Wellness pobyt ve světoznámých lázních Zalakároš

Termín:
Délka: 4 dny (Čtvrtek - Neděle)
Doprava: Vlastní doprava
Odjezdová místa:
Typ zájezdu:
Cena od: 5 199 Kč

Wellness balíček v hotelu Park Inn by Radisson ve městě Zalakaros je velmi obsáhlý co se týče velikosti wellness centra a toho, co Vám nabízí ve svých službách.

Užívejte se neomezený vstup do wellness centra a fitness centra, ubytování s bohatou polopenzí. v ceně je také internet, miniklub s vedením v hotelu, župan a ručník. 

Nechte hýčkat v zákazníky velmi oblíbeném hotelu!!!

ubytování a polopenze, balíčky jsou buď třídenní, nebo pětidenní. župan, ručník, neomezený vstup do wellness a fitness centra, internet, miniklub s vedením
pobytová taxa, cestovní pojištění, zvíře (9 EUR/noc, 6 EUR v případě delšího pobytu jak 7 nocí), parkování 5 EUR/noc/auto.

Nový hotel Park Inn by Radisson ve městě Zalakároš je umístěn hned vedle známých lázní Gránit Thermal a Medical Spa. S termálními lázněmi je spojen chodbou, proto není potřeba při vstupu do lázní vycházet z hotelu ven. 

Hotel se nachází přímo v srdci města Zalakároš, Hosté mají přímý vstup do termálů a nového aquaparku. Hotel je skvělý také svojí polohou díky dostupnosti k jezeru Balaton, který je vzdálený cca 40 km. 

Hotel Park Inn by Radisson Zalakaros nabízí celkem 240 dvoulůžkových a třílůžkových hotelových pokojů a 32 rodiných pokojů. V hotelu se nachází fitness centrum, vyhřívaný vnitřní bazén, sauna, restaurace a bar. Standartní pokoje jsou světlé a svojí atmosférou přispívají ještě k většímu relaxu. V každém pokoje je zdarma Wifi připojení, 43´ LCD televizor s více jazyčnými programy a vlastní klimatizací. Je zde také telefon, trezor (bez příplatku). 

Jak již bylo zmíněno, přímým vstupem se klienti dostanou do wellness centra a aquaparku Grévit Therma a Medical Spa. Léčivé a termální vody Zalakárošu jsou v Evropě považovány za jedinečné a léčivé. Kombinace tepla a minerálů funguje jako wellness pro myisl i léčbu onemocnění kloubů, kůže, spinálních a svalových onemocnění. Gránit Thermal and Medical Spa má 25 různých bazénů, tobogán a dětský svět s více než 60 vodními atrakcemi. 

Město Zalakároš je zároveň místem, kde se často konají různé festivaly, slaví se svátky a dějí se kultrní a společenské události. Klienti si vždy najdou aktivitu, kterou obohatí a naplní svůj volný čas. 

Poznámka: Pokud budete chtít odlišné termíny, určitě nás kontaktujte a my Vám vypočteme cenu.

 

V posledních desetiletích se dostala oblast Zalakaros mezi přední maďarské lázně. Malé město s příjemnou atmosférou je obklopeno vinicemi, zahradami a hustými lesy, což pozitivně ovlivňuje místní klima. Od počátku jara až do konce podzimu je město zdobeno barevnými květinami, což městu v roce 2002 vysloužilo titul "nejkvětnatější maďarské město”. Až se projdete touto “rozkvetlou zahradou”, zamiřte na výlety i do okolí.

Lázně Hévíz

Hévíz, jedno z největších a nejznámějších lázeňských středisek v Maďarsku, leží v údolí asi 6 kilometrů od Keszthely. Tady se nachází největší jezero s horkou vodou v Evropě. V létě dosahuje teplota vody až 35 °C, v zimě je logicky o poznání nižší (cca 27 °C). Tamní voda je vhodná pro léčení kloubových onemocnění a revmatických potíží. 

Hrad Sümeg

Hrad je největším středověkým hradem v Maďarsku a nachází se ve stejnojmenném městečku. První písemné zmínky o něm pocházejí z roku 1318. Údajně byl vybudován jako obrana proti mongolským nájezdníkům. Vyrazte na průzkum hradního muzea s výstavou zbraní a brnění. Nevynechejte ani mučírnu a panoptikum. Na hradě se konají hradní slavnosti, středověké souboje a panské hostiny.

Balaton

Balaton leží nedaleko Hévízu v Dunajské rovině a pro svou velikost se mu také říká Maďarské moře. Jsou tady zátoky, kde hnízdí různé druhy ohrožených ptáků. Jižní strana jezera je zase vhodná pro koupání, neboť v létě je teplota vody okolo 20 – 27 °C. Všichni tu jistě najdou svůj oblíbený program, ať už jde o vinařství (řada vinných sklípků), plachtění, turistiku nebo jízdu na kole kolem jezera.

Vybraný termín: 16 .11. - 19. 11. 17 Vybrat jiný termín
Název
Cena od
 
Dvoulůžkový pokoj
5 199 Kč/osobu
Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou
5 199 Kč/osobu
Dvoulůžkový pokoj se dvěma přistýlkami
5 199 Kč/osobu