Hotel Piroska Buk****

Termín:
Délka: 4 dny (Čtvrtek - Neděle)
Doprava: Vlastní doprava
Typ stravy: polopenze
Typ zájezdu: Wellness
Cena od: 3 990 Kč

Čtyřhvězdičkový hotel Piroska se nachází v srdci města Bük (Praha: 432 km Brno: 245 km) , čímž se hostům otevírá možnost zapojit se do místního kulturního života, ale zároveň se i pohodlně dostat do léčebných a zážitkových lázní Bük.

Ubytování pro 1 osobu v hotelu Piroska **** v dvoulůžkovém nekuřáckém pokoji, polopenze po celou dobu pobytu, bohatá snídaně od 7:00 do 10:00, večeře formou švédských stolů od 18:00 do 21:00, neomezený vstup do wellness, sezónní venkovní bazén, lázeňský bazén, dětský bazén s rodinným relaxačním areálem, saunový svět s finskou, bio a infra saunou, turecká parní lázeň s aromaterapií, tepidárium s barevnou terapií, sleva 10 € na wellness služby, odvoz do lázní Bük a zpět, parkování a WiFi zdarma, dítě do 5 let zdarma
Místní poplatek 1,4 €/osoba od 18 let/noc, cestovní pojištění

Čtyřhvězdičkový hotel Piroska se nachází v srdci města Bük (Praha: 432 km Brno: 245 km) , čímž se hostům otevírá možnost zapojit se do místního kulturního života, ale zároveň se i pohodlně dostat do léčebných a zážitkových lázní Bük.

Můžete si udělat klidnou procházku, kterou se do lázní dostanete asi za 20 minut, nebo využít možnost bezplatného odvozu hotelovým autobusem, který zajišťuje přístup během celého dne.

Všechny dvoulůžkové pokoje jsou vybavené sociálním zařízením, trezorem, ledničkou, TV, fénem a připojením k internetu. Hotel Piroska **** získal na portále Booking.com velmi dobré hodnocení 8,1 z 10.

O vaši spokojenost v hotelové restauraci se postará milá obsluha, která vám nabídne jak výborná jídla, tak dobrou aromatickou kávu. Pochutnat si budete moci na typických maďarských i mezinárodních specialitách i na gastronomických unikátech, které dodávají místní výrobci a pěstitelé. Restaurace je otevřena každý den od 11:00 do 22:00 hodin. Rádi vám zde také připraví jídla dle speciálních diet a požadavků - bezlepková, bezlaktózová a další.
V hotelu najdete také dva bary, kde si můžete vychutnat třeba dobrý drink. Jeden se nachází v Lobby a očekává své návštěvníky každý den v době od 10:00 do 24:00 hodin. Další najdete přímo ve Wellness a můžete si zde dopřát občerstvující nápoje, nanuky i alkoholické nápoje.

Odpočiňte si v zážitkových lázních, kde najdete bazén s různými tryskami, které promasírují vaše unavená záda. Hotelové wellness vystavěné podle zásad Feng Shui nabízí: vnitřní termální bazén (32 - 34°C), venkovní plavecký bazén, dětský bazén s atrakcemi, saunový svět, tepidarium, velké množství masáží a jiných procedur k dokoupení. V hotelu jsou k dispozici lékaři, kteří Vám rádi pomohou s výběrem. Účast na sportovních a animačních programech je pro hosty hotelu zdarma. Pobyt je navíc vhodný i pro rodiny s dětmi - najdete zde totiž dětský bazének s rodinným relaxačním prostorem s hračkami, dětskou postýlkou a místností pro přebalování.

Lázně Buk patří k celosvětově známým lázním a jsou druhé největší v Maďarsku. Těšte se zde na nespočet plaveckých a zážitkových bazénů, nechybí ani saunový svět. Příjemnou regeneraci vašeho těla zajišťuje léčivá termální voda o teplotě kolem 40 °C.

V hotelu myslí na pohodlí svých hostů, a proto můžete využít zdarma pravidelného odvozu z a do lázní. Celodenní vstupné je 2 600 HUF (cca 240 Kč), dětská celodenní vstupenka vyjde na 1 400 HUF (cca 120 Kč).
 

Vybraný termín: 22 .2. - 25. 2. 18 (4 dny) Vybrat jiný termín
Název
Cena od
 
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji s možností 2 přistýlek
3 990 Kč/osobu