Láznění v hotelu MJUS World resort & Thermal Park****

Termín:
Délka: 3 dny (Neděle - Úterý)
Doprava: Vlastní doprava
Odjezdová místa:
Typ zájezdu:
Cena od: 2 899 Kč

Zimní wellness balíčky v Hotelu Mjus World resort & Thermal  Park jsou splněným přáním všech milovníků wellness procedur a odpočinku. Tento čtyřhvězdičkový hotel nabízí 1800 m2 vodní plochy, na které jsou vnější a vnitřní termální bazény, sauny - finská sauna, sauna Jacuzzi, Spa relaxační centrum, vodní skluzavky. V saunovém světě si užijete saunové seance, jako jsou solní seance, 4 roční období, zimní vánek, vitamínové seance, pivní a nebo kouzlo lásky!

Užívejte neomezeně fitness centrum a užijte si animační programy pro děti a také pro dospělé. Jsou zde také herny pro děti, a za poplatek si můžete zahrát stolní fotbal, basketbal a mnoho dalších.

Jeďte se zrelaxovat na 3 nebo 4 dny do lázeňského hotelu, kde se krásně uvolníte a připravíte na návrat do všedních dnů.

 

Poznámka: ubytování je na vyžádání a zpětné potvrzení. 

ubytování, polopenzi v restauraci Lo Spaghetto, welcome drink, wellness (vnitřní a vnější termální bazény), SPA kupón v hodnotě 5 EUR (platí pro služby, které jsou delší jak 40 minut), užití wellness a spa centra, turecké lázně, římské lázně, Bio sprcha, Panaorama Jacuzzi, Spa Relax centrum, vodní skluzavky, saunové seance (solné, 4 sezóny, zimní vánek, vitaminové pivo, kouzlo lásky), fitness centrum, župan, pantofle a ručníky na pokoji, animační programy pro děti a pro dospělé, Wifi internet v lobby a na pokoji, trezor na pokoji, parkování
cestovní pojištění, pobytová taxa, masáže, wellness a kosmetické ošetření, solarium, bowling, stolní tenis, stolní fotbal, biliár, půjčování kol, tenis, fotbal, basketbal.

MJUS World Resort & Thermal Park ****

Špičková klasika, italksá pohostinnost obohacená o takové přísady jako praktičnost, funkčnost, pohodlí, eleganci, kvalita a zaměření na služby pro naše hosty.

Nachází se nedaleko města Körmönd, krásné maďarské město na hranici s Rakouskem, pár kilometrů od jezera Balaton.

Moderní a sofistikovaný styl se odráží v zaměřčení místností na design s moderním výkladem elegance. Bar, restaurace, prostory pro schůzky a akce, recepce, plně vybavené lázně, a krásné bazény s termální vodou a vodními skluzavkami zaručují jedinečný a bezkonkurenční zážitek. 

Jídlo: pestrá nabídka italských i mezinárodních jídel, stejně jako maďarské speciality. Hotelová snídaně: mezinárodní menu, řada sladkých a slaných variant, organické džemy, studeneé maso a sýry, čerstvé sezónní ovoce, expresní káva, vybravené ovocné šťávy. Polopenze v našem balíčku je nabízena v restauraci La Spagetto: restaurace a pizzerie, tradice, inovace a chuť, bufetové menu s mezinárodní kuchyní a nebo a´la carte menu, regionální menu, středomořská kuchyně, tematické večery a degustační menu. V hotelu je také Meditteraneo a wellness bar, kde dostanete zdravou kuchyni, vegetariánská i veganská kuchyně, džusy, saláty sendviče. La Piazzetta Snack Bar: sedviče, saláty, rychlejší občerstvení.

Součástí MJUS World resort & Thermal Park jsou aqua a wellness atrakce, které Vás budou rozmazlovat. Jsou zde vnitřní a venkovní bazény, bazénová jeskyně, high tech tobogány, dětský bazén, umělé jezero pro děti i dospělé. Jsou zde pořádány programy denní a nebo i s nočním vyžitím (lehká ranní gymnastika, vodní aerobic, kuželky, šachyn, kulečníkový stůl, ping pong).

Wellness centrum je směsicí celosvětových chutí:

severní chlad Finské sauny s léčbou KNEIPP, atmosféra Tureckých lázní a středozemních saun. Asijská moudrost s vůní koření v aromaterapeutických kabinkách, západní fitnesscentrum, salón krásy a solárium. 

Poznámka: Hotel je na vyžádání a zpětné potvrzení. 

Hotel se nachází ve městě Körmönd. Je zde spousta vyžití, které si klienti a návštěvníci mohou užít. 

byl založen v roce 2008 celkem 20 členy a toto číslo neustále roste. Mezi jejich aktivity patří pravidelné čištění řeky Rába, kanoistika na konci každého měsíce a účast na každoroční plavbě lodí Körmönd. 

Mjus World nabízí vstupenky se speciální slevou pro hosta, kteří se chtějí zúčastnit výletů na kánoích po řece Rába a sdílet tak nezapomenutelný zážite,

Bio farma Kerka

Národní park Kercaszomor je "nejdražší vesnice v Maďarsku", o rozloze 10 ha. Farma se nachází přímo u lesa Kercastream. Andaluské jízdárny nabízejí hostům příležitost jezdit v národním parku a podílet se na farmářském životě a péči o zvířata

Kočáry v Körmönd

zažijte autentický Körmönd na koních a v kočáře. Možnost objednat si povoz a prohlédnout si památky hradu Bathyany během hodinové jízdy. Služba je dostupná každý pátek a sobotu. 

 

Vybraný termín: 15 .10. - 17. 10. 17 Vybrat jiný termín
Název
Cena od
 
Dvoulůžkový pokoj
2 899 Kč/osobu