Zažijte Královské lázně Evropy v úžasném pětihvězdičkovém hotelu!

Termín:
Délka:
Doprava: Vlastní doprava
Typ stravy: polopenze
Typ zájezdu: Wellness
Cena od: 3 199 Kč

Nabízíme Vám krásné a luxusní ubytování za ještě lepší peníze v pětihvězdičkovém hotelu Spirit Hotel Therma Spa*****. Nechte se hýčkat ve wellness centru, do kterého máte v rámci našeho balíčku neomezený vstup. Wellness centrum je perfektně zařízeno pro klienty, kteří očekávají služby na velmi dobré úrovni. 

Termíny máme vypsány na 2, 3 a 4 denní, pokud budete mít speciální požadavky, nebo by jste chtěli cestovat v jiných termínech, než které Vám nabízíme, prosím, kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme. 

Všechny termíny jsou na vyžádání a zpětné potvrzení.

ubytování, polopenze formou bufetu, welcome drink, neomezený vstup do "Oasis" Spa a wellnes centra, saunový ostrov, neomezený vstup do fitness centra, denní sportovní a fitness programy, župan a obuv do lázní po dobu pobytu, wifi, trezor na pokoji
pobytová taxa (cca 1,60 EUR/os./noc), hlídané parkoviště 24 hodin denně (cca 7,75 EUR/auto/noc), domácí zvířata 15 EUR/zvíře/noc (na vyžádání)

Prožijte harmonii mezi tělem a duší v nově otevřeném 5-hvězdičkovém hotelu Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár. Tento jedinečný hotel leží obklopen lesy a jezery v maďarském regionu s křišťálově čistým vzduchem. 5 hvězdiček hotelu symbolizuje harmonii 5 elementů vody, země, ohně, vzduchu a ducha. Základem pro léčebné služby je světoznámá léčivá voda. Hotel Spirit leží na začátku města Sárvár v krásném prostředí zeleně a rybníku. Klidná lokalita. Termální lázně Sárvár cca 200m. Nádherný, luxusní hotel klidném prostředí.

Hotel byl oceněn cenou nejlepší Health and spa evropský hotel. K dispozici je klientům několik typů pokojů dle vybavení a velikosti. Velmi kvalitně zařízené 2 lůžkové pokoje Premium s možností přistýlky se sprchou, WC, SAT-TV, sejf, připojení na internet, klimatizace, balkon nebo terasa.

Hotelové wellness disponuje na ploše cca 10 000 m2 více než 20 bazény, které jsou napájeny z vlastního minerálního termálního pramene. Neomezené užívání wellness v ceně pobytu. Součástí wellness a spa světa v hotelu jsou vnitřní a venkovní termální bazény, zážitkové bazény, dětský bazén, několik vnitřních i venkovních vířivek, Kneippova lázeň, plavecký bazén. Saunový svět - parní kabina, finská sauna, infra sauna, bio sauna, aroma kabina, frigidárium, podzemní sauna, tropická sprcha a další. Vstup do fitness a účast na sportovních programech také v ceně. Ve vnitřní části naleznete 2 termální bazény, plavecký bazén, bazén s mořskými vlnami, dětský bazének s atrakcemi, vířivky, tobogány, skluzavky, Kneippův bazének, restauraci, bar. Venku opět několik bazénů, divokou řeku, dětské bazény a hřiště s atrakcemi, tobogány, skluzavky, občerstvení a další. 

Město Sárvár: 

Sárvár není jen místo s komplexem lázní s ubytováním v hotelu Park Inn Sárvár. Sárvár je město s tisíciletou tradicí ležící na řece Rába. Je to důležité místo celého regionu, kde můžete obdivovat zdejší zrekonstruovaný hrad a jeho park, je zde arboretum, soustava jezírek. Zejména v letním období Vás bude lákat k posezení množství kavárniček a restaurací. V okolí jsou velmi dobré podmínky na turistiku v pohoří Köszeg.

Hrady a zámky: 

koncem srpna se zde konají rockové koncerty, zámek se nachází v nedaleké obci Nitke.  V městečku Sümeg je největší hrad v Maďarsku z 13.století, který leží na vápencovém vrchu ve výšce 270 m.n.m. Na hradě se konají hradní slavnosti s rytířskými souboji a slavnostními hostinami. Jsou zde nádherné barokní budovy, kostely a biskupský palác.

Pokud jste milovníky golfu, tak náročné 18 jamkové hřiště je v nedalekém lázeňském městě Bük, kde jsou i stejnojmenné termální lázně

Za návštěvu určitě stojí největší chráněna přírodní oblast v Maďarsku - Örség. Jedná se o lesnatou a kopcovitou oblast, kde 18 vesnic si zachovalo svou historickou podobu. Skládají se většinou z 10 staveb se zvonicí umístěných na pahorcích a které měly za úkol ochranu blízké hranice.