Láznění v hotelu MJUS World resort & Thermal Park****

Termín:
Délka:
Doprava: Vlastní doprava
Typ stravy: polopenze
Typ zájezdu: Wellness
Cena od: 1 499 Kč

Zimní wellness balíčky v Hotelu Mjus World resort & Thermal  Park jsou splněným přáním všech milovníků wellness procedur a odpočinku. Tento čtyřhvězdičkový hotel nabízí 1800 m2 vodní plochy, na které jsou vnější a vnitřní termální bazény, sauny - finská sauna, sauna Jacuzzi, Spa relaxační centrum, vodní skluzavky. V saunovém světě si užijete saunové seance, jako jsou solní seance, 4 roční období, zimní vánek, vitamínové seance, pivní a nebo kouzlo lásky!

Užívejte neomezeně fitness centrum a užijte si animační programy pro děti a také pro dospělé. Jsou zde také herny pro děti, a za poplatek si můžete zahrát stolní fotbal, basketbal a mnoho dalších.

Jeďte se zrelaxovat na 3 nebo 4 dny do lázeňského hotelu, kde se krásně uvolníte a připravíte na návrat do všedních dnů.

 

Poznámka: ubytování je na vyžádání a zpětné potvrzení. 

ubytování, polopenzi v restauraci Lo Spaghetto, welcome drink, wellness (vnitřní a vnější termální bazény), SPA kupón v hodnotě 5 EUR (platí pro služby, které jsou delší jak 40 minut), užití wellness a spa centra, turecké lázně, římské lázně, Bio sprcha, Panaorama Jacuzzi, Spa Relax centrum, vodní skluzavky, saunové seance (solné, 4 sezóny, zimní vánek, vitaminové pivo, kouzlo lásky), fitness centrum, župan, pantofle a ručníky na pokoji, animační programy pro děti a pro dospělé, Wifi internet v lobby a na pokoji, trezor na pokoji, parkování
cestovní pojištění, pobytová taxa, masáže, wellness a kosmetické ošetření, solarium, bowling, stolní tenis, stolní fotbal, biliár, půjčování kol, tenis, fotbal, basketbal.

Mjus Resort **** se nachází v maďarském městečku Körmend (Prahy 490km, Brno cca 320km), blízko hranic s Rakouskem, národního parku Őrségi i Balatonu. Má tak naprosto unikátní polohu pro bezpočet výletů po Maďarsku. Ať už se vydáte na vlastní pěst nebo se zapojíte do těch, které organizuje hotel samotný.

V hotelové restauraci, jak už název napovídá, se těšte především na různorodá italská jídla. Kromě toho si ale hosté mohou vybrat i z oblíbených mezinárodních pokrmů i tradičních maďarských specialit. Na snídani si dopřejte dle libosti cokoli z široké nabídky sladkého a slaného, marmelád, zavařenin, čerstvého ovoce, kávy i džusů.

V hotelu se dále nachází snack bary, wellness bar, zakoupit si zde můžete pizzu nebo nějaké to sladké pokušení.

Pokoje jsou vybavené vždy sociálním zařízením, klimatizací, LCD SAT TV, sejfem, fénem, minibarem

Ve wellness zde velký venkovní bazén o rozloze 960m2 s normální vodou. Dále 5 vnitřních bazénů - z toho jeden proplouvací - venkovní, 277m2, jeskynní (386m2), dětský bazén 84m2, bazén se skluzavkou 36m2, relaxační 8m2. K dispozici také 2x jacuzzi, 2x finská sauna, turecké lázně, římské lázně, bio sauna, speciální sprcha, Kneippův chodník, fitness, 2x skluzavka.
 

Hotel se nachází ve městě Körmönd. Je zde spousta vyžití, které si klienti a návštěvníci mohou užít. 

byl založen v roce 2008 celkem 20 členy a toto číslo neustále roste. Mezi jejich aktivity patří pravidelné čištění řeky Rába, kanoistika na konci každého měsíce a účast na každoroční plavbě lodí Körmönd. 

Mjus World nabízí vstupenky se speciální slevou pro hosta, kteří se chtějí zúčastnit výletů na kánoích po řece Rába a sdílet tak nezapomenutelný zážite,

Bio farma Kerka

Národní park Kercaszomor je "nejdražší vesnice v Maďarsku", o rozloze 10 ha. Farma se nachází přímo u lesa Kercastream. Andaluské jízdárny nabízejí hostům příležitost jezdit v národním parku a podílet se na farmářském životě a péči o zvířata

Kočáry v Körmönd

zažijte autentický Körmönd na koních a v kočáře. Možnost objednat si povoz a prohlédnout si památky hradu Bathyany během hodinové jízdy. Služba je dostupná každý pátek a sobotu.