Užívejte si wellness v hotelu MenDan**** (lekce cvičení v ceně!)

Termín:
Délka:
Doprava: Vlastní doprava
Typ stravy: polopenze
Typ zájezdu: Wellness
Cena od: 1 499 Kč

Užívejte si wellness v hotelu MenDan**** (Lekce cvičení v ceně!)

Užijte si rozmazlování v úžasném hotelu MenDan****, který nabízí wellness vyžití v hotelovém komplexu, užívejte si Aqualand od neděle do čtvrtka mezi 7:00 a 21:00 a v pátek a v sobotu od 7:00 do 22:00. Součástí wellness centra jsou sauny, jako finská sauna, probíhají zde show se sauna mastrem, speciální a zážitkové sprchy, parní kabina, ponorný bazén, sprchový kout, tropická odpočinková místnost, fitness s kardio vybaení, sluneční terasa, panormatická terasa, jóga pěti tibeťanů, ranní cvičení, cvičení ve vodě, spinální cvičení, strečink, nordic walking, pilates a hodiny aerobiku, wellness poradenství. 

To vše si můžete užívat v ceně našeho balíčku! Nabízíme Vám tří nebo čtyřdenní balíčky.

Pokud máte zájem o jiné termíny, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme.

Poznámka: Ubytování je na vyžádání a zpětné potvrzení. 

ubytování s polopenzí, wellness (plavecký bazén, termální bazén a zážitkové koupele, jacuzzi, Kneippův chodník, tropické sprchy, skotské zážitkové sprchy, sauna, praní kabinka, sprchy v saunách) a ranní cvičení, vodní cvičení, cvičení na páteř, nordic walking, 5 Tibeťanů, sauny, fitness centrum
pobytová taxa, cestovní pojištění, terapie jako jsou elektroterapie, masáže, terapeutické cvičení, podvodní cvičení

MenDan**** Superior Magic Spa & Wellness Hotel

V centru lázeňského městečka Zalakaros naproti termálním lázním leží oblíbený komfortní hotel Mendan Spa & Wellness Hotel. Baltské moře leží cca 30 km od hotelu. Hotel je společně s poblíž stojícími vyhlášenými lázněmi centrem dění. V okolí hotelu se nachází zeleň, pěší zóna, obchůdky, tržiště a pochopitelně i park.

Vybavení hotelu: Elegantní MenDan Spa & Wellness Hotel s uvítací halou, restaurací, barem, kavárnou a hotelovým obchodem nabízí komfortně zařízené pokoje – satelitní TV, radiem, WiFi (v ceně), telefonem, trezorem, klimatizací, minibarem, vanou nebo sprchou, WC a fénem. K dispozici máte také prostornou zahradu s terasou. Velmi příjemný, bohatě vybaven a profesionálně navržen je zde Dětský svět, který je celý den přístupný a v uvedených časech i s dozorem resp. animátorem a hrami. Každý den hraje v hotelu živá hudba k poslechu i tanci a několikrát týdně je zde i program prou bytované hosty. 

Nabídka wellness:

 • Hotel nabízí vodní svět Aqualand s více jak 300 m2 vodní plochy s termálními bazény. Termální prameny od 33°C do 38°C.
 • K dispozici máte také saunový svět s finskou saunou, parní lázní, Kneippovým bazénkem a klidovou zónou. Za poplatek: solárium, velké množství masáží (klasická, medová, ajurvédská), kosmetické procedury (manikúra, pedikúra, koupele).
 • Pro děti je samozřejmostí dětské hřiště, dětský bazén a hlídání dětí (od 3 let)
 • Využít můžete také hotelové fitness – denně se pořádají různé sportovní programy (např.: aqua aerobic, gymnastika, aerobic, posilování, joga, pilates, Qi Gong, Nordic Walking…).

Lázně v Zalakaros nejsou jen léčebnými lázněmi, ale nabízí mnoho dalších vyžití:

 • V zážitkových lázních jsou v bazénech k dispozici vodní atrakce, proud divoké vody, vodní masážní prvky, vnitřní-venkovní bazény, perličková koupel, sauna svět. Pro malé poskytuje zábavu zvláštní malý bazén s mini tobogánem a vodním hřibem. A pro dospělé poskytuje možnost na spontánní uvolnění se tobogan černá díra, vybavená s časomírou.
 • V dětském světě se děti můžou bavit menšími tobogány, vodopády, stříkajícími-pohyblivými zážitkovými elementy. Vedle bazénů si mohou větší děti vyzkoušet svou šikovnost v dětském dobrodružném parku. Stěna na lezení, patrový krytý domek na hraní, suché skluzavky, tunel, trampolína!
 • Skluzavka „Černá díra" je skutečným zážitkem pro „odvážné". Skluzavka je krytá se světelnými efekty. Sjíždí se po nafukovacích kolech, která jsou k dispozici ve všech velikostech. Skluzavku nemohou využívat děti mladší než 12 let.
 • Plavecký bazén má rozlohu 400 m2 a teplota vody je 28 °C. Dále je zde i zážitkový krytý i venkovní bazén, koupaliště aj.
 • Svět saun: k zážitkovým lázním patří sauny a parní kabinka, které se můžou využívat s komplexní vstupenkou. K tomuto bloku samozřejmě patří i bazén se studenou vodou a sprchy. Zde nabízené služby jsou ještě rozšířeny i o možnost infra opalování.
 • Očekávat můžete i nabídku fitness nebo wellness zkrášlování

Stravování: polopenze - snídaně i večeře formou bufetu. Na přání vegetariánská či dietní strava.

 

TIP! Pokud jste v naší nabídce nenašli Vámi požadovaný termín, zvolte si vlastní!

Termín je možné zvolit telefonicky nebo při objednávce uvést do poznámky. Možnost zvolit libovolný počet nocí. Dokonce pouze jednu noc!

CHECK-IN:
14:00hod

CHECK-OUT: 
10:00hod

Vzdálenosti: 

 • Brno - 360 km
 • Praha - 550 km

cena odpovídá ceně dospělého za všechny noci, děti do 5,99 let zcela zdarma. Děti 6-11,99 cena od 790 Kč. Děti nad 12 let cena jako dospělí. Možnost strávit v hotelu jen jednu noc za 1690 Kč/os.

Na místě je nutné zaplatit pobytovou taxu ve výši 1,70€ / dospělá osoba. (od 18let)

 • Zalakaros – město květin a léčení. Lázně leží na idylickém místě jihozápadního cípu jezera Balaton, daleko od ruchu velkoměst cca 200 km od Budapešti. Toto městečko s 800 letou minulostí proslavily teprve ve 20. století účinné termální prameny.  Oblast je obklopena krásnými vinohrady a ovocnými sady, krásnými lesy a loukami, kopci a rybníky. Za pěkného počasí můžete z dálky vidět jezero Balaton a z vinic obklopujících lázně či z vyhlídkové  věže obdivovat divokou krásu přírodní rezervace Malý Balaton. Oblast je ideální jak pro pěší, tak pro cykloturistiku. 

V posledních desetiletích se dostala oblast Zalakaros mezi přední maďarské lázně. Malé město s příjemnou atmosférou je obklopeno vinicemi, zahradami a hustými lesy, což pozitivně ovlivňuje místní klima. Od počátku jara až do konce podzimu je město zdobeno barevnými květinami, což městu v roce 2002 vysloužilo titul "nejkvětnatější maďarské město”. Až se projdete touto “rozkvetlou zahradou”, zamiřte na výlety i do okolí.

Lázně Hévíz

Hévíz, jedno z největších a nejznámějších lázeňských středisek v Maďarsku, leží v údolí asi 6 kilometrů od Keszthely. Tady se nachází největší jezero s horkou vodou v Evropě. V létě dosahuje teplota vody až 35 °C, v zimě je logicky o poznání nižší (cca 27 °C). Tamní voda je vhodná pro léčení kloubových onemocnění a revmatických potíží. 

Hrad Sümeg

Hrad je největším středověkým hradem v Maďarsku a nachází se ve stejnojmenném městečku. První písemné zmínky o něm pocházejí z roku 1318. Údajně byl vybudován jako obrana proti mongolským nájezdníkům. Vyrazte na průzkum hradního muzea s výstavou zbraní a brnění. Nevynechejte ani mučírnu a panoptikum. Na hradě se konají hradní slavnosti, středověké souboje a panské hostiny.

Balaton

Balaton leží nedaleko Hévízu v Dunajské rovině a pro svou velikost se mu také říká Maďarské moře. Jsou tady zátoky, kde hnízdí různé druhy ohrožených ptáků. Jižní strana jezera je zase vhodná pro koupání, neboť v létě je teplota vody okolo 20 – 27 °C. Všichni tu jistě najdou svůj oblíbený program, ať už jde o vinařství (řada vinných sklípků), plachtění, turistiku nebo jízdu na kole kolem jezera.