v etnografickém komplexu, ochutnávka domácí rakie, oběd, hry a zábava, soutěž ve střelbě.
Výlet je s českým průvodcem.

Ropotamo, Sozopol + jízda katamaránem
Pondělí  
Plavba lodí po řece v rezervaci Ropotamo. Návštěva Sozopolu - nejstaršího města na bulharském pobřeží. Procházka starým městem a návrat do přístavu Nessebar katamaránem.
Výlet je s českým průvodcem.

Výlet lodí
Každý den
Plavba zálivem Slunečného pobřeží a kolem Nessebaru. Možnost koupání v moři a relaxace na palubě. Oběd formou bufetu,vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje v neomezeném množství.

Pirátská párty
Každý den
Plavba po Nessebarském zálivu. Možnost koupání, zábava, animační program. Oběd a neomezená konzumace vybraných nealkoholických a alkoholických nápojů na palubě.
Výlet je s českým průvodcem.

Plavba při západu slunce
Plavba zálivem Slunečného pobřeží a kolem Sv.Vlasu. Na palubě se podávají vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje, k dispozici je i bufet s občerstvením.
Výlet je s českým průvodcem.

Varna a delfinárium
Čtvrtek a neděle
Návštěva městaVarna, které je nazýváno perlou Černomořského pobřeží, včetně představení v delfináriu.
Výlet je s českým průvodcem.

Termín:
Délka:
Doprava: Letecky
Typ stravy: snídaně
Typ zájezdu: Letecky z Prahy, Pobytový, u moře
Původní cena: 11 599 Kč
Cena od:
9 999 Kč


Cena zahrnuje:
  • 7x ubytování
  • Stravování dle výběru (snídaně / polopenze / plná penze)
  • Letecká doprava včetně letištní a bezpečnostní taxy
  • Základní palivový a emisní příplatek
  • Transfer z letiště do pobytového místa a zpět
  • Česky mluvící delegát
  • Zákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje:
  • Cestovní pojištění (doporučujeme sjednat u naší CK - SLAVIA POJIŠŤOVNA, a.s. - 280 Kč - zahrnuje i pojištění storna zájezdu a limit pojistného plnění 5.000.000 Kč)