Rady a tipy

Průvodce zájezdu, průběh zájezdu

Naše zájezdy jsou vedeny zkušeným průvodcem, který je schopen vám kromě výkladu k památkám a základního okruhu po daném městě poradit také praktické věci, jako kde se dobře najíst, kde se dá dobře nakoupit či kde jsou nejbližší toalety. Také vám pomůže se zajištěním vstupenek do jednotlivých památek. Program zájezdu může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy odjezdů a příjezdů budou upřesněny v pokynech nejdříve týden před zájezdem. V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu, vše je o domluvě s konkrétním průvodcem zájezdu. Pokud není v programu uvedeno jinak, náš průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, kterou jsou v rámci programu uvedeny.

Místa v autobuse

Dělá se Vám špatně v autobuse? Nebo chcete sedět v patrovém autobuse úplně nahoře v první řadě? Je možný si zaplatit místenku za 150 Kč / osoba a budete mít jisté místo, které si přejete. Místenky se řeší uvedením v poznámce při rezervaci nebo telefonicky. 

Cestovní pojištění

Vyrážíte-li do zahraničí, rozhodně nepodceňte cestovní připojištění. Uváženým výběrem toho správného typu cestovního pojištění je možné předejít mnohdy až zničujícím finančním výdajům v případě zdravotních potíží či úrazu v průběhu pobytu v zahraničí. Při rezervaci zájezdu vám v případě zájmu sjednáme kompletní pojištění od Slavia pojišťovna, a.s. – zahrnuje: léčebné výlohy ve výši 3.500.000 Kč (lékařské ošetření, hospitalizace, repatriace, náklady na vyslání a ubytování opatrovníka), pojištění úrazu (smrt, trvalý úraz, invalidita) na každý ve výši 100.000 Kč, pojištění odpovědnosti – újma na zdraví ve výši: 1.000.000 Kč a újma na majetku – 500.000 Kč, pojištění zavazadel – 30 Kč / osoba / den. V případě zájmu o pojištění storna zájezdu do výše 7.500 Kč / osoba – 10 Kč / osoba / den.

Rozumíme i skupinám!

Vyberte si z naší nabídky a využijte množstevních slev pro skupiny!

  • Při 10 platících osobách 50% sleva na jednu osobu
  • Při 20 platících osobách 1 osoba zdarma
  • Při 30 platících osobách 1 osoba zdarma + 50% sleva na jednu další osobu
  • Při 40 platících osobách 3 osoby zdarma

Naši věrní klienti, kteří absolvovali zájezd s naší cestovní kanceláří, mají automaticky 5% věrnostní slevu!

Zájezdy na míru

Pro větší skupiny zájemců či školy připravíme zájezd dle vašich představ a přání. Termín, délku zájezdu a celkový program navštívených míst upravíme podle vašich možností. Zprostředkováváme zájezdy nejrůznějších typů – poznávací, pobytové, kombinované, sportovní či tematicky laděné cesty. Bližší informace naleznete na našich webových stránkách.