Park Hotel Continental***, autobusem

Hotelový komplex Park Hotel Continental ***je situován v jižní části letoviska Sunny Beach a je obklopen rozsáhlým parkem. Pláž je od hotelu vzdálena 250 m. V blízkosti hotelu začínají dvě promenády plné obchůdků, restaurací, kaváren, barů a atrakcí pro děti i dospělé.

V hotelu na vás čekají klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Snídaně formou bohatých švédských stolů, za příplatek možnost i polopenze, nebo plné penze. Hotel svým návštěvníkům nabízí mnoho druhů vyžití - velký venkovní bazén s pool barem, lobby bar; možnost hry stolního tenisu, šipek, nebo vodního volejbalu. Pro děti je připraven bohatý animační program, dětský klub, hřiště a dětský bazén.

V základní ceně zájezdu je zahrnuté stravování formou bufetové snídaně. Za příplatek je možné dokoupit na celý pobyt (7 nocí / 8 dní): polopenze+ (včetně nápojů) za 1.699 Kč nebo plnápenze+ (včetně nápojů) za 2.699 Kč.

 

CENÍK - dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky: 

Zájezd začíná vždy v pátek odjezdem z ČR a návratem v neděli zpět do ČR (celkem 10 dní). Ubytování v hotelu od soboty do soboty - 7 nocí (8 dní).

06.07. - 19. 08. 2018 (7 nocí / 8 dní): 8.199 Kč / dosp. osoba | 2. dítě do 11,99let - 6.499 Kč | 3 dosp. osoba na přistýlce - 7.599 Kč  
17.08. - 09. 09. 2018 (7 nocí / 8 dní): 6.999 Kč / dosp. osoba | 2. dítě do 11,99let - 5.999 Kč | 3 dosp. osoba na přistýlce - 6.899 Kč  
07.09. - 23. 09. 2018 (7 nocí / 8 dní): 5.999 Kč / dosp. osoba | 2. dítě do 11,99let - 5.499 Kč | 3 dosp. osoba na přistýlce - 5.899 Kč  

Infant do 1,99let zcela zdarma. 1. dítě na přistýlce do 11,99let za symbolickou 1 Kč (+ 3.000 Kč doprava). Výše uvedené ceny jsou po uplatnění všech možných slev.

Bratislava , Brno, Břeclav, Humpolec, Jihlava, Modřice, Praha, Velké Meziříčí

Odjezdy v ceně: Brno, ulice Rooseveltova - Janáčkovo divadlo (11:00); Modřice, ulice nádražní 674 (12:00); Břeclav, čerpací stanice SHELL - dálnice D2 (12:30); Bratislava, ulica: Lamačská cesta - stanice: PATRONKA (13:30).

Zpoplatněné odjezdy: Praha, kruhový objezd u Kongresového centra (8:00); Humpolec, čerpací stanice BENZINA Vystrkov (09:30); Jihlava, čerpací stanice OMV - Pávov (09:50); Velké Meziříčí, čerpací stanice SHELL - Mc Donald (10:10) - poplatek: 499 Kč / osoba.

Informace k cestě autobusem: Hlavní místem odjezdu jsou Modřice. Nemusíte se bát, že se jedná o náročnou cestu, vzdálenost je podobná jako např. do Neapole a naše cesta vede přes: Slovensko, Maďarsko a Srbsko. V současné době je celá cesta po dálnici a z Modčic trvá cca 20hod. Časy odjezdů jsou orientační a budou upřesněny 7 dní před odjezdem v pokynech na cestu.

Hotelový komplex Park Hotel Continental*** je situován v jižní části letoviska Sunny Beach a je obklopen rozsáhlým parkem. Pláž je od hotelu vzdálena 250 m. V blízkosti hotelu začínají dvě promenády plné obchůdků, restaurací, kaváren, barů a atrakcí pro děti i dospělé.

Klimatizované útulné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna se sprchou, WC a fénem, lednička, telefon s přímou volbou, rádio, televize, balkon. WiFi na pokoji za poplatek. Pokoje personál hotelu uklízí každý den, dvakrát do týdne výměna povlečení.

Snídaně, polopenze či plná penze v hotelové restauraci - formou bohatých švédských stolů. Je zde i možnost vegetariánské stravy.

Hotel svým návštěvníkům nabízí mnoho druhů vyžití - velký venkovní bazén s pool barem, lobby bar; možnost hry stolního tenisu, šipek, nebo vodního volejbalu. Za příplatek možnost pronájmu tenisového kurtu, vč. lekcí tenisu; fotbal, basketbal, masáže, sauna a další. Pro děti je připraven bohatý animační program, dětský klub, hřiště a dětský bazén.

Široká, několik kilometrů dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 250 m. Na pláži jsou lehátka, slunečníky za poplatek, pestrá nabídka vodních atrakcí, plážové bary, WC.

Bulharsko se nachází na jihovýchodě Evropy na Balkánském poloostrově. Velká část povrchu země je hornatá a jihozápad vyplňuje mohutný horský masiv s pohořími Rila, Pirin a Rodopy. Bulharsko v posledních letech získává na oblíbenosti mezi turisty. Pravděpodobnou příčinou stoupajícího zájmu jsou bezpečnost, kratší doba letu (ale do Bulharska se již dostanete pohodlně i autobusem), písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, nízké ceny a také výborná kuchyně. Bulharsko je laciné, ale veškeré služby jsou na podobné úrovni jako ty "západní". Navíc Černé moře zůstává teplým až do konce října! Největším letoviskem je Slunečné pobřeží (Sunny Beach). Leží přibližně 35km od Burgasu a necelých 5km od Nesebaru, starobylého města s netypickými dřevěnými domy, úzkými uličkami, pravoslavnými kostely s unikátním větrným mlýnem. Dalšími turisty oblíbenými letovisky jsou například Sozopol, Zlaté písky, Primorsko, Albena, Varna, Burgas, Kranevo a Balčík. 

Bulharsko skrývá hned několik tajemství, o kterých se příliš neví. Věděli jste například, že zakladatel Facebooku Mark Zuckenberg je původem Bulhar? Nebo fakt, že bulharské vojsko nikdy neprohrálo v žádné válce? Pokud obdivujete úžasné přírodní scenérie a rádi poznáváte krásná historická místa, je pro vás Bulharsko jasnou volbou! Nechybí ani vynikající bulharská kuchyně a pohostinnost místních. Bulharsko je místem, kde si vychutnáte dovolenou se vším všudy! Jen si dejte pozor na to, že když Bulhar vrtí hlavou na zápor, tak u nich to znamená souhlas. 

ČASOVÝ ROZDÍL: V Bulharsku je oproti našemu letnímu času posun +1 hodina, oproti středoevropskému (zimnímu) času +2 hodiny..

ELEKTRICKÉ NAPĚTÍ: Elektrické napětí je podle evropské normy 220 V. V některých starších hotelích mohou turisté narazit  na jiný typ zásuvek, ale adaptér je k dostání běžně v obchodě s domácími potřebami. Klienti na to budou dopředu upozorněni. 

CESTOVNÍ PAS A VÍZUM: V Bulharsku je uplatňován volný pohyb občanů EU. Do této destinace se cestuje na cestovní pas ČR, jehož platnost by měla pokrýt minimálně pobyt a cestu zpět do ČR. Je možné cestovat i na občanský průkaz ČR, který obsahuje strojově čitelnou zónu (tyto průkazy byly vydávány od druhé poloviny roku 2000).

CELNÍ A DEVIZOVÉ PŘEDPISY: Volný pohyb zboží v rámci EU platí i pro tuto destinaci. Vyjímkou je zboží podléhající spotřební dani, které je možné převážet v rámci EU v limitovaném množství pro osobní potřebu. Byly stanoveny limity 800 ks cigaret, 400 ks krátkých doutníků, 200 ks doutníků, 1 kg tabáku, 10 l tvrdého alkoholu, 20 l produktů se středním obsahem alkoholu, 90 l vína, z toho max. 60 l vína šumivého, a 110 l piva. 

ORIENTAČNÍ CENOVÉ RELACE: Ceny jsou v této destinaci podobné cenám v České republice, většinou i nižší. Pouze v turisticky vyhledávaných oblastech v letní sezóně mohou být ceny vyšší. 1 bulharský lev (BGN) si můžete přepočítat přibližně 13 českými korunami. 

Lehátka a slunečníky ( 2 lehátka + slunečník) 16 BGN / SET
Voda 2l 1,50 BGN
Pizza 1/4 2,50 BGN
Jednoduché menu 5 - 6 BGN 
Káva 2 BGN
Coca-cola 2l 2,50 BGN
Salát 4 - 7 BGN
Sendvič/Subway 4 BGN / 7 - 10 BGN
Gyros 4 BGN
Pokrm z ryby (v taverně či restauraci) 5 - 25 BGN
Víno v restauraci (0,75l) 15 - 25 BGN
Pivo v restauraci 2 - 4 BGN
Ouzo v restauraci 3 BGN
Pivo v obchodě 0,80 BGN
Ouzo v obchodě (láhev) 0,5 - 7 BGN
Zmrzlina 0,5 - 3 BGN
Opalovací krém 10 BGN
Dětské pleny (40ks) 30 - 40 BGN
Chléb 1,50 BGN
Sluneční brýle 10 BGN
Pohled 0,5 - 1 BGN

Martin M.:
"Poměr cena kvalita odpovídá. Byli jsme s desetiletou dcerkou, za nás spokojenost. Slunečné pobřeží je velké a večer je kam jít. Busem se dá jet zdarma do dvou aquaparků. Nebo za 1,65 LEV do nedalekého Nessebaru. 
Hotel vypadá z venku zaostale, ale uvnitř je to rozdíl. Zdání z venku klame :-) Pokoje jsou čisté a útulné. Příjemná je velká zahrada, na které se hotel rozkládá, zde je i bazén s lehátky a slunečníky. Strava byla fajn, je i ovoce, minidortíky apod.... ale po deseti dnech už se to moc nedá :-)  Personál je milý, příjemný a hlavně ochotný. Každý den mění ručníky."

12.9.2017

Martin B.:
„Skvělé místo, kousek od hlavní promenády a pláže. Čisté a uklizené. Jídlo nebylo z nejlepších, ale za zaplacenou cenu si není na co stěžovat.“     

2.8.2017

Ondřej K.
„Četl jsem negativní recenze, zejména o dvouhvězdičkové části. Ano, není to luxusní hotel, ani extra nazdobený. Je zařízen velmi jednoduše, ano i nábytek je starší. Ale obecně lze říct, že je čistý. A také tichý, nesetkal jsem se s žádnou hlasitou hudbou o půlnoci, jak se někdy stává v jiných hotelích. Snídaně formou švédského stolu je dostačující, tak aby si vybral i vegetarián i masožravec.“

27.6.2017

Termín:
Délka:
Doprava: Autobus
Typ stravy: snídaně
Typ zájezdu: Pobytový, u moře
Původní cena: 7 599 Kč
Cena od:
5 999 Kč


Cena zahrnuje:
  • 7x ubytování v hotelu
  • Stravování dle výběru (snídaně / polopenze / plná penze)
  • Dopravu autobusem
  • Služby delegáta
  • Pobytová taxa
  • Zákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje:
  • Cestovní pojištění (doporučujeme sjednat u naší CK - SLAVIA POJIŠŤOVNA, a.s. - 400 Kč - zahrnuje i pojištění storna zájezdu a limit pojistného plnění 5.000.000 Kč)