Podzimní zájezdy

Vyrazte s námi užít si Evropu na podzim. Výhodou nejsou jen úžasné barevné vzpomínky či fotky, ale také navštívená místa bez hromady turistů. Na podzim plánujeme zájezdy do Francie a Itálie, které vás přivítají i příjemnou teplotou. :) Ve Francii vyrážíme do Paříže, Provence. Itálii projedeme od Říma až po Veronu, Florencii a Benátky. Tak Kam to bude?


Keukenhof 2022

Zájezdy Keukenhof 2022 již v prodeji. Vyrazte s námi do tulipánového ráje v Holandsku


Sledujte náš blog!


Wellness pobyty: AKCE 3=4

Jedna noc zdarma? No neberte to. Podívejte se na výběr hotelů, ve kterých vám nabízíme 1 noc zcela zdarma.


Kam v Česku na wellness

Potřebujete upustit páru a nechce se vám cestovat příliš daleko? Luxusními lázeňskými hotely Česká republika jen překypuje. Podívejte se na výběr těch nejlepších a neodkládejte odpočinek na později.


Věnujte dárkový poukaz

Rádi byste potěšili své blízké, ale nevíte jak? Máme pro vás tip! Věnujte dárkový poukaz na libovolnou částku nebo zvolte poukaz na konkrétní zájezd/pobyt.


Lyžařské zájezdy

Připravili jsme pro vás ledovou novinku CK Metal – lyžařské zimní zájezdy. Vyrazit s námi můžete do Itálie, Rakouska, Slovinska a Polska, a to vlastní nebo autobusovou dopravou.


Maďarské termály

Dopřejte dokonalý odpočinek vašemu tělu i duši


Na wellness autobusem

Nechte se hýčkat a svezte se s námi na wellness autobusem


Black Friday

Od středeční půlnoci 27. 11. do nedělní půlnoci 1. 12. 2019 tu máme další vlnu slev na oblíbené zájezdy. Vybírejte rychle, místa mizí. Čekají na vás slevy až 56 %. Na které zájezdy se můžete těšit? Adventní zájezdy | Silvestr | Bulharsko | Wellness autobusem | Poznávací zájezdy | Balkán a další


Krásy národních parků Českého a Saského Švýcarska

Vyrazte s námi objevovat dechberoucí místa České republiky. Odjezd září.


First minute 2020

Využijte First minute slevy až 30 % do 31.3.2020 na poznávačky, pobytovky a wellnessy!


Valentýn v Paříži

Chcete prožít svátek zamilovaných ve městě lásky? Připravili jsme pro vás speciální valentýnské poznávací zájezdy do Paříže..


Anglie má zelenou!

Čeští turisté mohou znovu vyrazit za krásami tohoto ostrovního státu. Máte chuť navštívit zemi, které vládne královna Alžběta II.? Vyberte si z naší nabídky poznávacích zájezdů na letošní podzim a začněte balit!


Pomáháme Česku dobít baterky

Na vybrané wellness pobyty vám nabízíme unikátní slevu 5 % z celkové objednávky, tj. 200 - 500 Kč / os. dle délky a sezóny pobytu. Akce probíhá v období 25. 5. – 14. 6. 2020.


Vyjádření CK

Přečtěte si naše nově zaktualizované vyjádření ohledně koronaviru, schválení nové legislativy, vystavování poukazů a jejich využití i platnost.


AKCE 1+1 osoba zdarma

Na vybrané jednodenní zájezdy po České republice probíhá AKCE 1+1 osoba zdarma. Při objednávce stačí zadat Mám slevový kupón „AKCE1+1“ a sleva se vám automaticky odečte. Slevový kupón je možné uplatnit i v případě 2+2, 3+3 apod. Akce probíhá v období 24.4. - 17.5.2020.


Bulharsko 2020 zahájeno!

Cestujte do Bulharska od 1.7.2020 bez omezení tam i zpět. V hotelech Tia Maria a Flamingo vás čeká nejen bohatý animační program Metyho klub, ale také stravování formou all inclusive. V červenci máme akci první dítě do 11,99 let zcela zdarma (zahrnuje dopravu, stravu i ubytování), a v měsících srpen a září je druhé dítě zvýhodněné o 40 %. Všechny hotely v naší nabídce jsou námi osobně ověřeny. Nenechte si ujít letní dovolenou za skvělé ceny a podívejte se na naši celou nabídku.


Zábavní park Energylandia

Zábavní park Energylandia okouzlí celou rodinu. Na nejrychlejší horské dráze v Evropě a desítkách dalších atrakcí se zabaví ti nejmenší i dospělí. Park navíc můžete navštívit i několikrát a pokaždé se dočkáte nových výjimečných zážitků. Každý měsíc vás navíc čeká jiné téma.


Miskolctapolca a Budapešť

Zažijte nevšední koupání v horké vodě známých jeskynních lázní Miskolctapolca i historická centra dvou krásných maďarských měst Eger a Budapešť. Po každém z výletů na vás bude navíc na hotelu čekat neomezené wellness a vydatná večeře.


Jarní výprodej

Nadělujeme jarní nadílku slev až 40 % na vaše oblíbené zájezdy do Francie, Holandska, Anglie, Polska, Česka a na wellness autobusem.


Velikonoční nabídka

Vyrazte v období Velikonoc na poznávací zájezdy do Itálie, Holandska, Francie nebo na wellness autobusem.


Lago di Garda autobusem

Vydejte se s námi na výlety za poznáním gardské krajiny. Prožijte příjemné chvíle u Gardského jezera a obdivujte krásy měst Trento, Bolzano, Malcesine a dalších.


Pobytově-poznávací zájezdy

Zažijte relax s výlety v nitru slovinské přírody. Vyšlápněte si na stezku v korunách stromů, navštivte Lublaň, Celje, Maribor, prozkoumejte Postojnské jeskyně a zároveň se koupejte v aquaparku, termálech nebo moři.


Eurovíkendy letecky

Už jste vyzkoušeli eurovíkendy? Vydejte se na pár dní za hranice domova, odpočiňte si, zažijte chvíle pohody a hlavně – prozkoumejte úžasná místa, netradiční kulturu a úchvatné památky.


Silvestr v Paříži

Nechte se unést kouzelnou Paříží.Pokochejte se pohledem na město ze světoznámé Eiffelovy věže, projeďte se po Seině a nakonec zakončete letošní rok u Vítězného oblouku na Champs-Élysées.


Last minute zájezdy

Široká nabídka LM poznávacích zájezdů a pobytů na jednom místě. Chyťte si jedno z posledních míst ještě dnes za ultra last minute ceny!