Úvodní stránka Cestovní pojištění včetně COVID-19

Cestovní pojištění včetně COVID-19

Drazí klienti,

rádi bychom všem našim cestujícím dodali pocit maximální jistoty a bezpečí, a proto jsme si pro vás připravili malou novinku. Ke všem zájezdům, které si závazně objednáte v období od 1.10.2020 do 31.01.2021 vám přidáme zdarma cestovní pojištění, včetně pojištění proti nemoci COVID-19.

V ceně zájezdu nebude zahrnuto pojištění storna. To však nabízíme za zvýhodněnou cenu 20 Kč/os./den.

Podmínky pro cestovní pojištění včetně COVID-19

Pokud má klient pozitivní test na COVID-19 před nástupem na cestu, nebo je poslán do karantény, je vyžadováno potvrzení od lékaře nebo hygienické stanice. Na klienta je pohlíženo jako na nemocného a standardně je vyplaceno z pojištění storna zájezdu 80 % uhrazených nákladů.

Pokud klient během své dovolené skončí v karanténě, vždy záleží na tom, kým byl do karantény poslán:

  • pokud karanténu vyhlásily místní úřady, pojišťovna v případě potřeby bezplatně prodlouží pojištění, a pokud není možný návrat do ČR dle původních plánů, uhradí i zpáteční cestu,
  • jestliže bude mít klient pozitivní test na COVID-19 již při příjezdu do země, nebo se nakazí během dovolené, uhradí pojišťovna veškeré náklady spojené s léčbou, karanténou nebo návratem do ČR, který neproběhne dle původních plánů.

Za posouzení škodné události nese zodpovědnost pojišťovna, nikoliv cestovní kancelář. Důležité je vždy kontaktovat asistenční službu pojišťovny Slavia, která klientovi v případě nesnází pomůže.

Důležité informace

Kontakt

METAL - FRUT, spol. s r.o.
Nádražní 674
664 42 Modřice

katalog

Tištěný katalog zájezdů
zasíláme zdarma na vaši adresu

Stačí zadat adresu a katalog je na cestě k vám

Chci zaslat katalog zdarma