Bulharsko: Zábavné i dobrodružné výlety
Úvodní stránka Blog Bulharsko: Zábavné i dobrodružné výlety

Bulharsko: Zábavné i dobrodružné výlety

Chystáte se na pobytový zájezd do Bulharska? Nebo naopak zvažujete, zda se tam vydat? Navnaďte se na zajímavé výlety, kterých se můžete zúčastnit. Odnesete si z nich spoustu zážitků, dobře se najíte a také pobavíte!

Zábavný den v Action Aquaparku

Hledáte místo, kde pocítíte adrenalin v krvi a zároveň se neskutečně pobavíte? Stravte den v Action Aquaparku přímo na Slunečném pobřeží! A že to opravdu akce bude se sami přesvědčíte! Můžete vyzkoušet na 30 různých vodních atrakcí, posedět v tematických barech obklopených tropickými palmami nebo ochutnat koktejly v Ice Cream House. Do aquaparku lze bez omezení vyrazit kterýkoliv den během vašeho pobytu.

Ceny:

celodenní vstup 10:00-18:00 – dospělý: 40 leva / děti: 20 leva

odpolední vstup 15:00-18:00 – dospělý 32 leva / děti: 16 leva

Děti do 90 cm výšky mají vstup zdarma. Děti do 130 cm a návštěvníci starší 60 let za poloviční cenu.

Bulharský večer s tancem

Večery patří hudbě, zábavě a tanci. Ani tady o to nezůstanete ochuzeni. Každou středu a neděli od 18:30 do 0:00 na vás čekají tradiční bulharské tance, živá hudba a tanec na žhavém uhlí. Jedná se o kulturní večer spojený s bulharskou večeří, neomezeným množstvím vína a taneční zábavou, kterou zažijete jen tady.

Cena - dospělý: 52 leva / dítě: 26 leva

Dobrodružná plavba s divokými piráty

Moře a nezkrotní piráti patří k sobě. Střetněte se i vy s těmito pány moří při plavbě na lodi! Stane se součástí nezapomenutelné pirátské show, při které se náhle ocitnete v jiném světe. Samozřejmostí je zajištěný oběd a neomezená konzumaci nealko nápojů, vodky, rumu, brandy, piva i vína. Po celou dobu vás bude doprovázet český průvodce. Výletu se lze zúčastnit v pondělí, úterý, ve středu a v pátek od 9:00 do 15:00 hodin.

Ceny - dospělý: 65 leva / dítě: 35 leva

Poznávací výlet do Istanbulu

Vyjeďte s českým průvodcem poznávat Istanbul, šestnáctimilionové a poutavé město, které ve vás zanechá nezapomenutelný zážitkem. Naskýtá se vám jedinečná možnost poznat atmosféru tohoto unikátního velkého města a jeho památek. Uvidíte nejzajímavější a nejznámější památky jako např. Modrou mešitu, chrám Hagia Sofia či Sultánský palác Topkapi. Výlet je nabízen v úterý a pátek.

Ceny:

1 den – dospělý: 140 leva / děti: 70 leva

2 dny – dospělý: 200 leva / děti: 120 leva

Plavba při západu slunce

Zažijete nezapomenutelnou plavbu zálivem Slunečného pobřeží a krásný romantický večer. Kochejte se nádherným výhledem a vnímejte jedinečnou atmosféru. Na palubě se podává nealko, pivo, víno a k dispozici máte i bufet s občerstvením. Každé pondělí, čtvrtek a sobota od 18:00 do 20:30 hodin.

Cena - dospělý: 45 leva / dítě: 25 leva

Objevování Varny a Delfinária

Navštívíte klášter Aladža, který byl založen už ve 12. století, a prohlédnete si Varnu, hlavní město Slunečného pobřeží, které se pyšní poutavou a bohatou historii. Také se zúčastníte představení v delfináriu, a poté si pochutnáte na místním tradičním obědu. Český průvodce je samozřejmostí. Výletu se můžete zúčastnit ve čtvrtek a v neděli.

Ceny – dospělý: 82 leva / dítě: 41 leva

Výlet lodí Lazy Day Cruise aneb piknik na jachtě

Plujte zálivem Slunečného pobřeží a kolem sv. Vlasu, kde se vykoupete a skvěle pobavíte. Následně si dáte oběd a dostanete také nealko, pivo, víno, šampus a ovoce. Prožijete tak krásný a příjemný den na moři. Plavba lodí probíhá každý den od 9:00 do 14:30 hodin.

Ceny - dospělý: 65 leva / dítě: 35 leva

S námi o vás bude postaráno

Láká vás lenošení na Slunečném pobřeží? Vydejte se s námi do Bulharska letecky nebo autobusem. Prožijte v Bulharsku nádhernou a slunečnou dovolenou, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat!