Užívejte si wellness v hotelu MenDan**** (lekce cvičení v ceně!)

Termín:
Délka:
Doprava: Vlastní doprava
Typ stravy: polopenze
Typ zájezdu: Wellness
Cena od: 1 499 Kč

Užívejte si wellness v hotelu MenDan**** (Lekce cvičení v ceně!)

Užijte si rozmazlování v úžasném hotelu MenDan****, který nabízí wellness vyžití v hotelovém komplexu, užívejte si Aqualand od neděle do čtvrtka mezi 7:00 a 21:00 a v pátek a v sobotu od 7:00 do 22:00. Součástí wellness centra jsou sauny, jako finská sauna, probíhají zde show se sauna mastrem, speciální a zážitkové sprchy, parní kabina, ponorný bazén, sprchový kout, tropická odpočinková místnost, fitness s kardio vybaení, sluneční terasa, panormatická terasa, jóga pěti tibeťanů, ranní cvičení, cvičení ve vodě, spinální cvičení, strečink, nordic walking, pilates a hodiny aerobiku, wellness poradenství. 

To vše si můžete užívat v ceně našeho balíčku! Nabízíme Vám tří nebo čtyřdenní balíčky.

Pokud máte zájem o jiné termíny, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme.

Poznámka: Ubytování je na vyžádání a zpětné potvrzení. 

ubytování s polopenzí, wellness (plavecký bazén, termální bazén a zážitkové koupele, jacuzzi, Kneippův chodník, tropické sprchy, skotské zážitkové sprchy, sauna, praní kabinka, sprchy v saunách) a ranní cvičení, vodní cvičení, cvičení na páteř, nordic walking, 5 Tibeťanů, sauny, fitness centrum
pobytová taxa, cestovní pojištění, terapie jako jsou elektroterapie, masáže, terapeutické cvičení, podvodní cvičení


Hotel Mendan Magic Spa & Wellness **** se nachází v srdci města Zalakaros a nabízí opravdový balzám pro vaše tělo i mysl. Hotel leží vedle populárního komplexu termálních lázní Gránit Thermal & Medical Spa, které nabízí relaxaci na 5000 m2. Pokud se vám ale nechce nikam chodit, jistě oceníte širokou nabídku wellness procedur přímo v areálu hotelu. Těšit se můžete na wellness s termálními bazény, vířivkami, saunami a masážemi.


V komfortně zařízených pokojích se nachází minibar a trezor, vlastní koupelna je pak vybavena fénem. V pokojích je taktéž televize a připojení k Wi-Fi. 

 

Hotelová restaurace nabízí bohaté stravování formou polopenze . Snídaně i večeře probíhají formou bufetu. Můžete si vybrat, zda dáte přednost světové, nebo tradiční maďarské kuchyni. V hotelu můžete také ochutnat lahodná místní i zahraniční vína.

 

Ve wellness části hotelu nechybí klasický nebo termální bazén, potápěčský a dětský bazén a vířivka. K dispozici je taktéž saunový svět, ve kterém si můžete vybrat z mnoha aroma saun, mezi kterými nechybí například vůně medu, máty, čokolády, Piňa Colady, citrusů a mnoha dalších. Světelné efekty zaručí, že se vaše relaxace stane opravdu nezapomenutelným zážitkem. Milovníci masáží ocení jejich širokou nabídku, ve které nechybí například ajurvédské a tradiční thajské masáže.

 

V posledních desetiletích se dostala oblast Zalakaros mezi přední maďarské lázně. Malé město s příjemnou atmosférou je obklopeno vinicemi, zahradami a hustými lesy, což pozitivně ovlivňuje místní klima. Od počátku jara až do konce podzimu je město zdobeno barevnými květinami, což městu v roce 2002 vysloužilo titul "nejkvětnatější maďarské město”. Až se projdete touto “rozkvetlou zahradou”, zamiřte na výlety i do okolí.

Lázně Hévíz

Hévíz, jedno z největších a nejznámějších lázeňských středisek v Maďarsku, leží v údolí asi 6 kilometrů od Keszthely. Tady se nachází největší jezero s horkou vodou v Evropě. V létě dosahuje teplota vody až 35 °C, v zimě je logicky o poznání nižší (cca 27 °C). Tamní voda je vhodná pro léčení kloubových onemocnění a revmatických potíží. 

Hrad Sümeg

Hrad je největším středověkým hradem v Maďarsku a nachází se ve stejnojmenném městečku. První písemné zmínky o něm pocházejí z roku 1318. Údajně byl vybudován jako obrana proti mongolským nájezdníkům. Vyrazte na průzkum hradního muzea s výstavou zbraní a brnění. Nevynechejte ani mučírnu a panoptikum. Na hradě se konají hradní slavnosti, středověké souboje a panské hostiny.

Balaton

Balaton leží nedaleko Hévízu v Dunajské rovině a pro svou velikost se mu také říká Maďarské moře. Jsou tady zátoky, kde hnízdí různé druhy ohrožených ptáků. Jižní strana jezera je zase vhodná pro koupání, neboť v létě je teplota vody okolo 20 – 27 °C. Všichni tu jistě najdou svůj oblíbený program, ať už jde o vinařství (řada vinných sklípků), plachtění, turistiku nebo jízdu na kole kolem jezera.