Hotel Delfin***, letecky z Bratislavy

Hotel Delfin je situován v jižní části letoviska Sunny Beach, nedaleko pláže, turisticky atraktivní pirátské lodě Fregata a vyhlášeného baru Cacao beach. Centrum Sunny Beach je vzdáleno cca 2 km.

Hotel disponuje klimatizovanými dvoulůžkovými pokoji s balkonem a výhledem na moře. Požádat lze až o 2 dětské přistýlky. Můžete si zvolit jednu z variant stravy: snídaně (v ceně), nebo za příplatek polopenze, či plná penze formou švédských stolů. Součástí hotelu je také wellness areál (sauna, fitness, masáže – vše za poplatek) a bazény.

Bratislava

Odlety z Bratislavy jsou každý týden od 12.6.2018 do 11.9.2018 ve středu. Linku obsluhuje společnost RYANAIR, a to letadlem BOEING 737-800. Níže uvedené časy odletů jsou informační a budou upřesněny v pokynech na cestu. Na letiště je nutné se dostavit 2 hod před plánovaným odletem. Podmínky zavazadel: v ceně je 8kg příruční zavazadlo, zapříplatek 1.999 Kč odbavené zavazadlo do 20kg včetně přednostního nástupu a možnosti si zvolit sedadlo. Občerstvení během letu není zahrnuto v ceně, je možné si koupit z nabídky TRAVEL SERVICE na palubě letadla - tzv.: "BUY ON BOARD". 

Odlet z  Bratislavy do Burgasu: FR3704 / 07:55 - 10:50. Odlet z Burgasu do Bratislavy: FR3705 / 06:35 - 07:30.

Hotel Delfin*** je situován v jižní části letoviska nedaleko turisticky atraktivní pirátské lodě Fregata a vyhlášeného baru Cacao beach. Centrum Slunečného pobřeží je vzdáleno cca 2 km. Hotel se zároveň nachází v dobré pěší dosažitelnosti vyhledávaného historického města Nessebar, jež patří mezi vyhlášené památky UNESCO. Do centra Slunečného pobřeží je rovněž možno využívat pravidelného autobusového spojení. Autobusová zastávka se nachází cca 200 m od hotelu. Hotel leží v první řadě hotelů Slunečného pobřeží, od písečné pláže tak je vzdálen pouze 50 m. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek. V hotelu najdete minimarket, lobby bar, směnárnu a trezor na recepci. Možnost využití WiFi za poplatek.

Hotel disponuje dvoulůžkovými pokoji s výhledem na moře. Požádat můžete až o 2 dětské přistýlky. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení. Dále se na pokojích nachází televize, klimatizace, telefon a balkon.

Stravování lze zvolit formou snídaně, polopenze (příplatek: 1.199 Kč) nebo plné penze (příplatek: 1.999 Kč). Vše si můžete vychutnat z bohatých švédských stolů v hotelové restauraci.

Součástí hotelu je wellness areál (sauna, fitness, masáže – vše za poplatek). V areálu hotelu se nachází i bazény. Slunečník je zdarma, lehátko pak za příplatek. Wellness není jediná hotelová aktivita. Hotel nabízí širokou škálu sportovních aktivit a vodních sportů na pláži, jako jsou například: lety padákem, jízda na banánu, biliár, jízda na koních, tradiční folklorní večery, návštěva kasina a další atrakce.

Bulharsko se nachází na jihovýchodě Evropy na Balkánském poloostrově. Velká část povrchu země je hornatá a jihozápad vyplňuje mohutný horský masiv s pohořími Rila, Pirin a Rodopy. Bulharsko v posledních letech získává na oblíbenosti mezi turisty. Pravděpodobnou příčinou stoupajícího zájmu jsou bezpečnost, kratší doba letu (ale do Bulharska se již dostanete pohodlně i autobusem), písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, nízké ceny a také výborná kuchyně. Bulharsko je laciné, ale veškeré služby jsou na podobné úrovni jako ty "západní". Navíc Černé moře zůstává teplým až do konce října! Největším letoviskem je Slunečné pobřeží (Sunny Beach). Leží přibližně 35km od Burgasu a necelých 5km od Nesebaru, starobylého města s netypickými dřevěnými domy, úzkými uličkami, pravoslavnými kostely s unikátním větrným mlýnem. Dalšími turisty oblíbenými letovisky jsou například Sozopol, Zlaté písky, Primorsko, Albena, Varna, Burgas, Kranevo a Balčík. 

Bulharsko skrývá hned několik tajemství, o kterých se příliš neví. Věděli jste například, že zakladatel Facebooku Mark Zuckenberg je původem Bulhar? Nebo fakt, že bulharské vojsko nikdy neprohrálo v žádné válce? Pokud obdivujete úžasné přírodní scenérie a rádi poznáváte krásná historická místa, je pro vás Bulharsko jasnou volbou! Nechybí ani vynikající bulharská kuchyně a pohostinnost místních. Bulharsko je místem, kde si vychutnáte dovolenou se vším všudy! Jen si dejte pozor na to, že když Bulhar vrtí hlavou na zápor, tak u nich to znamená souhlas. 

ČASOVÝ ROZDÍL: V Bulharsku je oproti našemu letnímu času posun +1 hodina, oproti středoevropskému (zimnímu) času +2 hodiny..

ELEKTRICKÉ NAPĚTÍ: Elektrické napětí je podle evropské normy 220 V. V některých starších hotelích mohou turisté narazit  na jiný typ zásuvek, ale adaptér je k dostání běžně v obchodě s domácími potřebami. Klienti na to budou dopředu upozorněni. 

CESTOVNÍ PAS A VÍZUM: V Bulharsku je uplatňován volný pohyb občanů EU. Do této destinace se cestuje na cestovní pas ČR, jehož platnost by měla pokrýt minimálně pobyt a cestu zpět do ČR. Je možné cestovat i na občanský průkaz ČR, který obsahuje strojově čitelnou zónu (tyto průkazy byly vydávány od druhé poloviny roku 2000).

CELNÍ A DEVIZOVÉ PŘEDPISY: Volný pohyb zboží v rámci EU platí i pro tuto destinaci. Vyjímkou je zboží podléhající spotřební dani, které je možné převážet v rámci EU v limitovaném množství pro osobní potřebu. Byly stanoveny limity 800 ks cigaret, 400 ks krátkých doutníků, 200 ks doutníků, 1 kg tabáku, 10 l tvrdého alkoholu, 20 l produktů se středním obsahem alkoholu, 90 l vína, z toho max. 60 l vína šumivého, a 110 l piva. 

ORIENTAČNÍ CENOVÉ RELACE: Ceny jsou v této destinaci podobné cenám v České republice, většinou i nižší. Pouze v turisticky vyhledávaných oblastech v letní sezóně mohou být ceny vyšší. 1 bulharský lev (BGN) si můžete přepočítat přibližně 13 českými korunami. 

Lehátka a slunečníky ( 2 lehátka + slunečník) 16 BGN / SET
Voda 2l 1,50 BGN
Pizza 1/4 2,50 BGN
Jednoduché menu 5 - 6 BGN 
Káva 2 BGN
Coca-cola 2l 2,50 BGN
Salát 4 - 7 BGN
Sendvič/Subway 4 BGN / 7 - 10 BGN
Gyros 4 BGN
Pokrm z ryby (v taverně či restauraci) 5 - 25 BGN
Víno v restauraci (0,75l) 15 - 25 BGN
Pivo v restauraci 2 - 4 BGN
Ouzo v restauraci 3 BGN
Pivo v obchodě 0,80 BGN
Ouzo v obchodě (láhev) 0,5 - 7 BGN
Zmrzlina 0,5 - 3 BGN
Opalovací krém 10 BGN
Dětské pleny (40ks) 30 - 40 BGN
Chléb 1,50 BGN
Sluneční brýle 10 BGN
Pohled 0,5 - 1 BGN

Istanbul
Pondělí a čtvrtek
Návštěva 16-milionového Istanbulu je nezapomenutelným zážitkem pro každého turistu. Návštěvník má možnost poznat atmosféru tohoto unikátního velkoměsta, jeho památky (např. Modrá mešita, Hagia Sofia, sultánský palác Topkapi a další), pestrý život obyvatel, multikulturní a náboženskou historii města, ale i jeho dnešní moderní tvař.
Výlet je s českým průvodcem.

Prohlídka Nessebaru s degustací vína
Pondělí a čtvrtek
Procházka jedinečným historickým městem Nessebar, který je součástí chráněných památek UNESCO. Přejezd do vinného sklípku a ochutnávka místních vín.
Výlet je s českým průvodcem.

Bulharský večer
Čtvrtek a neděle
Tradiční bulharské tance, živá hudba a tanec na žhavém uhlí, kulturní večer spojený s bulharskou večeří, neomezeným množstvím vína, tancem a zábavou do pozdních hodin.
Výlet je s českým průvodcem.

Jeep Safari
Užijte si panoramatickou jízdu pohořím Stará Planina. Ukázka tradičních řemesel v etnografickém komplexu, ochutnávka domácí rakie, oběd, hry a zábava, soutěž ve střelbě.
Výlet je s českým průvodcem.

Ropotamo, Sozopol + jízda katamaránem
Pondělí  
Plavba lodí po řece v rezervaci Ropotamo. Návštěva Sozopolu - nejstaršího města na bulharském pobřeží. Procházka starým městem a návrat do přístavu Nessebar katamaránem.
Výlet je s českým průvodcem.

Výlet lodí
Každý den
Plavba zálivem Slunečného pobřeží a kolem Nessebaru. Možnost koupání v moři a relaxace na palubě. Oběd formou bufetu,vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje v neomezeném množství.

Pirátská párty
Každý den
Plavba po Nessebarském zálivu. Možnost koupání, zábava, animační program. Oběd a neomezená konzumace vybraných nealkoholických a alkoholických nápojů na palubě.
Výlet je s českým průvodcem.

Plavba při západu slunce
Plavba zálivem Slunečného pobřeží a kolem Sv.Vlasu. Na palubě se podávají vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje, k dispozici je i bufet s občerstvením.
Výlet je s českým průvodcem.

Varna a delfinárium
Čtvrtek a neděle
Návštěva městaVarna, které je nazýváno perlou Černomořského pobřeží, včetně představení v delfináriu.
Výlet je s českým průvodcem.

Termín:
Délka:
Doprava: Letecky
Typ stravy: snídaně
Typ zájezdu: Pobytový, u moře
Cena od:
7 299 Kč


Cena zahrnuje:
  • 7x ubytování
  • Stravování dle výběru (snídaně)
  • Letecká doprava včetně letištní a bezpečnostní taxy
  • Základní palivový a emisní příplatek
  • Transfer z letiště do pobytového místa a zpět
  • Česky mluvící delegát
  • Zákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje:
  • Cestovní pojištění (doporučujeme sjednat u naší CK - SLAVIA POJIŠŤOVNA, a.s. - 280 Kč - zahrnuje i pojištění storna zájezdu a limit pojistného plnění 5.000.000 Kč)
  • Odbavené zavazadlo do 20kg - 1.999 Kč
  • Polopenze / plná penze za příplatek