Hotel Portobello spojený s Aquasziget lázněmi!!!!

Termín:
Délka: 4 dny (Čtvrtek - Neděle)
Doprava: Vlastní doprava
Odjezdová místa:
Typ zájezdu:
Cena od: 4 399 Kč

Rádi bychom Vám nabídli balíček ve formě ubytování s  polopenzí, neomezených vstupem do lázní s velkým množstvím vodních atrakcí, relaxačními bazény, jacuzzi bazény, také vyžitím pro děti.

Běžte se relaxovat do krásné maďarské Ostřihomi a lázní Aquasziget, které jsou s hotelem Portobello **** propojeny chodbou. 

Užívejte si skvělé relaxace za skvělou cenu v třídenních nebo čtyřdenních balíčcích. Pokud máte zájem o jiné termíny, neváhejte nás kontkatovat, rádi Vám pomůžeme.

Poznámka: ubytování je na vyžádání a zpětné potvrzení.

ubytování, polopenzi, župan a ručník, vstup do lázní od 8:00 - 20:00, bazén, relaxační bazén, jacuzzi, skluzavky, wellness, parkoviště, internet v celém hotelu, wellcome drink.
pobytová taxa, cestovní pojištění.

Hotel  Portobello Wellness & Yacht Club**** byl otevřen v roce 2016 a stal se novým "přístavištěm" pro ty, kteří milují relax, užívají si kvalitní služby. 

Velmi pohodlné ubytování, které nabízí tento hotel ve dvoulůžkových pokojích, v ceně balíčku máme také vstup do wellness centra Aquasziget, které je propjeno s hotelem pouze chodbou. Nabízí Vám také unikátní a skvělou kuchyni.

Jak již bylo napsáno, hotel je chodbou propojen s zážitkovým komplexem Aquasziget, který má spoustu vnějších i vnitřních bazénů, tobogán, plavecké bazény, whirpool, saunový svět a atrakce pro všechny věkové skupiny.

Hotel se nachází ve městě Esztergom, na tichém a klidném místě na pobřeží ostrůvků Malého Dunaje. Hotel nabízí 95 hotelových pokojů a služby jako parkování zdarma (garážové stání vedle hotelu), 24 hodinová recepce, bezbariérový přístup, výtah, rezervace stolů, čištění bot a nebo služba buzení. také je zde malý obchůdek se suvenýry, fax, kopírka, krytá terasa, internet, wifi a animační programy. 

Vybraný termín: 19 .10. - 22. 10. 17 Vybrat jiný termín
Název
Cena od
 
Dvoulůžkový pokoj
4 399 Kč/osobu