Relaxace v termálních lázních Bük v hotelu Répce

Termín:
Délka: 4 dny (Čtvrtek - Neděle)
Doprava: Vlastní doprava
Odjezdová místa:
Typ zájezdu:
Cena od: 4 499 Kč
3x ubytování v hotelu***, stravování formou polopenze, neomezený vstup do hotelového wellness (bazén, horká koupel, vířivka, sauna, pára), vstup do I. Zóny lázní Bük (počet nocí dané varianty = počet celodenních vstupů do lázní), účast ve sportovních programech, zapůjčení županu, parkování a WiFi v lobby zdarma
Místní poplatek 1,7 €/osoba/noc, 2 €/osoba/noc od 1.1.2017, záloha na náramek do wellness 7 € (při odevzdání nepoškozeného náramku bude navrácena), domácí mazlíček 19 €/noc.

V rámci zájezdového balíčku je neomezený vstup do hotelového wellness komplexu (tzv. Zóny I lázní Bük). Ten zahrnuje krytý celoroční plavecký bazén, tureckou a parní lázeň, vířivku (jacuzzi), finské sauny i páru. Za poplatek je možné si v lázních dokoupit masáže (nejsou v ceně zájezdu).

Samozřejmostí jsou vstupy na všechny pořádané sportovní aktivity v hotelu a chutná polopenze v místní restauraci.

Hotel leží v lázeňské oblasti Bükfürdő. Ta se nachází v severní části oblasti země, 47 km od Šoproně a 220 km daleko od Budapešti. Toto místo je známé pro své termální vody v celé Evropě, jejíž profylaktické a léčebné složky napomáhají problémům s revmatickými a motorickými onemocněními.

Tříhvězdičkový lázeňský komplex, jehož pokojové vybavení přesahuje standard hotelů s ***, získal v roce 2006 titul SENIORS FRIENDLY HOTEL (hotel, který je přátelský k seniorům). Ale na své si díky wellness části, vyhlášené kuchyni a zázemí hotelu (hřiště, kurty) přijdou i páry či rodiny s dětmi.

V lázních se nacházejí nejen léčivé bazény, plavecké bazény a bazény pro děti, ale v rekreační části je vodní park a Institut fyzioterapie. Institut poskytuje komplexní služby pro hotelové hosty.

V hotelu je 163 pokojů na 7 podlažích. Hosté si mohou vybrat mezi apartmány a standardními pokoji. Pro osoby se zdravotním postižením je hotel schopen poskytnout komfortně vybavené dvoulůžkové pokoje s bezbariérovou koupelnou.

Hotelová restaurace vaří z menu nabídky šéfkuchaře a servíruje vynikající bufetový stůl. Najdete zde nejen jemné maďarské pokrmy, ale i vegetariánskou kuchyni. Na vaše přání připraví i pokrmy z masa, vajec nebo vyhlášené palačinky.

V komplexu se rovněž nalézá lobby bar se širokým sortimentem nápojů, romantickým salonkem, kosmetickým salonem, wellness centrem (bazén, bublinková koupel, finská sauna, infračervená sauna, pára). K dispozici je i gril s ohněm, basketbalový park, hřiště na petang. V okolí si můžete zahrát golf, tenis nebo jít lovit ryby. Hoteloví animátoři hostům pomohou uspořádat nabízené programy a všechny zmíněné aktivity.

Hotel je na vyžádání a zpětné potvrzení.

Městečko Bük s lázeňskou čtvrtí Bükfürdő leží na severozápadě Maďarska v těsné blízkosti hranic s Rakouskem. Za návštěvu stojí okolí zámku Szapáry a římsko-katolického kostela sv. Klimenta ze 13. století. Světská památkově chráněná budova zámku stojí na místě bývalého opevněného dvora rodu Büky, kterou v roce 1696 přestavěli na barokní rezidenci. Interiéry nejsou přístupné pro  veřejnost.

Kromě procházek v samotném lázeňském městečku se vydejte na obhlídku tří okolních městeček - Šoproň, Koszeg a Sombathely.

Město Šoproň

Tady můžete navštívit řadu muzeí, prohlédnout si pozoruhodné interiéry historických domů, kostelů a klášterů.

Město Koszeg

Symbolem a dominantou města je jeho hrad, který hrál významnou roli při středověkých bojích s Osmany. Ve městě se nachází i jedno z nejmalebnějších náměstí v Maďarsku. Pokud rádi mlsáte, určitě se podívejte na expozici do Muzea marcipánu.

Město Sombathely 

V minulosti tudy procházela Jantarová stezka. Ale v dnešní architektuře města očekávejte spíše barokní památky - trojlodní katedrála Templom tér a františkánský kostel. Nedaleko města se dochovaly i zbytky antických památek. Za návštěvu stojí Kámonské arboretum, které je největší v celém Maďarsku. Nabízí asi 3000 druhů listnatých i jehličnatých stromů. Kvetou tady dokonce rododendrony.

Za sportem i hudbou

V okolí Büku si přijdete i na sportovní a kulturní vyžití. Ve městě je zbudované golfové hřiště s 18 jamkami. Časté jsou tady i hudební večery pod širým nebem s bohatým programem a množstvím vystupujících skupin a interpretů.

Vybraný termín: 19 .10. - 22. 10. 17 Vybrat jiný termín
Název
Cena od
 
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
4 499 Kč/osobu
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji s možností přistýlky
4 499 Kč/osobu