Relax ve skvělém hotelu Gotthard Therme Hotel**** s neomezeným wellness!

Termín:
Délka: 4 dny (Čtvrtek - Neděle)
Doprava: Vlastní doprava
Odjezdová místa:
Typ zájezdu:
Cena od: 4 699 Kč

Nabízíme Vám wellness balíček ve fromě neomezeného wellness a polopenze ve čtyřhvězdičkovém oblíbeném hotelu Gotthard Therme Hotel & Conference****. Nabízíme Vám ubytování ve dvoulůžkových pokojích Superior s možností přistýlky 

Wellness centrum, které se rozkládá na ploše téměř 1500 m2, centrum je vybaveno skluzavkami, perličkovými bazény, plaveckými bazény, dětský bazén, v létě mohou klienti využít také bazén venkovní, jsou zde saunyi, římské lázně, a další možnosti sportovního vyžití, je tedy velmi vhodný i pro rodiny s dětmi. 

Cena zahrnuje:

ubytování, polopenze (snídaně formou bufetu a večeře o 4 chodech). Neomezený vstup do wellness (plavecký bazén, dětský bazén, zážitkový bazén, venkovní bazén (léto), skluzavky).

Cena nezahrnuje:pobytová taxa, domácí zvíře (20EUR/zvíře/noc)

 

 

ubytování, polopenze (snídaně formou bufetu a večeře o 4 chodech). Neomezený vstup do wellness (plavecký bazén, dětský bazén, zážitkový bazén, venkovní bazén (léto), skluzavky), župan, ručník, wifi internet
pobytová taxa, domácí zvíře (20EUR/zvíře/noc), cestovní pojištění

Nechte se hýčkat v hotelu s vlastním wellness. Hotel se středozemní atmosférou a gastronomií tří sousedních zemí se nachází na vstupní bráně do oblasti Örség.

Hotel má kapacitu 148 pokojů, nachází se na pomezí maďarské - rakouské - slovinské hranice ve městě Szentgotthárd. Milovníky wellness náš wellness prostory nadchnou svojí rozlohou, která je téměř 1500 m2, centrum je vybaveno skluzavkami, perličkovými bazény, plaveckými bazény, dětský bazén, v létě mohou klienti využít také bazén venkovní, jsou zde saunyi, římské lázně, a další možnosti sportovního vyžití, je tedy velmi vhodný i pro rodiny s dětmi. 

Cena zahrnuje:

ubytování, polopenze (snídaně formou bufetu a večeře o 4 chodech). Neomezený vstup do wellness (plavecký bazén, dětský bazén, zážitkový bazén, venkovní bazén (léto), skluzavky).

Cena nezahrnuje:

pobytová taxa, domácí zvíře (20EUR/zvíře/noc)

Vybavení pokojů: Pokoje Superior dvoulůžkový pokoj

koupelna: ručník, fén, župan

ložnice: křeslo, konferenční stolek, taburet, klimatizace, minibar, telefon, trezor, televize, WIFI internet

Szentgotthárd

městečko Szentgotthárd leží u rakouských hranic, mezi městy Budapešt a Štýrský Hradec. Můžete zde videt romantický katolický kostel Nanebevstoupení Panny Marie. Celé městečko je postaveno v barokním stylu a nachází se 20 km od Körmöndu. V centru města stál ve 12. století cisterciánský klášter. Určitě je v tomhle malém městě co vidět. Také můžete navštívit sbírku lidových krajů v Muzeu Pávela Ágoslona.

Město Körmönd

Je zde spousta vyžití, které si klienti a návštěvníci mohou užít. 

byl založen v roce 2008 celkem 20 členy a toto číslo neustále roste. Mezi jejich aktivity patří pravidelné čištění řeky Rába, kanoistika na konci každého měsíce a účast na každoroční plavbě lodí Körmönd. Jsou zde výlety na kánoích po řece Rába

Bio farma Kerka

Národní park Kercaszomor je "nejdražší vesnice v Maďarsku", o rozloze 10 ha. Farma se nachází přímo u lesa Kercastream. Andaluské jízdárny nabízejí hostům příležitost jezdit v národním parku a podílet se na farmářském životě a péči o zvířata

Kočáry v Körmönd

zažijte autentický Körmönd na koních a v kočáře. Možnost objednat si povoz a prohlédnout si památky hradu Bathyany během hodinové jízdy. Služba je dostupná každý pátek a sobotu. 

Vybraný termín: 19 .10. - 22. 10. 17 Vybrat jiný termín
Název
Cena od
 
Dvoulůžkový pokoj
4 699 Kč/osobu
Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou
4 699 Kč/osobu