Dárek pro každého
Úvodní stránka Blog Dárek pro každého

Dárek pro každého

Vánoce jsou za dveřmi a vy sháníte dárek který vašim blízkým udělá radost na poslední chvíli? Pak pro vás máme tipy na super překvapení pro celou rodinu. Nic totiž nepotěší víc, než nevšední zážitky!

Darujte kus světa

Chcete překvapit vaše děti něčím jiným než pletenými ponožkami nebo svetrem se sobem? Případně snad vaši druhou polovičku potěšit společným víkendem? Stačí jen ukázat prstem na mapě a vybrat si, kam chcete vyrazit. Posuňte zážitek ještě o level výše a darujte zájezd letecky. Za pár hodin tak můžete být třeba v Londýně, starověkém Římě nebo i Rudého moře v Izraeli. Věnujte poznání těch nejkrásnějších evropských metropolí, které nikdy nezklamou!

Hlavně klid a zdraví

Wellness, co uvolní zatuhlé svaly a sauna, co prohřeje tělo je to pravé pro prarodiče. Užít si poklidnou dovolenou můžou v lázních třeba v Maďarsku nebo třeba v slovenských Tatrách. Zdraví je to nejdůležitější, tak proč nedarovat právě to?

Sen každého muže

Který muž není blázen do aut? Jestli i ten váš miluje luxusní auta, bude určitě ještě víc milovat vás, pokud pod stromečkem najde vstupenku na autosalon v Ženevě 2020. Zatímco on bude obdivovat novinky světa motorů, vy si můžete udělat procházku tímto krásným městem u břehů stejnojmenného jezera. Perfektní pro něj i pro vás!

Zahrňte ji květinami

Jestli si vaše drahá občas povzdechne nad tím, že jí nenosíte dost často květiny, jistě jí vyrazíte dech, pokud jí najednou darujete celé tisíce! Návštěva rozkvetlého parku Keukenhof potěší ženu v každém věku. A nezůstane jen u Keukenhofu, protože na programu je také prohlídka Amsterdamu a skanzenu Zaanse Schans plného typických větrných mlýnů.

Setkání s pohádkovými postavami

A co vymyslet těm nejmenším kromě dalších hraček, kterých už jistě mají plný pokojíček? Vypravte je na výlet za kouzelným pohádkovým světem Walta Disneyho v Paříži! V zábavním parku potkají oblíbené pohádkové postavy, užijí si zábavu na nespočtu atrakcí, a nakonec uvidí velkolepý ohňostroj nad Disneyho hradem. A aby toho nebylo málo, můžou ještě zavítat do zoologické zahrady s více než 1200 zvířat.

Nebo snad i vaše děti patří k obdivovatelům Harryho Pettera? Pak je zájezd do Londýna s návštěvou ateliérů, kde se slavný film natáčel to pravé.

Úplně pro všechny

Že ještě nemáte dárek pro děti ani manžela/manželku? Pak darujte celé rodině dovolenou snů u moře a udělejte si tak čas sami na sebe. Ženy jistě ocení, pokud vyberete některý pobyt s all inclusive a jídlo tak budete mít bez vaření k dispozici po celý den.

A jak zabavit děti, abyste si s mohli užít chvíli ve dvou? Jako novinku nabízíme dětské animační programy Metyho klub ve vybraných hotelech na Slunečném pobřeží v Bulharsku. Pro inspiraci se podívejte na nabídku těch nejoblíbenějších hotelů jen pár kroků od písečné pláže.