Relaxační wellness pobyt v lázních Sárvár

Termín:
Délka: 3 dny (Pátek - Neděle)
Doprava: Vlastní doprava
Odjezdová místa:
Typ zájezdu:
Cena od: 4 299 Kč

Nabízíme Vám pobytové balíčky ve velmi oblíbeném wellness hotelu Park Inn by Radisson Sárvár ****. Součástí balíčku je ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, bohatá polopenze. Snídaně je podávána formou švédských stolů a večeře je servírované, tříchodové menu. Dítě do 5,99 let ZDARMA. V rámci balíčku Vám nabízíme volný neomezený vstup do wellness (obsahuje wellness a fitness centrum, saunový svět je za příplatek), ručník a župan v hotelu, herna pro děti, animační program a wifi zdarma. 

Město Sárvár je oblíbené také svojí polohou, jen kousek od rakouských hranic a asi 150 km od Bratislavy. 

V naší nabídce jsou termíny takové, aby vyhovovaly všem klientům. Nabízíme 3 denní a 5 denní balíčky. Třídenní balíčky máme nastaveny od neděle úterý, a nebo od pátku do neděle. Ceny od pátku jsou zpravidla dražší, jelikož se jedná o víkendové nabídky. Pětidenní nabídky Vám nabízíme s pobytem od neděle do čtvrtka a také speciální termín na náš státní svátek a to od 26.10. do 29.10.2017. Pokud by jste měli zájem o jiné termíny, prosím, kontakujte nás a my Vám pomůžeme zařídit Váš odpočinek v lázních Sárvár. 

Poznámka: ubytování je na vyžádání a zpětné potvrzení. 

 

Čtyřhvězdičkový hotel Park inn by Radisson Sárvár resort & Spa je přímo napojený chodbou na místní Šárvárské lázně, které jsou proslulé pro své dva různé léčivé prameny. 

Hotel má 236 hotelových pokojů zahrnujících apartmá s jednou nebo dvěma ložnicemi v srdci lázeňské oblasti. Všechny pokoje mají vlastní balkón s idylickým výhledem na poklidné okolí. 

Pokoje standart, které nabízíme v základní nabídce mají průměrnou velikost 27 m2 a je maximálně pro 3 dospělé osoby. V těchto pokojích je možné být i 2 dospělé osoby a 2 děti, ale pokoj stále zůstává dvoulůžkový s přistýlkou, kdy jedno dítě spí s jedním dospělým na základním lůžku. Lůžka jsou buď ve velikosti king size a nebo jsou zde dvě oddělená lůžka. V každém pokoji je trezor, na kterém si každý klient určí svůj vlastní kód, satelitní TV s rádiem a vícejazyčnými kanály. 

Hotel je určitě vhodný nejen pro dospělé osoby, ale určitě i pro rodiny s dětmi. Je velmi dobře vybaven na vyžití pro naše malé blízké. Během prázdnin jsou zde speciální programy pro děti, co se týče stravy, tak je speciální dětské menu, nachází se zde hrací místnost pro děti se spoustou hraček.

Stravování je formou polopenze. Kuchaři Vám uvaří nejenom skvělou maďarskou kuchyni, ale i světovou kuchyni. Snídaně i večeře jsou fornou bufetu. 

Lázně Šárvár, které jsou propojeny chodbou s naším hotelem, jsou rozšířené o polokryté bazény - centrum léčení a a relaxace. Exkluzivní svět sauny "Sauna World" v tomto lázeňském rezortu má nyní rozšířenou nabídku o vnitřní a venkovní finskou saunu, bio a parní suanu, Kneippův bazén a aromatické kabinky. Mohou se dohodnout léčivé procedury i přepychové služby, které jsou již za poplatek. Jsou zde dvě léčivé vody doporučované při revmatologických potížích, gynekologických onemocněních a nebo sportovních zranění. 

Vybavení lázní: bazén s pláží, bazén s umělým vlnobitím, skokanské můstky, vnitřní a venkovní zážitkové bazény, obrovské skluzavky, dětský zážitkový bazén, brouzdaliště, krytý plavecký bazén, nová fitness místnost, bowlingová dráha, moderní venkovní dětské hřiště a sportoviště. Nové rodinné centrum v lázeňském rezortu Sárvár má k dispozici také brouzdaliště, dětský bazén, vířivka, bazén s umělým vlnobitím, lezeckou stěnu a tři skluzavky. 

Lázně jsou uzpůsobeny i pro děti: Animační programy v době prázdnin (maďarských), rodinné centrum s brouzdalištěm, dětský bazén s umělým vlnobitím, lezecká stěna, vnitřní a vnější skluzavky, trampolína, obrovské skluzavky.

Poznámka: V případě, že budete chtít i zjistit jiné termíny, určitě nás kontktujte do kanceláře a my Vám informace rádi sdělíme. 

Město Sárvár: 

Sárvár není jen místo s komplexem lázní s ubytováním v hotelu Park Inn Sárvár. Sárvár je město s tisíciletou tradicí ležící na řece Rába. Je to důležité místo celého regionu, kde můžete obdivovat zdejší zrekonstruovaný hrad a jeho park, je zde arboretum, soustava jezírek. Zejména v letním období Vás bude lákat k posezení množství kavárniček a restaurací. V okolí jsou velmi dobré podmínky na turistiku v pohoří Köszeg.

Hrady a zámky: 

koncem srpna se zde konají rockové koncerty, zámek se nachází v nedaleké obci Nitke.  V městečku Sümeg je největší hrad v Maďarsku z 13.století, který leží na vápencovém vrchu ve výšce 270 m.n.m. Na hradě se konají hradní slavnosti s rytířskými souboji a slavnostními hostinami. Jsou zde nádherné barokní budovy, kostely a biskupský palác.

Pokud jste milovníky golfu, tak náročné 18 jamkové hřiště je v nedalekém lázeňském městě Bük, kde jsou i stejnojmenné termální lázně

Za návštěvu určitě stojí největší chráněna přírodní oblast v Maďarsku - Örség. Jedná se o lesnatou a kopcovitou oblast, kde 18 vesnic si zachovalo svou historickou podobu. Skládají se většinou z 10 staveb se zvonicí umístěných na pahorcích a které měly za úkol ochranu blízké hranice.

Vybraný termín: 20 .10. - 22. 10. 17 Vybrat jiný termín
Název
Cena od
 
Dvoulůžkový pokoj
4 299 Kč/osobu
Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou
4 299 Kč/osobu
Dvoulůžkový pokoj se dvěma přistýlkami
4 299 Kč/osobu