MJUS World resort & Thermal Park****

Mjus Resort **** se nachází v maďarském městečku Körmend (Prahy 490km, Brno cca 320km), blízko hranic s Rakouskem, národního parku Őrségi i Balatonu. Má tak naprosto unikátní polohu pro bezpočet výletů po Maďarsku. Ať už se vydáte na vlastní pěst nebo se zapojíte do těch, které organizuje hotel samotný.

V hotelové restauraci, jak už název napovídá, se těšte především na různorodá italská jídla. Kromě toho si ale hosté mohou vybrat i z oblíbených mezinárodních pokrmů i tradičních maďarských specialit. Na snídani si dopřejte dle libosti cokoli z široké nabídky sladkého a slaného, marmelád, zavařenin, čerstvého ovoce, kávy i džusů.

V hotelu se dále nachází snack bary, wellness bar, zakoupit si zde můžete pizzu nebo nějaké to sladké pokušení.

Pokoje jsou vybavené vždy sociálním zařízením, klimatizací, LCD SAT TV, sejfem, fénem, minibarem

Ve wellness zde velký venkovní bazén o rozloze 960m2 s normální vodou. Dále 5 vnitřních bazénů - z toho jeden proplouvací - venkovní, 277m2, jeskynní (386m2), dětský bazén 84m2, bazén se skluzavkou 36m2, relaxační 8m2. K dispozici také 2x jacuzzi, 2x finská sauna, turecké lázně, římské lázně, bio sauna, speciální sprcha, Kneippův chodník, fitness, 2x skluzavka.
 

Dětské ceny:

SEZÓNA v termínu od 5.1.2018 do 20.12. 2018: dítě 0 - 5,99let - zdarma, dítě 6 - 11,99let - 590Kč/noc, dítě 12let a starší - 1190Kč/noc.
V případě obsazení 2 dospělých osob a 2 dětí - příplatek za pokoj GRANDE: 290 Kč / noc.

Hotel se nachází ve městě Körmönd. Je zde spousta vyžití, které si klienti a návštěvníci mohou užít. 

byl založen v roce 2008 celkem 20 členy a toto číslo neustále roste. Mezi jejich aktivity patří pravidelné čištění řeky Rába, kanoistika na konci každého měsíce a účast na každoroční plavbě lodí Körmönd. 

Mjus World nabízí vstupenky se speciální slevou pro hosta, kteří se chtějí zúčastnit výletů na kánoích po řece Rába a sdílet tak nezapomenutelný zážitek,

Bio farma Kerka

Národní park Kercaszomor je "nejdražší vesnice v Maďarsku", o rozloze 10 ha. Farma se nachází přímo u lesa Kercastream. Andaluské jízdárny nabízejí hostům příležitost jezdit v národním parku a podílet se na farmářském životě a péči o zvířata

Kočáry v Körmönd

zažijte autentický Körmönd na koních a v kočáře. Možnost objednat si povoz a prohlédnout si památky hradu Bathyany během hodinové jízdy. Služba je dostupná každý pátek a sobotu. 

 

Barbora M.:

Byli jsme velice spokojeni. Ubytování hezké, jídlo výborné, wellness skvělý.

12. prosinec 2017

Olga K.:

Pobyt byl perfektní. bohužel nám nevyšlo počasí, abychom mohli využít koupání v krásném venkovním bazénu, který byl opravdu studený. Jinak strava a služby na jedničku.

8. říjen 2017

Martina K.:

S hotelem jsme byli velmi spokojeni. Mohu jej doporučit především pro rodiny s malými dětmi, pro které je tu krásné zázemí. Kuchyně výborná a ubytování také hezké.

16. říjen 2017

Načítám varianty