Relaxace v termálních lázních Bükfürdő v hotelu Répce Gold + dítě zdarma

Termín:
Délka:
Doprava: Vlastní doprava
Typ stravy: polopenze
Typ zájezdu: Wellness
Cena od: 5 499 Kč
3x ubytování v hotelu****, stravování formou bohaté bufetové polopenze, neomezené využití hotelového wellness, vstup na 3 dny do termálních lázní Bük (I.zóna), animační a sportovní programy hotelu, využití fitness, parkování, WiFi na recepci i v pokoji
pobytovou taxu (nad 18let) - 1,70 € / os. / noc,deposit na vstup do termálních lázní, příplatek za rodinný pokoj

V rámci zájezdového balíčku je neomezený vstup do hotelového wellness komplexu (tzv. Zóny I lázní Bük). Ten zahrnuje krytý celoroční plavecký bazén, tureckou a parní lázeň, vířivku (jacuzzi), finské sauny i páru. Za poplatek je možné si v lázních dokoupit masáže (nejsou v ceně zájezdu). Své tělo můžete protáhnout ve fitness centru hotelu, vstup je zdarma.

Samozřejmostí jsou vstupy na všechny pořádané sportovní aktivity v hotelu a chutná polopenze (snídaně formou bufetového stolu) v místní restauraci.

Hunguest Hotel Répce GOLD **** stojí v lázeňském městě Bük (Praha 432 km Brno 245 km),  na úpatí rakouských Alp a nabízí svým hostům nadstandardní ubytování a služby. Toužíte po pohodlí a relaxaci? Vydejte se právě sem.

Jeden z nejoblíbenějších maďarských hotelů. Hotel je propojen vyhřívaným koridorem s budovou termálních lázní. Lázně Bük patří k nejlepším a nejnavštěvovanějším lázním Evropy.

Čeká vás ubytování v nekuřáckých pokojích se sprchou nebo vanou, většina pokojů má také balkón. Po celou dobu pobytu si vychutnáte snídaně a večeře formou bufetu. V hotelové restauraci se zaměřují na maďarskou i mezinárodní kuchyni, vybere si tedy opravdu každý.

Velkou předností hotelu je chodba, která jej přímo propojuje s termálními lázněmi Bük. Můžete se proto už na pokoji obléct do županu a vyrazit si užívat léčivou vodu a osvěžující procedury. V ceně balíčku máte vstup do první ze tří zón lázní.

Areál lázní nabízí:

  • celkem 33 bazénů o ploše přes 5 200 m²,
  • léčivou termální vodu o teplotě 32 - 38 °C,
  • dětský bazén, brouzdaliště a bazén s atrakcemi,
  • Saunový svět s parní lázní, infra, finskou, aromatickou i venkovní saunou,
  • léčivé procedury jako hydroterapie, elektroterapie, kyslíková terapie apod.

Městečko Bük s lázeňskou čtvrtí Bükfürdő leží na severozápadě Maďarska v těsné blízkosti hranic s Rakouskem. Za návštěvu stojí okolí zámku Szapáry a římsko-katolického kostela sv. Klimenta ze 13. století. Světská památkově chráněná budova zámku stojí na místě bývalého opevněného dvora rodu Büky, kterou v roce 1696 přestavěli na barokní rezidenci. Interiéry nejsou přístupné pro  veřejnost.

Kromě procházek v samotném lázeňském městečku se vydejte na obhlídku tří okolních městeček - Šoproň, Koszeg a Sombathely.

Město Šoproň

Tady můžete navštívit řadu muzeí, prohlédnout si pozoruhodné interiéry historických domů, kostelů a klášterů.

Město Koszeg

Symbolem a dominantou města je jeho hrad, který hrál významnou roli při středověkých bojích s Osmany. Ve městě se nachází i jedno z nejmalebnějších náměstí v Maďarsku. Pokud rádi mlsáte, určitě se podívejte na expozici do Muzea marcipánu.

Město Sombathely 

V minulosti tudy procházela Jantarová stezka. Ale v dnešní architektuře města očekávejte spíše barokní památky - trojlodní katedrála Templom tér a františkánský kostel. Nedaleko města se dochovaly i zbytky antických památek. Za návštěvu stojí Kámonské arboretum, které je největší v celém Maďarsku. Nabízí asi 3000 druhů listnatých i jehličnatých stromů. Kvetou tady dokonce rododendrony.

Za sportem i hudbou

V okolí Büku si přijdete i na sportovní a kulturní vyžití. Ve městě je zbudované golfové hřiště s 18 jamkami. Časté jsou tady i hudební večery pod širým nebem s bohatým programem a množstvím vystupujících skupin a interpretů.