Relaxační wellness pobyt v lázních Sárvár

Termín:
Délka:
Doprava: Vlastní doprava
Typ stravy: polopenze
Typ zájezdu: Wellness
Cena od: 1 799 Kč

Nabízíme Vám pobytové balíčky ve velmi oblíbeném wellness hotelu Park Inn by Radisson Sárvár ****. Součástí balíčku je ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, bohatá polopenze. Snídaně je podávána formou švédských stolů a večeře je servírované, tříchodové menu. Dítě do 5,99 let ZDARMA. V rámci balíčku Vám nabízíme volný neomezený vstup do wellness (obsahuje wellness a fitness centrum, saunový svět je za příplatek), ručník a župan v hotelu, herna pro děti, animační program a wifi zdarma. 

Město Sárvár je oblíbené také svojí polohou, jen kousek od rakouských hranic a asi 150 km od Bratislavy. 

V naší nabídce jsou termíny takové, aby vyhovovaly všem klientům. Nabízíme 3 denní a 5 denní balíčky. Třídenní balíčky máme nastaveny od neděle úterý, a nebo od pátku do neděle. Ceny od pátku jsou zpravidla dražší, jelikož se jedná o víkendové nabídky. Pětidenní nabídky Vám nabízíme s pobytem od neděle do čtvrtka a také speciální termín na náš státní svátek a to od 26.10. do 29.10.2017. Pokud by jste měli zájem o jiné termíny, prosím, kontakujte nás a my Vám pomůžeme zařídit Váš odpočinek v lázních Sárvár. 

Poznámka: ubytování je na vyžádání a zpětné potvrzení. 

 

Hotel Park Inn **** je s lázněmi Sárvár propojený vyhřívaným tunelem. V pokoji na sebe hodíte župan a můžete pohodlně zamířit rovnou do lázní. Areál získal v roce 2013 ocenění Nejlepší lázeňský areál v Maďarsku. Hotelový personál se díky českým turistům dokázal naučit i slovíčka v češtině a informace v hotelu najdete také v češtině.

Pokoje hotelu jsou nově zrekonstruované a stylově zařízené ve výrazných barvách, které vás nabijí pozitivní energií. Jsou prostorné, mají velkou pohodlnou postel, balkón, individuálně ovládanou klimatizaci, LCD TV a telefon.


Hotel myslí i na ty nejmenší - je tu i dětská herna, ve které najdete spoustu hraček a dozor. V lázních pak na děti čekají animační programy a obrovské množství dalších atrakcí.


Součástí hotelu je restaurace se specialitami maďarské a mezinárodní kuchyně a také lounge bar s širokou nabídkou káv a koktejlů.

Rozloha lázní 5 000 m². Vodní plocha má rozlohu těžko uvěřitelných 5 000 m². V areálu najdete nespočet venkovních i vnitřních bazénů s léčivou termální vodou o teplotě kolem 35 °C (cca 15 termálníách bazénů, plavecký bazén, dětský bazén, bazén s mořskými vlnami, vířivky, zážitkové bazény, několik skluzavek a tobogánů ve vnitřních lázních. V letním období navíc rozsáhlý areál s mnoha venkovními bazény, několik hřišť pro děti, skluzavky, tobogány, mořské vlny, lehátka a slunečníky v areálu v ceně pobytu). Neomezený vstup do lázní máte v ceně, za příplatek 5,5 €/osoba/den si můžete dokoupit také vstup do saunového světa.


Samozřejmostí jsou také masáží trysky, zážitkové bazény, bazény a atrakce pro děti a nechybí ani sauny a klasické lázeňské procedury.
Hned vedle areálu lázní se nachází Adventure park, kde si v pěkném lesním prostředí vy i děti užijete parádní adrenalinové atrakce.

Město Sárvár: 

Sárvár není jen místo s komplexem lázní s ubytováním v hotelu Park Inn Sárvár. Sárvár je město s tisíciletou tradicí ležící na řece Rába. Je to důležité místo celého regionu, kde můžete obdivovat zdejší zrekonstruovaný hrad a jeho park, je zde arboretum, soustava jezírek. Zejména v letním období Vás bude lákat k posezení množství kavárniček a restaurací. V okolí jsou velmi dobré podmínky na turistiku v pohoří Köszeg.

Hrady a zámky: 

koncem srpna se zde konají rockové koncerty, zámek se nachází v nedaleké obci Nitke.  V městečku Sümeg je největší hrad v Maďarsku z 13.století, který leží na vápencovém vrchu ve výšce 270 m.n.m. Na hradě se konají hradní slavnosti s rytířskými souboji a slavnostními hostinami. Jsou zde nádherné barokní budovy, kostely a biskupský palác.

Pokud jste milovníky golfu, tak náročné 18 jamkové hřiště je v nedalekém lázeňském městě Bük, kde jsou i stejnojmenné termální lázně

Za návštěvu určitě stojí největší chráněna přírodní oblast v Maďarsku - Örség. Jedná se o lesnatou a kopcovitou oblast, kde 18 vesnic si zachovalo svou historickou podobu. Skládají se většinou z 10 staveb se zvonicí umístěných na pahorcích a které měly za úkol ochranu blízké hranice.