MenDan Magic Spa & Wellness Hotel, Zalakaros **** Luxusní maďarské termály s polopenzí

Termín:
Délka: 8 dnů (Pondělí - Pondělí)
Doprava: Vlastní doprava
Typ stravy: polopenze
Typ zájezdu: Wellness
Cena od: 8 490 Kč

Hotel Mendan Magic Spa & Wellness **** se nachází v srdci města Zalakaros a nabízí opravdový balzám pro vaše tělo i mysl.

Hotel leží vedle populárního komplexu termálních lázní Gránit Thermal & Medical Spa, které nabízí relaxaci na 5000 m2. Pokud se vám ale nechce nikam chodit, jistě oceníte širokou nabídku wellness procedur přímo v areálu hotelu.Těšit se můžete na wellness s termálními bazény, vířivkami, saunami a masážemi.

 

DŮLEŽITÉ: Možnost nástupu na pobyt je možný kterýkoli den i mimo předvolené termíny. Volbu jiného termínu sdělte do poznámky při rezervaci nebo poptejte na našem online chatu či na naší zákaznické lince, případně na emailové adrese.

SEZÓNA A v termínu: 3. 1. 2018 - 30. 6. 2018 a 1. 9. 2018 - 21. 12. 2018 - 2 noci: 2.990 Kč; 3 noci: 4.290 Kč; 4 noci: 5.690 Kč; 7 nocí: 8.490 Kč

SEZÓNA B v termínu: 1. 7. 2018 - 31. 8. 2018 - 3 noci: 5.290 Kč; 4 noci: 6.990 Kč; 7 nocí: 9.990 Kč.

 

Ceny jsou uvedeny za dospělou osobu při obsazení pokoje 2 dospělými osobami. Děti do 5,99let zdarma. Ostatní ceny pro děti uvedeny níže.
 

Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu, neomezený vstup do lázeňského komplexu AQUALAND v době provozu (bazény plavecký, termální a zážitkový bazén, whirlpool, sauny, zážitkové sprchy), fitness, střešní terasa s lehátky, účast na programech - jóga, vodní aerobik, strečink, pilates a další, župan (pouze pro dospělé osoby), dětská herna, 6x týdně živá hudba, pestré večerní programy.
Místní poplatek 1,8 €/osoba od 18 let/noc, cestovní pojištění, parkování 3 eura/noc

Dětské ceny:

SEZÓNA A + B v termínu: 3. 1. 2018 - 21. 12. 2018 - dítě: 6 - 11,99let - 790 Kč / noc, 12 – 17,99 let –
1.190 Kč / noc.

Dětské ceny:

SEZÓNA A + B v termínu: 3. 1. 2018 - 21. 12. 2018 - dítě: 6 - 11,99let - 790 Kč / noc, 12 – 17,99 let –
1.190 Kč / noc.


Hotel Mendan Magic Spa & Wellness **** se nachází v srdci města Zalakaros a nabízí opravdový balzám pro vaše tělo i mysl. Hotel leží vedle populárního komplexu termálních lázní Gránit Thermal & Medical Spa, které nabízí relaxaci na 5000 m2. Pokud se vám ale nechce nikam chodit, jistě oceníte širokou nabídku wellness procedur přímo v areálu hotelu. Těšit se můžete na wellness s termálními bazény, vířivkami, saunami a masážemi.


V komfortně zařízených pokojích se nachází minibar a trezor, vlastní koupelna je pak vybavena fénem. V pokojích je taktéž televize a připojení k Wi-Fi. 

 

Hotelová restaurace nabízí bohaté stravování formou polopenze . Snídaně i večeře probíhají formou bufetu. Můžete si vybrat, zda dáte přednost světové, nebo tradiční maďarské kuchyni. V hotelu můžete také ochutnat lahodná místní i zahraniční vína.

 

Ve wellness části hotelu nechybí klasický nebo termální bazén, potápěčský a dětský bazén a vířivka. K dispozici je taktéž saunový svět, ve kterém si můžete vybrat z mnoha aroma saun, mezi kterými nechybí například vůně medu, máty, čokolády, Piňa Colady, citrusů a mnoha dalších. Světelné efekty zaručí, že se vaše relaxace stane opravdu nezapomenutelným zážitkem. Milovníci masáží ocení jejich širokou nabídku, ve které nechybí například ajurvédské a tradiční thajské masáže.

 

V posledních desetiletích se dostala oblast Zalakaros mezi přední maďarské lázně. Malé město s příjemnou atmosférou je obklopeno vinicemi, zahradami a hustými lesy, což pozitivně ovlivňuje místní klima. Od počátku jara až do konce podzimu je město zdobeno barevnými květinami, což městu v roce 2002 vysloužilo titul "nejkvětnatější maďarské město”. Až se projdete touto “rozkvetlou zahradou”, zamiřte na výlety i do okolí.

Lázně Hévíz

Hévíz, jedno z největších a nejznámějších lázeňských středisek v Maďarsku, leží v údolí asi 6 kilometrů od Keszthely. Tady se nachází největší jezero s horkou vodou v Evropě. V létě dosahuje teplota vody až 35 °C, v zimě je logicky o poznání nižší (cca 27 °C). Tamní voda je vhodná pro léčení kloubových onemocnění a revmatických potíží. 

Hrad Sümeg

Hrad je největším středověkým hradem v Maďarsku a nachází se ve stejnojmenném městečku. První písemné zmínky o něm pocházejí z roku 1318. Údajně byl vybudován jako obrana proti mongolským nájezdníkům. Vyrazte na průzkum hradního muzea s výstavou zbraní a brnění. Nevynechejte ani mučírnu a panoptikum. Na hradě se konají hradní slavnosti, středověké souboje a panské hostiny.

Balaton

Balaton leží nedaleko Hévízu v Dunajské rovině a pro svou velikost se mu také říká Maďarské moře. Jsou tady zátoky, kde hnízdí různé druhy ohrožených ptáků. Jižní strana jezera je zase vhodná pro koupání, neboť v létě je teplota vody okolo 20 – 27 °C. Všichni tu jistě najdou svůj oblíbený program, ať už jde o vinařství (řada vinných sklípků), plachtění, turistiku nebo jízdu na kole kolem jezera.

Milan J.

Snídaně - lepší standard, rozsah nabídky bez překvapení, bohužel teplá nabídka byla spíše studená. 

24. listopad 2017

Alice Ř.

Hezký hotel ale bohužel bez venkovního wellness. Jídlo super dokonce jsme měli k snídani sekt kolik chcete. Pokoje pěkné velké i rodinné,Wellness podle mého pohledu krásné ale trochu menší,ale najdete tam vše co potřebujete.

9. leden 2017

Václav V.

Dobrá poloha, hotel celkově velmi pěkný.

10. červen 2017

Vybraný termín: 26 .2. - 5. 3. 18 (8 dnů) Vybrat jiný termín
Název
Cena od
 
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji s možností dvou přistýlek
8 490 Kč/osobu