Relax ve skvělém hotelu Gotthard Therme Hotel**** s neomezeným wellness!

Termín:
Délka:
Doprava: Vlastní doprava
Typ stravy: polopenze
Typ zájezdu: Wellness
Cena od: 1 599 Kč

Nabízíme Vám wellness balíček ve fromě neomezeného wellness a polopenze ve čtyřhvězdičkovém oblíbeném hotelu Gotthard Therme Hotel & Conference****. Nabízíme Vám ubytování ve dvoulůžkových pokojích Superior s možností přistýlky 

Wellness centrum, které se rozkládá na ploše téměř 1500 m2, centrum je vybaveno skluzavkami, perličkovými bazény, plaveckými bazény, dětský bazén, v létě mohou klienti využít také bazén venkovní, jsou zde saunyi, římské lázně, a další možnosti sportovního vyžití, je tedy velmi vhodný i pro rodiny s dětmi. 

Cena zahrnuje:

ubytování, polopenze (snídaně formou bufetu a večeře o 4 chodech). Neomezený vstup do wellness (plavecký bazén, dětský bazén, zážitkový bazén, venkovní bazén (léto), skluzavky).

Cena nezahrnuje:pobytová taxa, domácí zvíře (20EUR/zvíře/noc)

 

 

ubytování, polopenze (snídaně formou bufetu a večeře o 4 chodech). Neomezený vstup do wellness (plavecký bazén, dětský bazén, zážitkový bazén, venkovní bazén (léto), skluzavky), župan, ručník, wifi internet
pobytová taxa, domácí zvíře (20EUR/zvíře/noc), cestovní pojištění

Gotthard Therme Hotel & Conference **** leží v nejzápadnějším maďarském městě Szentgotthárd (Prahy - cca 475km, Brna - cca 310km) jen 1,5 km od rakouských hranic. Rozlehlé prostory hotelu jsou nové a luxusně zařízené, ochotný personál vám maximálně zpříjemní pobyt. Spoustu informací navíc dostanete v češtině.

V roce 2015 server booking.com ocenil Gotthard Therme Hotel & Conference **** jako jeden z nejlepších hotelů podle zákazníků s ratingem 8.7 z 10 možných.

Ideální ubytování pro rodiny s dětmi. Velké dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení, fén, nastavitelnou klimatizaci, minibar, telefon, trezor, TV/SAT a WiFi. K většině z nich patří i balkon, ze kterého je krásný výhled do hotelové zahrady a na okolní krajinu. Hotel myslí i na rodiny s dětmi, personál vám na požádání dá k dispozici dětskou postýlku, vaničku, dětské schůdky a sedátko na WC nebo jídelní židličku.

Příjemná hotelová restaurace s terasou a nádherným výhledem do zahrady nabízí to nejlepší z tradičních maďarských specialit i mezinárodní kuchyně. Místní šéfkuchař klade důraz na použití těch nejkvalitnějších surovin a inovaci jídel podle chuti hostů. V době oběda a večeře lze také pro děti připravit speciální dětské menu.

Termální lázně propojené s hotelem. Do termálních lázní St. Gotthard Spa & Wellness s 1 500 m² vodní plochy můžete jít z pokoje rovnou v županu, jsou totiž propojené chodbou s hotelem. Díky chodníkům z přírodního kamene, palmám a jiným exotickým rostlinám, se budete cítit jako u Středozemního moře.

  • V zážitkové části lázní vás čekají bazény s termální vodou, perličkové bazény i zábavné animační programy.
  • Děti jistě ocení množství skluzavek a jiných atrakcí, dětský koutek a venkovní hřiště.
  • Za příplatek můžete využít saunový park, fitness centrum nebo bohatou nabídku masáží.

Szentgotthárd

městečko Szentgotthárd leží u rakouských hranic, mezi městy Budapešt a Štýrský Hradec. Můžete zde videt romantický katolický kostel Nanebevstoupení Panny Marie. Celé městečko je postaveno v barokním stylu a nachází se 20 km od Körmöndu. V centru města stál ve 12. století cisterciánský klášter. Určitě je v tomhle malém městě co vidět. Také můžete navštívit sbírku lidových krajů v Muzeu Pávela Ágoslona.

Město Körmönd

Je zde spousta vyžití, které si klienti a návštěvníci mohou užít. 

byl založen v roce 2008 celkem 20 členy a toto číslo neustále roste. Mezi jejich aktivity patří pravidelné čištění řeky Rába, kanoistika na konci každého měsíce a účast na každoroční plavbě lodí Körmönd. Jsou zde výlety na kánoích po řece Rába

Bio farma Kerka

Národní park Kercaszomor je "nejdražší vesnice v Maďarsku", o rozloze 10 ha. Farma se nachází přímo u lesa Kercastream. Andaluské jízdárny nabízejí hostům příležitost jezdit v národním parku a podílet se na farmářském životě a péči o zvířata

Kočáry v Körmönd

zažijte autentický Körmönd na koních a v kočáře. Možnost objednat si povoz a prohlédnout si památky hradu Bathyany během hodinové jízdy. Služba je dostupná každý pátek a sobotu.