Relaxace v termálních lázních Bükfürdő v hotelu Répce Gold

Termín:
Délka: 4 dny (Čtvrtek - Neděle)
Doprava: Vlastní doprava
Odjezdová místa:
Typ zájezdu:
Cena od: 5 499 Kč
3x ubytování v hotelu****, stravování formou bohaté bufetové polopenze, neomezené využití hotelového wellness, vstup na 3 dny do termálních lázní Bük (I.zóna), animační a sportovní programy hotelu, využití fitness, parkování, WiFi na recepci i v pokoji
pobytovou taxu (nad 18let) - 1,70 € / os. / noc,deposit na vstup do termálních lázní, příplatek za rodinný pokoj

V rámci zájezdového balíčku je neomezený vstup do hotelového wellness komplexu (tzv. Zóny I lázní Bük). Ten zahrnuje krytý celoroční plavecký bazén, tureckou a parní lázeň, vířivku (jacuzzi), finské sauny i páru. Za poplatek je možné si v lázních dokoupit masáže (nejsou v ceně zájezdu). Své tělo můžete protáhnout ve fitness centru hotelu, vstup je zdarma.

Samozřejmostí jsou vstupy na všechny pořádané sportovní aktivity v hotelu a chutná polopenze (snídaně formou bufetového stolu) v místní restauraci.

Hotel leží v lázeňské oblasti Bükfürdő. Ta se nachází v severní části oblasti země, 47 km od Šoproně a 220 km daleko od Budapešti. Toto místo je známé pro své termální vody v celé Evropě, jejíž profylaktické a léčebné složky napomáhají problémům s revmatickými a motorickými onemocněními.

Hotel je provozován společně s jeho tříhvězdičkovou sestřičkou Hotel Répce společností Hunguest. Hosté mají k dispozici nádherný park s dětským hřištěm, grilovací zahradou a sluneční terasou mezi oběma sesterskými hotely. Je proto vhodný pro seniory, páry, ale i rodiny s dětmi, neboť v areálu se nachází dětská herna i hřiště.

Hunguest Hotel je vynikající také pro školení, díky zázemí v podobě konferenčního sálu, technického vybavení, svou pohostinností a programem pro volný čas. K dispozici je 188 pokojů, které jsou umístěné ve čtyřech podlažích hotelu. Hosté si mohou vybrat mezi dvoulůžkovými pokoji, běžnými apartmány, rodinnými pokoji a VIP apartmány s vířivkou. Všechny pokoje jsou klimatizované a mají ledničku. Většina pokojů zahrnuje i balkón. Z dekorací a výmalby máte pocit, jako byste se ocitnuli na břehu Středozemního moře.

V sousedství hotelu se nachází lázeňský komplex, který je s hotelem propojený vytápěnou chodbou. Přejdete tak do komplexu klidně i v županech. V lázních se nacházejí nejen léčivé bazény, plavecké bazény a bazény pro děti, ale v rekreační části je vodní park a Institut fyzioterapie. Institut poskytuje komplexní služby pro hotelové hosty.

Hotelová restaurace vaří z menu nabídky šéfkuchaře a servíruje vynikající bufetový stůl. Najdete zde nejen jemné maďarské pokrmy, ale i vegetariánskou kuchyni. Na vaše přání připraví i pokrmy z masa, vajec nebo vyhlášené palačinky.

V komplexu se rovněž nalézá lobby bar se širokým sortimentem nápojů, romantickým salonkem, kosmetickým salonem, wellness centrem (bazén, bublinková koupel, finská sauna, infrasauna, pára). K dispozici je i gril s ohněm, basketbalový park, hřiště na petang. V okolí si můžete zahrát golf, tenis nebo jít lovit ryby. Je možné si zapůjčit kola na recepci a využít příznivého terénu v okolí. Hoteloví animátoři hostům pomohou uspořádat nabízené programy a všechny zmíněné aktivity.

Poznámka: Hotel je na vyžádání a zpětné potvrzení.

Městečko Bük s lázeňskou čtvrtí Bükfürdő leží na severozápadě Maďarska v těsné blízkosti hranic s Rakouskem. Za návštěvu stojí okolí zámku Szapáry a římsko-katolického kostela sv. Klimenta ze 13. století. Světská památkově chráněná budova zámku stojí na místě bývalého opevněného dvora rodu Büky, kterou v roce 1696 přestavěli na barokní rezidenci. Interiéry nejsou přístupné pro  veřejnost.

Kromě procházek v samotném lázeňském městečku se vydejte na obhlídku tří okolních městeček - Šoproň, Koszeg a Sombathely.

Město Šoproň

Tady můžete navštívit řadu muzeí, prohlédnout si pozoruhodné interiéry historických domů, kostelů a klášterů.

Město Koszeg

Symbolem a dominantou města je jeho hrad, který hrál významnou roli při středověkých bojích s Osmany. Ve městě se nachází i jedno z nejmalebnějších náměstí v Maďarsku. Pokud rádi mlsáte, určitě se podívejte na expozici do Muzea marcipánu.

Město Sombathely 

V minulosti tudy procházela Jantarová stezka. Ale v dnešní architektuře města očekávejte spíše barokní památky - trojlodní katedrála Templom tér a františkánský kostel. Nedaleko města se dochovaly i zbytky antických památek. Za návštěvu stojí Kámonské arboretum, které je největší v celém Maďarsku. Nabízí asi 3000 druhů listnatých i jehličnatých stromů. Kvetou tady dokonce rododendrony.

Za sportem i hudbou

V okolí Büku si přijdete i na sportovní a kulturní vyžití. Ve městě je zbudované golfové hřiště s 18 jamkami. Časté jsou tady i hudební večery pod širým nebem s bohatým programem a množstvím vystupujících skupin a interpretů.

Vybraný termín: 19 .10. - 22. 10. 17 Vybrat jiný termín
Název
Cena od
 
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
5 499 Kč/osobu
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji s možností přistýlky
5 499 Kč/osobu