Užijte si lázeňské balíčky v jednom z nejléčivějších pramenů Evropy

Termín:
Délka:
Doprava: Vlastní doprava
Typ stravy: polopenze
Typ zájezdu: Wellness
Původní cena: 5 799 Kč
Cena od: 3 653 Kč

Nabízíme Vám balíčky vytvořené přímo na míru milovníkům wellness a odpočinkových dovolených. V našich balíčcích můžete jet do světoznámých lázní Mosonmagyaróvár, které jsou proslulé svojí léčivou vodou a obrovským lázeňským areálem, který můžete ve městě navštívit.

Nabízíme ubytování na 4 dny se stravováním formou polopenze.Nabízíme Vám dvě různé možnosti Vašeho pobytu, od 19. listopadu do 23. března 2018 Vám nabízíme skvělou cenu, kde není není zarhnut vstup do soukromé wellness místnosti v hotelu. Můžete jít Však do několik metrů vzdálených městských lázní, které jsou za cenu celodenního vstupu cca 10,5 EUR/osoba/den. 

Užijte si rozmazlování v menším hotelu s rodinnou atmosférou a nechte se hýčkat v krásných lázních Mosonmagyaróvár!

Thermal Hotel Superior *** patří k jednomu z nejvyhledávanějších ubytování ve městě a není se čemu divit. Město Mosonmagyaróvár (Praha 370 km Brno  170 km), které vzniklo spojením tří vesniček, je celosvětově známé pro své lázně a Thermal Hotel Superior *** leží přímo v areálu lázní.

Bydlet budete v útulně zařízených pokojích s renovovaným sociálním zařízením (sprcha, WC). Součástí pokoje je také fén, minibar, klimatizace, LCD TV a WiFi připojení. Za příplatek si můžete objednat pokoj s balkonem.

Součástí hotelu je restaurace, ve které si užijete maďarské dobroty. Nezapomeňte si každé ráno vyzvednout na recepci lístečky na polopenzi a také si vybrat večeři z menu, které je přeloženo také do češtiny.

Doporučujeme vám ochutnat výtečná maďarská vína. Pro děti je připraveno speciální dětské menu, které jim jistě zachutná.
Pro hosty je v hotelu také moderní wellness centrum, ve kterém si můžete dopřát řádný odpočinek. Užijte si privátní vířivku, finskou saunu a relaxační lehátka. K dispozici je také solná jeskyně, ve které načerpáte novou energii a masážní křeslo.
Nově nabízí hotelové wellness centrum také pobyt na speciálním Jade masážním lehátku, které obsahuje polodrahokamy, které by měli blahodárně působit na vaše zdraví a příjemně vás uvolnit.

Lázně Mosonmagyaróvár leží 50 m od hotelu (cca minuta chůze). Lázně jsou otevřeny po celý rok a ceny se pohybují okolo 12 €/dospělá osoba/den/ ale vy máte vstup v ceně. Léčebné lázně a plovárna se nacházejí uprostřed zeleně v blízkosti centra města a jsou oblíbeným relaxačním místem lidí všech věkových kategorií. Na výběr máte :
Nechte na sebe působit účinky léčivé vody ve venkovním léčebném (35 - 37 °C) či sedacím (30 - 33 °C) bazénu.

  • Velcí i malí si jistě oblíbí venkovní termální bazén (30 - 32 °C), kde jsou k dispozici také různé atrakce jako například vodní hřib.
  • Termální bazén (36 - 38 °C), který je zároveň vnitřní i venkovní a součástí je také vířivka, si zamilujete.
  • Vhod přijde také plavecký termální bazén (30 - 32 °C), kde si zároveň můžete i posedět. Zaplavejte si také v krytém bazénu s délkou 33,3 metrů a teplotou 28 - 29 °C nebo v plaveckém venkovním bazénu o délce 25 metrů (26 - 28 °C).


Termální prameny v Mosonmagyaróváru se řadí mezi 5 nejléčivějších vod Evropy (termální pramen tvoří alkalická, hydrogen-uhličitanová voda tryskající z hloubky až 2 km a její teplota dosahuje 74 °C). Voda léčí choroby kloubů a páteře, záněty kloubů, záněty průdušek, onemocnění dutin a další nemoci.

Györ
Maďarské město Györ se nachází jen kousek od slovenských hranic a jeho návštěvu doporučujeme v každém ročním období. Úzké uličky mezi historickými budovami, pobřeží Ráby a jednoho z ramen Dunaje, oblíbené termální lázně, restaurace s maďarskými specialitami, rozmanité kulturní akce, to vše na vás v Györu čeká.

Lázně Rába Quelle
Termální a zážitkové lázně Rába Quelle patří k těm nejoblíbenějším v celém Maďarsku. Z hloubky 2 000 m zde tryská léčivá voda o teplotě 37 - 63 °C. Ta je vhodná pro všechny, kteří trpí nemocemi kostí a kloubů, případně mají problémy se svaly. Příznivě ovlivňuje potíže s trávením a účinná je i v případě snížené funkce štítné žlázy. V lázních najdete 3 termální a 5 zážitkových bazénů, nechybí zde ani tobogány a saunový svět. Součástí saunového světa je finská sauna, venkovní bazének, parní kabina, perličková lázeň, frigidárium a 2 infrakabiny, vyhřívaná kamenná lavice, aromaterapeutická sauna, solná kabina, masážní křeslo a jacuzzi vířivka. Lázně jsou otevřeny celoročně od neděle do čtvrtka (9:00 - 20:00 hodin), v pátek, sobotu a o státních svátcích (9:00 - 21:00 hodin). Kdybyste chtěli navštívit lázně i v další dny svého pobytu, celodenní vstup vás vyjde na 3 150 HUF (cca 260 Kč)/dospělá osoba a 2 100 HUF (cca 170 Kč)/dítě 3 - 14 let.

Xantus János ZOO
Györ je nejen městem architektury a termálních lázní. Pokud cestujete s dětmi, určitě při návštěve Györu nevynechejte místní Xantus János ZOO plnou domácích i exotických zvířat. Jde o malou zoologickou zahradu ideální pro klidné rodinné odpoledne, uvidíte dravce, býložravce, primáty, ptactvo i plazy.