Danubius Health Spa Resort**** Bük all inclusive

Vyzkoušejte přepychový Danubius Health Spa Resort Bük ****. Tento hotel se nachází v nádherné lokalitě světoznámých lázní Bük (Praha: 432 km Brno: 245 km) a uspokojí touhy i těch nejnáročnějších hostů. Jedná se o nejoblíbenější hotel v Bükfürdu s velkoryse řešeným wellness centrem a stravou All inclusive.

Síť hotelů Danubius patří mezi nejluxusnější v celém Maďarsku. Zákazníci si nejvíce chválí ochotný personál a výbornou kuchyni.

V hotelu budou hosté ubytování v jednom z 200 klimatizovaných pokojů s balkonem, TV, minibarem, telefonem a vlastním sociálním zařízením s vanou a fénem. Na vyžádání jsou k dispozici bezbariérové pokoje a pokoje s antialergickým vybavením. A aby toho nebylo málo, hotel nezapomněl ani na ty nejmenší. Pro děti jsou zde připraveny programy plné zábavy. Za příplatek je možné zapůjčit i Xbox, Nintendo Wii a další. V případě, že budete potřebovat hlídání, budete mít k dispozici profesionální a zkušený personál, který se o vaše dítko dokonale postará. Hotel potěší milovníky gastronomie. Po celou dobu pobytu se můžete těšit na bohaté all inclusive. V následujících časech si pochutnáte na těchto dobrotách:

  • 07:00 - 10:00 hodin - bohatá snídaně formou bufetu.
  • 10:00 - 12:00 hodin - kontinentální snídaně (jogurty, pečivo, ovoce, káva a čaj).
  • 10:00 - 15:00 hodin - ovoce a bylinkový čaj ve wellness zóně.
  • 12:00 - 14:00 hodin - obědový bufet (polévky, těstoviny, grilovaná jídla, jídla z pánve Wok, zelenina, saláty, palačinky, zákusky, ovoce, zmrzlina, koutek se zdravou výživou, koutek s jídlem pro batolata a děti).
  • 14:00 - 17:30 hodin - odpolední sladké občerstvení (káva, čaj, zákusky, ovoce, zmrzlina).
  • 15:00 - 17:30 hodin - odpolední slané svačinky (pizza, hot dogy, hamburgery).
  • 18:00 - 22:00 hodin- večerní bufet (tématické večery plné předkrmů, sýrů, dezertů).
  • 11:00 - 22:00 hodin - nealkoholické nápoje (minerální voda, čerstvé ovocné a zeleninové šťávy, káva, čaj) a alkoholické nápoje (víno, točené pivo).


Užijte si dovolenou se vším všudy. V ceně pobytu máte neomezený vstup do wellness centra. Hotel má vlastní termální bazén o teplotě 37°C, vnitřní plavecký bazén 26 - 28 °C, venkovní plavecký bazén 25°C, vnitřní a venkovní zážitkový bazén s masážními tryskami(sofa, šachy, a karetní stůl v bazénu) 32 - 36 °C, římské parní lázně, finská sauna, jacuzzi. Nyní nově i bazének a atrakce pro děti. Hosté mohou využívat fitness studio, sportovní animace atd. Za příplatek je možnost dokoupení velkého množství wellness a léčebných procedur.

Ve wellness centru hotelu se nachází stejná léčivá voda, jako je v lázních Bük. Tato voda o teplotě 56 °C tryská z hloubky 1 282 m. Díky vysokému obsahu kyseliny uhličité má celkově osvěžující účinek a povzbuzuje krevní oběh.

Lázně Bük, druhé největší lázně v Maďarsku pouze 800 m (10 minut chůze) od hotelu. Celý areál lázní najdeme na ploše 14 ha a rozloha bazénů pokrývá neuvěřitelných 5 200 m². Celodenní vstupné pro dospělého stojí cca 2 500 HUF (cca 210 Kč).

Okolí hotelu je ideální k procházkám a menším výletům, třeba s nordic walking holemi anebo na kole.

Bük

Když se řekne Bük, obvykle se každému vybaví termální lázně. I mimo tuto hlavní turistickou atrakci jde však o město přímo tepající životem. Historie města sahá až do 13. století, z čehož vyplývá přítomnost mnoha zajímavých památek a také zdejší příjemná atmosféra. Maďarské speciality v místních restauracích jsou jejím příjemným doplněním.

Křišťálová věž

Pozoruhodná šplhací a dobrodružná dráha uspokojí i ty nejnáročnější výletníky. Pro všechny, kdo touží po aktivním trávení času, se nabízí tento zážitek plný lezení, houpaček, klouzaček a dalších atrakcí. Věž, stojící v lázeňském Büku, je otevřená od dubna do října, umožňuje tak využít hezkého počasí ke skvělé venkovní zábavě.

Köszeg

Klenotnici Maďarska, malebné městečko Köszeg plné gotických, renesančních a barokních budov, naleznete poblíž rakouských hranic. Dochované brány, ochranné valy, bašty a hrad, stejně jako středověká atmosféra kostelů a náměstí či nejrůznější muzea plná zajímavostí činí z tohoto města přitažlivý turistický cíl.
 

Načítám varianty