Užijte si lázeňské balíčky v jednom z nejléčivějších pramenů Evropy

Termín:
Délka: 4 dny (Čtvrtek - Neděle)
Doprava: Vlastní doprava
Odjezdová místa:
Typ zájezdu:
Cena od: 5 799 Kč

Nabízíme Vám balíčky vytvořené přímo na míru milovníkům wellness a odpočinkových dovolených. V našich balíčcích můžete jet do světoznámých lázní Mosonmagyaróvár, které jsou proslulé svojí léčivou vodou a obrovským lázeňským areálem, který můžete ve městě navštívit.

Nabízíme ubytování na 4 dny se stravováním formou polopenze.Nabízíme Vám dvě různé možnosti Vašeho pobytu, od 19. listopadu do 23. března 2018 Vám nabízíme skvělou cenu, kde není není zarhnut vstup do soukromé wellness místnosti v hotelu. Můžete jít Však do několik metrů vzdálených městských lázní, které jsou za cenu celodenního vstupu cca 10,5 EUR/osoba/den. 

Užijte si rozmazlování v menším hotelu s rodinnou atmosférou a nechte se hýčkat v krásných lázních Mosonmagyaróvár!

Tříhvězdičkový hotel Thermal Hotel Superior *** je jen 50 metrů od světově známých lázní. Má 44 pokojů s vlastním sociálním zařízením a svojí velikostí je příjemným tradičním hotelem s rodinnou atmosférou. Je jen chvíli chůze od centra města. 

Vybavení hotelu: vlastní lékařská ordinace lékařská část. Můžete si zažít rozmazlování formou masáží, wellnessem, jako jsou finská sauna, perličková koupel, kosmetika, pedikúra, manikúra a kadeřnictví. Restaurace Thermál nabízí gastronomické zážitky vyzdvihující tradiční maďarské chutě. 

Thermal Hotel Superior *** leží přímo v srdci oblasti Szigetközu a patří mezi 16 historických měst Maďarska. V historickém centru najdeme památky středověkého hradu a opevnění. Oblast je velmi oblíbená teké cyklisty pro velký počet cyklistických stezek. Ale hlavní atrakcí nebo nazvěme to středobodem tohoto města jsou lázně Mosonmagyarovar, jejichž voda je zařazena mezi pět nejléčivějších pramenů Evropy. 

Vybraný termín: 19 .10. - 22. 10. 17 Vybrat jiný termín
Název
Cena od
 
Dvoulůžkový pokoj
5 799 Kč/osobu
Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou
5 799 Kč/osobu