Zažijte Královské lázně Evropy v úžasném pětihvězdičkovém hotelu!

Termín:
Délka: 4 dny (Čtvrtek - Neděle)
Doprava: Vlastní doprava
Odjezdová místa:
Typ zájezdu:
Cena od: 11 599 Kč

Nabízíme Vám krásné a luxusní ubytování za ještě lepší peníze v pětihvězdičkovém hotelu Spirit Hotel Therma Spa*****. Nechte se hýčkat ve wellness centru, do kterého máte v rámci našeho balíčku neomezený vstup. Wellness centrum je perfektně zařízeno pro klienty, kteří očekávají služby na velmi dobré úrovni. 

Termíny máme vypsány na 2, 3 a 4 denní, pokud budete mít speciální požadavky, nebo by jste chtěli cestovat v jiných termínech, než které Vám nabízíme, prosím, kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme. 

Všechny termíny jsou na vyžádání a zpětné potvrzení.

ubytování, polopenze formou bufetu, welcome drink, neomezený vstup do "Oasis" Spa a wellnes centra, saunový ostrov, neomezený vstup do fitness centra, denní sportovní a fitness programy, župan a obuv do lázní po dobu pobytu, wifi, trezor na pokoji
pobytová taxa (cca 1,60 EUR/os./noc), hlídané parkoviště 24 hodin denně (cca 7,75 EUR/auto/noc), domácí zvířata 15 EUR/zvíře/noc (na vyžádání)

Hotel Spirit se nachází ve městě  Sárvár, jedná se o 5-hvězdičkový hotel v Maďarsku, který byl otevřen v březnu 2008. Hotel leží na břehu sedmi jezer Lázní Sárvár a je obklopen lesy a loukami. 

Centrum tradičního lázeňského města se nachází pouhých 15 minut chůze od hotelu. Bad Sárvár patří mezi několik tzv. "královských lázní Evropy". 

Jeden z jedinečných lázeňských hotelů v Evropě, který nabízí 271 v moderně zařízených hotelových pokojích a apartmá , vyhovuje požadavkům mezinárodních pětihvězdičkových hostů. Všechny pokoje mají vlastní balkon nebo terasu s krásným výhledem.. Jako perfektní doplňkovou službu najdete orientální kulečníky nebo fantazie nebo 17 soukromých vířivek v pokojích a apartmá. 

lázeňský a relaxační areál nabízí více než 10.000 m² se 22 bazény a velkým zdravotním, kosmetickým a lázeňským centrem. Většina lékařských služeb je založena na světoznámé minerální horké pramenité vodě Bad Sárvár. 

Vybavení lázní: (cca 10 000 m2, 22 bazénů): vnitřní a venkovní zábavní bazény a termální bazén, vnitřní a venkovní dětský bazén, vířivka, vnitřní a venkovní termální whirlpool, Kneippův chodník, plavecký bazén (25x12m)7

 

Saunový ostrov: parní komora, sauna, bio sauna, aroma komora, finská sauna, infra sauna, laconium, frigidarium, stolní sauna, whirlpool, tropická sprcha

Hotel má vlastní minerální horký pramen , přírodní poklad z hloubky 1 056 metrů. Všechny minerální horké jarní bazény jsou plné této unikátní a zdravé minerální horké pramenité vody. Ve všech minerálních horkých jarních bazénech je voda permanentně doplňována a je každou noc zcela změněna. Všechny minerální horké jarní bazény jsou 100% bez dalších chemických látek.

Luxusní Hamam je unikátní z hlediska designu.

Hotel Spirit nabízí také moderní vybavenou posilovnu, bowling, squash a dva tenisové kurty . V okolí si můžete vychutnat nordic walking, cykloturistiku, rybaření, jízdu na koni apod. Moderní konferenční a event centrum s výhledem do zahrady a na bazén , vhodné až pro 500 návštěvníků, jsou ideálním místem pro každou akci a lze je rozdělit na 5 místnosti.

Ve Spirit Hotelu se splní každý lázeňský sen.

 

Město Sárvár: 

Sárvár není jen místo s komplexem lázní s ubytováním v hotelu Park Inn Sárvár. Sárvár je město s tisíciletou tradicí ležící na řece Rába. Je to důležité místo celého regionu, kde můžete obdivovat zdejší zrekonstruovaný hrad a jeho park, je zde arboretum, soustava jezírek. Zejména v letním období Vás bude lákat k posezení množství kavárniček a restaurací. V okolí jsou velmi dobré podmínky na turistiku v pohoří Köszeg.

Hrady a zámky: 

koncem srpna se zde konají rockové koncerty, zámek se nachází v nedaleké obci Nitke.  V městečku Sümeg je největší hrad v Maďarsku z 13.století, který leží na vápencovém vrchu ve výšce 270 m.n.m. Na hradě se konají hradní slavnosti s rytířskými souboji a slavnostními hostinami. Jsou zde nádherné barokní budovy, kostely a biskupský palác.

Pokud jste milovníky golfu, tak náročné 18 jamkové hřiště je v nedalekém lázeňském městě Bük, kde jsou i stejnojmenné termální lázně

Za návštěvu určitě stojí největší chráněna přírodní oblast v Maďarsku - Örség. Jedná se o lesnatou a kopcovitou oblast, kde 18 vesnic si zachovalo svou historickou podobu. Skládají se většinou z 10 staveb se zvonicí umístěných na pahorcích a které měly za úkol ochranu blízké hranice.

Vybraný termín: 19 .10. - 22. 10. 17 Vybrat jiný termín
Název
Cena od
 
Dvoulůžkový pokoj
11 599 Kč/osobu